Eurodiena.lt

Prasideda „Misterio Eurovizija 2013“ rinkimai!

Prieš porą dienų pakvietėme Jus rinkti finalistes „Mis Eurovizijos 2013“ nominacijoje, o šiandien pradedame ir gražiausio šiųmetinio konkurso vaikino rinkimus. Jei moterų rinkimuose pristatėme 26 kandidates, tai vyrų kategorijoje galėsite rinktis net iš 42 dalyvių.

Už ne daugiau kaip septynis atlikėjus galite balsuoti po nuotraukomis esančioje apklausoje. Savo balsus, Jūsų nuomone, žaviausiems „Eurovizijos“ dalyviams galite atiduoti iki balandžio 24 dienomis. Tuomet prasidės finalinis etapas su septyniais daugiausia balsų pirmajame etape surinkusiais vyrais.


 

16 Komentarai

 1. Man tai islandas ir lietuvis dar gražiausi yra 🙂 O kiti tai o siaubiakas yra tas diedas iš Šveicarijos 😀

 2. Bet jei visus šveicarus vyrus paėmėt, tai kodėl dar viena moteriškė iš tos grupės nedalyvauja misių rinkimuose?

  O čia jau net apakau… Balsuoju už lietuvį (kodėl gi ne, mes juk visi žinom, kad mūsiškiai tokiuose konkursėliuose į top 3 papuola :D), švedą (omg, net negaliu, manau, tuoj nukrisiu nuo kėdės, į Robiną spoksoti man – vienas malonumas :D). Dar už vengrą, šveicarą blondiną, italą, azerbaidžanietį ir vieną iš latvių (balsų pritrūko kažkaip 😀 Gal Edmunds’ą).

  O į kitus… gal paspoksosiu į mises. Bus geriau. Košmarų nesapnuosiu. 🙁

 3. Nu juokingi kažkokie šiemet vyrukai… 😀 nematau nei vieno gražaus. Balsavau už Andrių, Jis normaliausias 😀

 4. Italas gražiausias! 🙂 dar mūsiškis Andrius simpatiškas, švedas „broliukai” ir Mario iš Juodkalnijos simpatiški ir visai normaliai atrodantys, o visi kiti kažkokie…

 5. Siaubas, dauguma is situ vyru atrodo kaip kokie kazokai, nelabai yra is ko rinktis. Balsavau uz Andriu, Marco, Lozano, Roberto( pats graziausias), Ralfs ir uz sveda;)

 6. butu geresnes nuotraukos tai gal visi geriau atrodytu 😀
  Pojavis tai tikrai patenka i top7 graziausius.

 7. Gejus ir draugauja su mergina? Na, jo veido bruozai apvaloki, todel atrodo taip.

Komentuoti