Eurovizija 2013 (dalyviai)

Šveicarijos viltis 2013 metų „Eurovizijoje“ – „Heilsarmee“ [papildyta]

Antroji šalis, išsirinkusi kūrinį, skambėsiantį 2013 metų „Eurovizijoje“ – Šveicarija. Šį vakarą surengto nacionalinio finalo metu dėl garbės atstovauti šaliai susirungė 9 dalyviai, iš kurių geriausią rinko žiūrovai.

Daugiausia balsų surinko grupė „Heilsarmee“ su kūriniu „You and me“. Kolektyvą sudaro šeši Šveicarijos „Išganymo armijos“ nariai. Įdomu tai, jog vienam iš jų net 94-eri metai, tad pasirodęs „Eurovizijos“ scenoje jis oficialiai taps vyriausiu dalyviu per visą konkurso istoriją.

Primename, kad Šveicarija pasirodys viename iš dviejų „Eurovizijos“ pusfinalių. Pernai šaliai atstovavusi grupė „Sinplus“ į finalą nepateko.

Pasirodymas nacionaliniame finale:

Kūrinio vaizdo klipas:


Papildymas: praėjus porai dienų po nacionalinio finalo, Europos transliuotojų sąjunga (EBU) paskelbė, jog grupė „Heilsarmee“ negali dalyvauti „Eurovizijoje“ naudodama šį pavadinimą ir pasirodymo metu vilkėti „Išganymo armijos“ uniformą, kadangi tai pažeidžia konkurso taisykles, draudžiančias bet kokią reklamą.

11 Komentarai

  1. Obaaaa, nu šveicarai atsigrieps šiemet už visus praeitus metus kai užėmė žemas vietas. Puiki daina !!!

  2. Puiku! Užkabino. Replay spaudžiu gal kokį 3-4 kartą. Tikrai užkabino. Manyčiau, kad į finalą turėtų patekti, bet… Kol kas nežinome visų dalyvių, todėl yra dvi tikimybės: ši daina sužibės arba paskęs tarp visų dainų. Norėčiau, kad įvyktų pirmasis variantas. Apskritai, Šveicarijos dainos jau kelis metus yra vienos iš mano favoričių, bet, deja, puikių vietų joms pasiekti nepavyksta.

    p.s. tikiuosi, kad tam 94m. seneliukui nieko nenutiks per pasirodymą. Visgi, toks amžius…
    p.p.s klipo pradžioje jo pasirodymas su elektrine gitara privertė plačiai nusišypsoti. 🙂

  3. Dėl reklamos… Na gerai, gali šiek tiek pakeisti savo aprangą į tiesiog uniformas… Tačiau tai dainos nesugadins! 😀 Vat vienintelė, nevilkėjusi tos uniformos nacionaliniame finale buvo ta blondinė.

    O daina yra žiauriai faina! Negaliu nustot klausyt 😉

Komentuoti