Fanai

„Barbara Dex“ apdovanojimas — Ronai Nishliu iš Albanijos

Andres Putting (EBU) nuotr.

Kasmet nuvilnijus „Eurovizijos“ dainų konkursui, vienam iš atlikėų yra įteikiamas „Barbara Dex“ apdovanojimas, kuris skiriamas blogiausiai apsirengusiems konkursantams. Šį kartą jis atitenka Albanijos atstovei Ronai Nishliu, kuriai apranga tikrai nesutrukdė sužavėti Europos ir įsitvirtinti 5-toje vietoje.

„Barbara Dex“ apdovanojimuose balsavo kaip niekad daug internautų — net 2851!  821 iš jų savo balsus atidavė Albanijos atstovei. Antroje vietoje liko Jedward iš Airijos su 551 balsu. Laimę „Eurovizijoje“ bandę du kartus iš eilės, pernai dvyniai „Barbara Dex“ apdovanojimų balsavime taip pat liko antroje vietoje.

Visas prasčiausiai apsirengusiųjų dešimtukas:

 1. Albanija — Rona Nishliu (829);
 2. Airija — Jedward (551);
 3. Bulgarija — Sofi Marinova (232);
 4. Nyderlandai — Joan Franka (163);
 5. Ukraina — Gaitana (145);
 6. Danija — Soluna Samay (82);
 7. Turkija — Can Bonomo (76);
 8. Švedija — Loreen (66);
 9. Bosnija ir Hercegovina — Maya Sar (62);
 10. San Marinas — Valentina Monetta (62).

21 Komentarai

 1. Todėl kad mes nuobodžiai rengiamės mūsų aprangos nėra kaip apibūdinti

 2. tai kai aivaras stepukonis buvo tikrai pirmi butume buve 😀 bet tada nebuvo gal

 3. nu zinot vis del to, ta Rona buvo nekaip apsirengus, jazaus dar 5 vieta laimejo, nors ji jos visai neverta (na nebent del savo aktorinio), o siaip Donatas gi gerai buvo apsirenges, rubai grazus, aisku nieko ipatinga, bet gi jaunam vaikinukui skudurai netinka, na bet tie broliukai Airiai savo putoplastai apsikarste mane tiek supykino, net tv issijungiau, aisku dar pro sona pasidainavo, bet jau verta pripazinti rubai tragiski, is dalies gejiski, nors yra ir isimciu … Nesmerksiu 🙂

 4. Nyderlandai turejo laimet 😀 o Bosnija visai ne i temą, graži jos suknelė buvo.

 5. Šlykščiausia yra tai, jog nuostabiausieji ESC fanai neskiria neskoningos ar nemadingos aprangos nuo dainos koncepcijos…Albanijos skudurai buvo į temą, ne taip kaip Bosnijos, nepaisant to, kad man Maya Sar patiko…Ką jau kalbėt apie Bulgariją – mexikiečių sekretorė, Baltarusiją – nevykusi Xenos parodija ir t.t. Kita vertus, galima darytio tendenciją, kokie įžvalgūs bei plačiai mąstantys yra ESC fanai..

 6. Meksikieciu sekretore. 😀 tik biski cigonka :DDD is esmes pritariu. Bent jau man Albanijos pasirodyme apranga nemaise ir negadino reikalo. O pvz Nyderlanduose, visa laik galvojau kiek pauksteliu teko nupest, kad ta vista turetu kuom pasidabinti.

 7. Baltarusijos? kartais ne Ukrainos? 😀 jo Rona tikrai buvo šito apdovanojimo verta:D
  Džiugu kad ir Švedė pateko kuri atrodė kaip iš beprotnamio pabėgus:D

 8. Lakky, negali lipt ant kitu nuomones,tau ji atrode kaip meno kurinys,man kaip nesusipratimas su dredine uodega ir medziagos gabalais,ji ne tai, kad pigiai atrode,bet BAISIAI.beje,daina nereali,ateme zada,itrauke,

 9. Eh, Prancūzija man buvo labiau WTFiškesnė. 😀

  O Albanija nusipelnė. Kažkokio Lordo motina 😀

  Ir kas čia per nesmonė vadinti bulgarę meksikiečių sekretore? :@

 10. Prie geriausios 2012m eurovizijos dainos tikrai tiko ir vampyriškas kostiumas. 🙂 Buvo daug daugiau vertų laimėti šį „nuostabų“ apdovanojimą.

  /Bevardis/

 11. pernai būtumėm gavę apdovanojimą, jei Eva nebūtų pakeitus suknelės

 12. Na, taip. Ji atrodė šiek tiek „strošnai“. Bet pavyzdžiui man tai tikrai nekliuvo. Kokia daina, tokia ir apranga. 😀
  Tas pats ir su Jedward’ais. Jei jiems taip patinka, tai valio. Iš vis be tokių buferių aš jų neįsivaizduoju.. 😀
  Šiaip, visi kurie 10-tuke nieko tokio TRAGIŠKAI NEAPSAKOMAI ŽIAURIAI baisaus ir neapsirengė, dėl ko galima būtų „apdovanoti’ juos šia nominacija. Soūp, galiu teigti, kad gražūs Eurovizijos metai buvo :DDDD

Komentuoti