Eurovizija 2012 (renginys)

Antrą kartą „Crystal Hall“ scenoje – Švedijos atstovė Loreen

Andres Putting (EBU) nuotr.

Trečioji šiandien ant scenos lipo Švedijai atstovaujanti Loreen, kuri ketvirtadienį Europai pristatys žemyne išpopuliarėti jau spėjusį kūrinį „Euphoria“.

Atlikėjos pasirodymo metu scenoje visą laiką dominuoja tamsios spalvos, kūrinio pradžioje šviečiančią mėlyną tam tikrais momentais pakeičia juoda, žalsva ar violetinė spalvos. Dainos pabaigoje LED ekranuose sukuriamas krintančio sniego efektas.

Didžiąją pasirodymo dalį Loreen scenoje matoma viena, vėliau prie jos prisijungia šokėjas. Primename, kad atlikėjai dainuoti padeda trys pritariančiosios vokalistės, kurių televizijos žiūrovai galbūt neišvys.

Merginos vokalas, nepaisant nuolatinio judėjimo, skamba puikiai. Ar pavyks Loreen patvirtinti prognozes ir iškovoti Švedijai pirmąją pergalę nuo 1999 metų, sužinosime jau kitą savaitę.

24 Komentarai

  1. Zymiai geriau negu 1-oji repeticija , ir tikiuosi su sia apranga ji bus ir per pusfinali , nes si jos apranga nuostabi , man labai patinka si jos apranga , PUIKU !

  2. Man per melodifestival labiau patiko apranga. ten toki lengvumo pojuti suteikdavo…

  3. NESAMONINGA DAINA KAIP IR VISAS KITAS JOS PASIRODYMAS DANYY BUTŲ ŽYMEI GERIAU

  4. Danny vokalas būtų mpratsa per melodifestival dar skambejo jis nes ten kazkiek leidziama fone fonogramos vietoj bakų.

  5. Man net šiurpas per nugarą eina, kai jos klausau. Ji nuostabi!
    Jag älskar Loreen! Hon är fantastisk! Vi ska ses i Sverige 2013!

  6. Nu žinokit, aš nebematau joje nieko stulbinančio. Tikrai pripažįstu pirmą savaitę, kai tik laimėjo, klausiau ir žavėjausi. Bet kai taip greit išplito, pasidarė nebeskanu tiesiog. Pervertinta. Na gal laimės, nenusivilčiau per daug, nes man svarbu, kad tik mano favoritai būtų kuo aukščiau. Ir dabar Loreen net apranga kažkokia ne į temą… Medūzos giesmė vos ne… 😀

  7. As uz ja, bet apranga viska gadina, toks sunkumas, judesiu plastikos nebesijaucia, uzgozia

  8. as uz sweden visados!!!<3 del aprangos tai tikrai. 2011 metu Eric Saade buvo MILOJUS kartus geriau!!!! bet kadangi as uz svedija visados, tai man nesvarbu kaip pasirodys.leiskit i scena ERIC SAADE , jis tai pavarys!!!

Komentuoti