Eurovizija 2012 (renginys)

Pirmą kartą „Crystal Hall“ arenos scenoje — norvegas Tooji

Andres Putting (EBU) nuotr.

Po Slovakijos atstovo repetuoti metas atėjo šiųmetiniam Norvegijos atstovui Tooji. Viso pasirodymo choreografija mažai skiriasi nuo matyto vasario mėnesį vykusiame nacionaliniame finale. Kūrinio pradžioje Tooji lėtai ateina į scenos vidurį, dainuoti pradeda su gobtuvu. Vėliau prie jo prisijungia keturi juodai apsirengę šokėjai — du  vaikinai ir dvi merginos. Pagrindinis atlikėjas vilki pilką viršutinį rūbą, odinę striukę ir tamsias kelnes. Tooji dainuoti padeda dar vienas pritariamasis vokalistas.

Scenoje dominuoja gan tamsios, dažniausiai ruda ir oranžinė, spalvos. Ar po pernai metų nesėkmės, kuomet viena lyderių laikyta Stella Mwangi nepateko į finalą, Norvegijai šiemet pavyks pasiekti geresnių rezultatų, paaiškės jau kitą savaitę.

Vaizdo įrašas: escxtra.com

19 Komentarai

  1. OJ NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    Grynas nevykes Saade kopija. Gejiskas sokis 😀 O JEZAU

  2. Tiek soko,tiek soko… kad net pamirso,kad ir vokalui reikia demesio skirti… Daina gera. Bet koja pakis vokalas.

  3. Aš maniau vienas jo nepernešu, pasirodo yra ir daugiau tokių… NU KUR ČIA NORVEGIJA? Babajus su babajiška muzika… Ir tikrai per daug cukraus.

  4. Vel butu juoko jei nepatektu i finala. 😀 kai anai metais, oj norge norge o kakutis net nepateko 😀

  5. Kakutis!!! Manau balsuos tik tiek as praeitais metais eurovizijos neziurejo 🙂 O komisija tai kitkrai NEBALSUOS!!! NOT FINAL NORWAY!!!

Komentuoti