Eurovizija 2012 (renginys)

Baku „Crystal Hall“ arenoje prasidėjo „Eurovizijos“ scenos statybos

Iki 57-tojo „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvių asmeninių repeticijų pradžios likus kiek daugiau nei 2 savaitėms, vos prieš kelias savaites pabaigtoje „Crystal Hall“ arenoje prasidėjo scenos įrengimo darbai. Kol kas dar oficialiai nėra paskelbta, kaip atrodys galutinis šiųmetinės scenos vaizdas.

Neoficialiai taip pat kalbama, kad „greenroom“ — vieta, kur pasirodę ar dar savo eilės laukiantys dalyviai leidžia laiką, bus įrengta pačioje arenoje. Tiesa, taip buvo ir pernai, tačiau erdvės buvo aiškiai atskirtos.

„Crystall Hall“ jau sulaukė ir lankytojų — pirmadienį arenoje apsilankė Azerbaidžane viešėjęs Gruzijos atstovas Anri Jokhadze. Atlikėjas ne tik aplankė vietą, kurioje Europą bandys sužavėti gegužės 24 dieną, tačiau ir įrašė vaizdo klipą kartu su pernai metais konkursą laimėjusia Nigar.

22 Komentarai

 1. tikiuos,bus zymiai ispudingesne nei pernai,tokia tuscia ir neisbaigta,klaiku.man idealiausia ir ivairiapusiskai priderinta prie atlikeju buvo 2010tais,sakykit ka nort

 2. Na, jei 2011 scena buvo tuščia ir neišbaigta ir dar KLAIKI, tai tavo skonis kiek keistokas. Man tai buvo pati moderniausia scena kokią esu matęs, perkėlusi Euroviziją į visiškai kitą lygį. Kadangi sceną nebuvo užspiesta ties vienu kampu ar siena kaip visais kitais metais, o ji driekėsi kone per visą areną… Įsižiūrėk dar kartą vien tik jau green room’o atidarymą. įspūdingesnio vaizdo neesu matęs Eurovizijoj..

 3. Man taip pat labai patiko 2011 scena. Rusų per daug didelė, persistengė šiek tiek. O Norvegų šiaip sau tokia.

 4. Rusai su scena persistenge, norvegai nuvyle, o vokieciai suzavejo 🙂 Nors to is vokieciu ir buvo galima tiketis 🙂

 5. del modernumo nesiginciju,matesi tos naujausios technologijos,bet buvo tuscia, plika scena,nu plika visur,ekrano krastai matosi,uzpavidalinimas klaikus,tik musu evelinos buvo super,jau cia be priekaistu,bet daug kur kitur,neisbaigta.kodel man patiko norvegu scena/todel,kad kiekvienas pasirodymas buvo visiskai skirtingas,na keletas tokiu panasumu nori nenori buvo,bet paziurekit 2010 ukraina,norvegija,turkija,armenija,belgija,gruzija,rusija.vis kitokie pasirodymai,vat kas man labiausiai patiko

 6. Pritariu, jog 2010 scena buvo pati šilčiausia, jaukiausia ir komfortabiliausia…Buvau pernai ESC, viskas atrodė labai dirbtina, pigu ir neskoninga. Maskvoje vienareikšmiškai buvo transformerių šau…šiaip dar Suomių arena nebloga buvo;D

 7. Aš tai labiau už mažesnes scenas, nes tada filmavimo dinamika dinamiškesnė, efektingesnė. Ir kai maža scena labiau susikoncentruojama ties atlikėju, scena jo neužgožia. Na kažkaip pastebėjau, kad kai scena nedidelė tai fainiau žiūrisi.

 8. Ir norėčiau kad padarytų kiek aukstesnę tą scena, nes užknisa kai suvažiuoja tie fanai su ilgiausiom vėliavom ir mosikuoja. Labai erzina kai užgožia fanai ir vėliavos šou.

 9. Man tai 2011 metų scena buvo TOBULA 🙂 Viskas taip moderniai, skoningai, šiuolaikiškai… Mano nuomone, tai buvo vienareikšmiškai geriausia scena Eurovizijos istorijoje.
  O dabar labai laukiu Azerbaidžano scenos, gal turėtų būt nebloga ;DDD

 10. To dima. Neradau kito žodžio, kuriuo galėčiau pakeisti žodį dinamiškesnė, bet manau esmę vistiek pagavai.

 11. mano skoniui buna gera kas antra eurovizija.praeita buvo fui,tai siais metais turi but jega.
  o i tema del praeitos scenos,tai tas jo…as ekranas skandino atlikejus,o ne juos atskleide,airiu nesimate,sveda tamsa ir raudonas burbulas paskandino ir tt.

 12. Na man pati geriausia scena buvo pernai Vokietijoje, kol kas nei vienos šalies scena tiek nesužavėjo…

Komentuoti