Eurovizija 2012 (dalyviai)

Pasirodė Ispanijos, Islandijos, Kroatijos bei Gruzijos „eurovizinių“ dainų vaizdo klipai

Šių metų kovo 19–ąją pasirodė oficialus Ispanijos atstovės „Eurovizijoje“ Pastoros Soler dainos „Quédate Conmigo“ vaizdo klipas. Baladę parašė Tony Sanchez-Olhsson, Thomas G:son bei Erik Bernholm. Vaizdo klipe, sukurtame Rafael Sañudo, siekiama parodyti dainininkės balso bei pačios dainos stiprumą, galią. Pastora Soler yra pagrindinė figūra, dominuojanti visame vaizdo klipe greta antraplanių scenų tamsiame fone. Klipas filmuotas greitąja video kamera, siekiant užfiksuoti net menkiausią atlikėjos judesį. Dainininkės makiažas ir apranga pabrėžė svarbiausią jos vaidmenį, o šokėjai padėjo sustiprinti aistros ir išsiskyrimo momentus, kurie atsispindi baladės tekste.

Pastora Soler  – „Quédate Conmigo“ :

Islandijos atstovai Greta Salóme ir Jónsi įrašė galutinę savo „eurovizinio“ kūrinio versiją bei nusifilmavo vaizdo klipe. Dainos kūrėjui ir atlikėjai Gretai Salóme  nutarus, naujasis dainos variantas buvo išverstas iš islandų kalbos ir pavadintas „Never forget“. Dainininkė aktyviai prisidėjo prie dainos tobulinimo darbų ir įrašė ją kartu su Islandijos simfoniniu orkestru, kurį sudaro trisdešimt muzikantų. Vaizdo klipas filmuotas keliose Islandijos dalyse.

Greta Salóme and Jónsi – „Never forget“:

Kroatijos atstovė šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse  Nina Badrić taip pat pristatė dainos „Nebo“ klipą. Už vaizdo klipo režisūrinius sprendimus buvo atsakingas Darko Drinovac. Atlikėjos šukuosena ir makiažu rūpinosi Mijo Majhen bei Saša Joković.

Nina Badrić – „Nebo“:

Kovo 17–ąją dieną galutinę dainos „I’m a joker“ versiją bei vaizdo klipą pristatė ir Gruzijos atstovas Anri Jokhadze.

Anri Jokhadze – „I’m a joker“:

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

5 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kornelija
Kornelija
prieš 12 metus

daina lb galinga bet islandiska verija geresne

Kornelija
Kornelija
prieš 12 metus

angliska islandu versija – slamstas 🙁

Vynoberniukas
Vynoberniukas
prieš 12 metus

Tai aisku 100x geresne buvo eldrine – one more day 🙂

deivis
deivis
prieš 12 metus

gruzijos preita dainos versija geresne buvo sita sudas

LOLO
LOLO
prieš 12 metus

Jau Islandu angliska versija grazi negaliu