Eurovizija 2012 (atrankos)

Donny Montell, Simona Milinytė ir „DAR“ pateko į Lietuvos nacionalinės atrankos finalą. „Balsuok!“ lyderė — Greta Šmidt

Šį vakarą vykusio ketvirtojo nacionalinės Lietuvos atrankos pusfinalio metu televizijos žiūrovai ir komisija į finalą išrinko dar tris atlikėjus, pasirodysiančius kitą šeštadienį vyksiančiame finale.

Absoliučiu šio vakaro lyderiu, surinkęs didžiausią įmanomą komisijos balų skaičių ir sulaukęs per 6000 žiūrovų balsų, tapo Donny Montell. Finale taip pat išvysime Simoną Milinytę, vaikinų grupę „DAR“ bei daugiausiai per keturias savaites programėlės „Balsuok!“ teigiamų balsų sulaukusią Gretą Šmidt.

Likusieji dalyviai vis dar turi galimybę būti deleguoti į finalą LRT sprendimu arba surinkę daugiausiai balsų „Akvilės“ puslapyje vykstančioje apklausoje.

Rezultatai:

Vieta Dalyvis
Komisijos narių įvertinimai Komisijos balai
Žiūrovų balai
(skliausteliuose balsų skaičius)
Galutiniai balai
1. Donny Montell
10 10 10 10 10 12 (50) 12 (6541)
24
2. „DAR“ 9 8 8 9 8 10 (42) 8 (2122) 18
3. Simona Milinytė 7 7 8 8 7 8 (37) 10 (2173) 18
4. „Merlin“ 6 7 7 7 7 7 (34) 4 (123) 11
5. Ladybell 6 6 7 7 6 5 (32) 5 (137) 10
6. „Laiptai“ 7 6 6 6 6 4 (31) 6 (358) 10
7. Greta Šmidt 6 5 7 6 6 3 (30) 7 (522) 10
8. Donata Virbilaitė 6 6 7 7 7 6 (33) 3 (97) 9
9. Vaida feat. „Movetron“ 5 5 5 6 6 2 (27) 2 (51) 4

Žiuri nariai:

 • Vytautas Miškinis;
 • Rosita Čivilytė;
 • Raigardas Tautkus;
 • Aras Vėberis;
 • Laurynas Šarkinas.

Išmaniaisiais telefonais programa „Balsuok!“ skirtų balsų skaičius („prieš“ ir „už“ santykis):

 1. Donny Montell: +249.895;
 2. Greta Šmidt: +164.252 (geriausias rezultatas tarp nepatekusių į finalą dalyvių);
 3. „DAR“: +161.214;
 4. Simona Milinytė: -39.578;
 5. Donata Virbilaitė: -107.147;
 6. „Merlin“: -161.830;
 7. „Laiptai“: -224.962;
 8. Vaida feat. „Movetron“: -297.382;
 9. Ladybell: -346964.

Primename, kad be šį vakarą išrinktų dalyvių kitą šeštadienį vyksiančiame finale taip pat išvysime Beissoul, „The Independent“, „Multiks“, „Alive Way“,Vytautą Matuzą, Katažiną, Moniką Linkytę, VIG Roses ir „Bekešo vilkus“.

Donny Montell — „Love is blind“:

„DAR“ — „Home“:

Simona Milinytė — „One of a kind“:

57 Komentarai

 1. Labai gaila, kad Greta Smidt nepateko, bet gal su tuo telefonu balsavimu ji pateks? Butu labai faina, nes daina jos gera!

 2. Rosita vertino Donatą. Gerai, kad ne Donato mama, nors skirtumas tas pats. 🙂 Vienas komisijos narys bent jau tiesiai pasakė, kad duoda daugiau nei jis vertas, nes duot visus 5 dešimtukus tai čia turi viskas būti super atlikta ir išpildyta, su kuo aš, deja, negaliu sutikti. Vien jau tai, kad jis scenoje tik vienas dainuoja be šou(apart „suktuko“) nėra tobula. Eurovizijai reikia kažko daugiau. Matėm kas nutinka balsingiems ir pasitikintiems savimi Miliams, gal nekartokim tokių klaidų.

  Apibendrinant visus pusfinalius, matau tik du pretendentus : Baisulis ir Donny. Abu turi kur patobulėt prieš finalą, nes vienas buvo be šou, kitam tas šou visai nepavyko ir turi kažką pakeist. Nors daina man žymiai geresnė Baisulio.

  /Bevardis/

 3. finale irgi bus 50 proc komisija50proc ziurovai?
  taip suprantu i finala dar patenka greta smidt kaip telefonu daugiausiai uz ja prabalsuota ir sati uz kuria laaabai daug akviles puslapy prabalsuota ane?

 4. Jeigu norime kuo nors sudominti Europą tai tik Beissoul, o Montvydas tikrai gali geresnes dainos palaukti, nes si niekuo neišsiskirianti. Komisija parodė savo meilė jo talentui, visi mes tai taip pat pripažistame, tačiau ir pats Donatas turėtu suprasti kad su geresne daina jis galetu pasiekti kur kas daugiau. Dabar bus taip, nuvažiuos, visi girs kad Lietuvos atstovas gerai padainavo ir buvo vienas tu kuris nepelnytai nepateko i finala …

 5. o man priesingai, donato daina pasirode nuostabi, manau, kad nevisi supranta angliskai, todel ir nepatiko. pasirodymas ir daina mane suzavejo, buvo ,,skanu“ klausyt ir ziuret 😀

 6. Visu prima finale kova uzvirs tik tarp 2dalyviu: 1)Beissoul. 2) Donny Montello. Faktas tas kad sios abi dainos geresnes negu pernai tos kurios buvo 2pirmos tai yra Evelina Sasenko ir Linas Adomaitis. Bent jau as siusciau abi sias dainas jeigu butu galima 🙁 geros abi dainos ir bevardi nekalbek savo nesamoniu juokas jau net neima 🙂 Beissoul!!!! Donny Montell!!! abu jus verti vaziuot i Baku :)!!!!!

 7. Prasau baikit nusisneket su Beissoul . nieko tragiskesnio nesu neu girdejes nei mates.

 8. 50 balu ??? Fantastika , daugiau 40 tikrai neduociau, ns buvo trukumu , sis pasirodymas nebuvo idealus , kad jam skirti 50 balu … vien todel jog ziuri sedi buve mokytojai jo tai ir viskas aisku , jei tie patys bus ir finale tai Beissoulas kaip netinka jiems… Nieko nesudominti daina bus Europai , tiesiog eilinis zmogus su geru balsu … o daina tai ka as zinau niekiek neprilygsta Tell My Why ! Vat ir noris paklaust uz ka 50 balu ?????????????

 9. asmeniskai man labiausiai sitam pusfinaly skaniausiai susiziurejo dar.montelis bus per daug sudetingas manau.juk eurovizija-tai pramoginis-estradinis konkursas.reikia tikrai ne per sunkios dainos

 10. jei finala sudarytu Donatas Žabas, Monika, Bekešo vilkai ir Awey, būtų gera leisti laiką prie tv, bet kai reikes isklausyti dar didele dali valinskinio priauginto briedo tai gal prasmingiau laika praleisiu

 11. Niekuo manes neitrauke nei tas motvydas nei milnyte, silpna daina montelo, o milinyte pati silpna. nera ka lyginti su beisoul. tas tai priverte purtyt galva pirma kart isgirdus. nerealus jis!

 12. Donatai, tu pats nuostabiausias ir geriausias!!! Pirmyn 😉 mes uz tave!!!

 13. Eilinį kartą įsitikinu, kad reikia rinkt dainą, o ne dainą su atlikėju. Pvz.: šiemet rinktumėm dainą Montvydui, kitais metais kokiai Pilvelytei. O tai taip ir gaunasi, kad pernai Montello vežanti daina, bet sumakaluotas pasirodymas, šiemet padirbėta su pasirodymu, o daina skysta.

 14. tik pasakyti, 50 balu ne del to , kad tai buvo tobula, o del to , kad tai buvo geriausia is visu ir nenorejo, kad per kokius durnius nepatektu Montvydas 🙂

 15. to sensseles

  Ar matei pernai metų atrankas, ar matei, kaip ta pati čivilytė ir tautkus suvarė montello pasirodymą? Mama… Kiekviena normali mama bara, nes nori kad būtų geriau. Čia žmonės, kuriems muzika aukščiau visko. Aišku, po daugelio tragiškų pasirodymų, montellis kaip išganymas su savo kultūringu, estetišku elgesiu scenoj. Todėl neįmanoma jo kažkaip peikt, nes viskas gerai. O idealių pasirodymų nebūna, taip kad nenorėkit neįmanomo.

 16. Laimė, nors dėl milinytės dalis apsiramino svaigt, nes čia buvo Daina, tai kaip „pigus, bevertis kinietiškas žaislas“. Stipriau paspaudi ir sulūžta. O dar tas maivymasis bendraujant su vedėjais, lyg ji čia baisiai didi menininkė. Spears pasekėja, anoreksikės šou, negaliu kaip šlykštu, kaip nuo žemės neatšokę bendrauja su tikrais profais, kaip su sau lygiu. Montvydas ir tas išlaiko pagarbų atstumą, o čia piemenys, amerikietiškus dantis iššiepę vaizduojasi pasaulio bambom.

 17. Montvydo daina niekuo neuzkabinanti ir DAR ir Simonos dainas atsimenu o ten tik atsimenu sultuka ir diskotekines lempas

 18. Donatui priekaištų neturiu. Viskas ten gerai ir profesionalu. Bet va klausimas, ar su tokia daina užimtumėm aukštą vietą? Man atrodo, kad vargu ar pasisektų labiau nei Evelinai…. Nu gal šiek tiek, bet visvien, nemanau, kad tai tinkamiausias Lietuvos pasirinkimas.
  Aš tai siųsčiau Moniką arba Gretą. Dainos įsimintinos, tinkančios Eurovizijai, abi merginos tikrai gerai dainuoja, dar kažkokį šou padarys (pvz. Gretos pasirodyme faina choreografija) ir viskas ok. Norėtųsi ir Lietuvai užimti aukštesnę vietą. Pernai parodėme profesionalumą ir aukštą lygį, o šiais metais siųskime linksmą dainą, kurios klausytųsi paprasti, muzikinio išsilavinimo neturintys europiečiai. Bet esmė tame, kad viskas jau aišku – komisija išrinks iš trijų geriausių ir tai bus Donatas. ;DDDDD

 19. Donatas viska daro labai gerai, bet daina prasta… Duok Dieve bent i finala praeit, o apie auksta as net nesvajoju.

 20. Ei zmones,pusfinali balsuokit uz donata,jis verciausias vaziuoti i Baku,kad nebutu taip,kad isrinksim kokia lieva daina,o paskui velvisa lietuva bambetu koks sss.. ir pan.Taigi manau jei balsuosim uz donata,tikrai nesigailesim,aisku nemanau ,kad uzimsim gera vieta,bet bent jau nebus geda.. :))))

 21. Dony pats geriausias is visu dalyvavusiu. tik uz ji!!!!! zmones jei norim neapsiterst eilini karta eurovizijoj, tai siunciam DONY MONTEL!!! 🙂

 22. Blem dbr neiznau uzk a reiks balsuot finale ar uz donata ar uz DAR jie abu nerelus

 23. Donatas kolkas geriausiai skamba ir žiūrisi scenoje.
  DAR mane labai maloniai nustebino.
  Tai tiek.

 24. Simonos daina pati geriausia! Juk gera, eurovizinė daina, tokia ir turėtų patekt į Euroviziją.

 25. DAR ir MONTVYDAS.
  Turime dvi geras dainas. Labai patiko Donato daina

 26. Donny – na ką, iki šiandien turėjau kitus favoritus, bet dar kartą pažiūrėjęs, pakeičiau nuomonę. Nu toks pasirodymas, kurio paaiškint nemoku. Daina silpnoka šiaip, pasirodymas irgi toks – yra kur tobulėt. Bet kai sujungi juos į vieną, nu blemba tikrai puikiai atrodo 🙂
  DAR žiauriai nustebino, ir buvo mano favoritai. Pasirodymas toks paprastas, bet ne prastas. Elementari daina, bet su cinkeliu 🙂
  Nu, o Milinytė, tai jomajo kas per tragedija scenoj… Vaizdas – tikrai nesuderintas. Daina – banalybių banalybė. Pačiai jai reikėtų pasimokyt būt natūraliai, o ne vaidint laimingą (kaip Monikai pvz pavyksta). Apskritai kažkokia vyresnė Jurgaitytės kopija blogesnė net už originalą.

 27. As ir manau, kad Montvydas verciausias i Baku vaziuot. Daina gera ir su paciu pasirodymu labai dera, balsas irgi grazus. O su visokiom Simonom ar Beissoul tai nieko gero nebutu. Simona ir pati silpna ir daina paprasta,nieko neissiskiria, Beissoul- megdzioja juodaodzio balsa,nieko gero.

 28. Tik Donatas Montvydasčia ir taip aišku,nes kitaip ir vėl nieko gero nelaimėsime…

 29. Montvydas arba Beissoul bus 1 is 2 🙂 Abu mano manymu geri. Tik kad dar nezinau uz ka balsuot reiks sugalvot iki sestadienio 😀

 30. Šiaip man nepatinka Donato dainoj, kai prasideda greitoji dalis, aranžuotė labai senoviškai kažkaip skamba…

 31. Siūlyčiau pažiūrėti kitų šalių necionalines atrankas (ypač dalyviams), taip geriau matyti, kokio lygio dainos apskritai yra. ir šiaip plačiau matyti viskas 😉
  Esu belenkokia eurovizijos ligonė, tačiau į Lietuvą paprastai didelių vilčių nededu, kad ir koks geras atlikėjas važiuotų… Nereikia nieko laimėti 😉 užteks tiesiog gerai praleisti laiką ir mėgautis tuo, ką darai (šiuo atveju, dainuoti).
  Man atrodo, lietuviai turi tokį eurovizijos kompleksą…. atsipūskit 😉
  Nesi turkas, net Donatas su belenkaip gera daina neišgelbės 🙂

 32. Tiems, kuriems reikia šou ir kažkokio eurovizijos formato:
  Lena padarė labai didelį šou?
  Bet šou padarė InCulto, ir ką?
  Kas nustatė eurovizijos formatą? tas konkursas jau senokai netepa į jokius formatus.
  Atsiverskit youtube ir peržiūrėkit bent paskutinių penkių metų eurovizijas, pamatysit tik vieną bendrą bruožą – atlikėjai tiki tuo, ką daro. Tai vienintelis formatas ir tikras šou. Žmonės irgi pavargsta nuo byto, fejerverkų ir ir daug veiksmo. tačiau lygiai taip pat, būtent tai ir gali „sueiti“ 😉

 33. Kazkas sake, kad daina nuobodi, man atrodo, kad ji tiesiog nuostabi, prasideda lyriskai ir issivysto i energinga klubine muzika, Donato nemegau ir ji nuvertindavau, bet dabar tiesiog esu jo suzaveta. Pabandykit isivaizduoti, jis vienas milziniskoje scenoje su kostiumu, gera isvaizda, laisvumu ir neitiketina charizma – TOBULA. Manau jau tada galim svajot apie labai auksta vieta eurovizijoj. Tuo jis ir issiskirs is kitu, kad bus vienas su savo daina. SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Skaitykite daugiau: http://projektai.delfi.lt/eurovizija/lietuva/paaiskejo-nacionalines-eurovizijos-finalininkai.d?id=55958955#ixzz1nUhu9YSh

 34. Motelis arba Baisulis važiuos į Baku!!! xD Bet jei atvirai, abu verti atstovaut Lietuvai. Ir jei vienas ar kitas pateks – nenusivilsiu 🙂

 35. DAR tai visiška banalybė, liūdna žiūrėt, tipinė dainelė. Montvydo daina nuobodi, Milinytė apie ją nesinori net kalbėt. Beissoul siųst ir viskas.

 36. Greta smidt daina labiausiai tiktu eurovizijai, gaila bet vel bus isrinkta balade montvydo, o lietuviai dar nepasimoko vis kad su baladem mum nesiseka

 37. Aš visu 100 procentu sutinku su Euroligone, nereikia šou, reikia tikėti ką darai. Alive way, Donny jie žino, kad yra ant scenos, tad pasirodymui skiria visas emocijas, o jusų liaupsinamas Beissoul tai kaip robotas, o Simona tokiam konkursui dar nepribrendus. Kiti jau per silpni, gal būt Monika, tačiau jos daina nieko doro.

Komentuoti