Eurovizija 2012 (dalyviai)

Turkija „Eurovizijoje“ pasirodys su „Love me back“

Ką tik specialios laidos metu Turkijoje buvo pristatytas šalies atstovo Can Bonomo kūrinys, su kuriuo vaikinas atstovaus valstybei Azerbaidžane vyksiančioje „Eurovizijoje“.

Laidos metu vaikinas publikai atliko kelis savo kūrinius, vėliau vedėja Isik Ozden pakalbino Azerbaidžano laidų vedėją Husniją Maharramovą apie šių metų konkurso organizavimą. Galiausiai Can atliko antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje skambėsiantį kūrinį „Love me back“, kuriam pats sukūrė muziką. Žodžių autorius Can Saban.

Primename, kad pernai Turkija pirmą kartą nuo 2004 metų praleido finalą, kadangi šalies atstovai pusfinalyje užėmė tik 13-ą vietą.

Can Bonomo — „Love me back“:

17 Komentarai

  1. Primename, kad pernai Turkija pirmą kartą nuo 2004 metų praleido finalą, kadangi šalies atstovai pusfinalyje užėmė tik 13-ą vietą

    na 2 karta nepateks i finala.

  2. Žiauriai gaivališka…Na, kaip balalaika, tai tikrai visai nieko, bet už „Mor Ve Otesi“ nieko geriau nebuvo ir nebus.

  3. Finale tikrai bus, originali daina bei jo paties laikymasis scenoje! Užkabino šis vaikinukas:} Nors aišku Mor ve Otesi bei Manga išvis pačios nerealiausios grupės dalyvavusios paskutiniu metu. Turkai gerai varo, linkiu ir šįkart jiems sėkmės:)

  4. Valio, pagaliau kažkas naujo. Užkniso visi tie manga ir t.t. Viskas vienodai ten pas juos, o šiemet…. wau. Šaunuolis. Tikrai bus finale.

  5. Primena Atheta 2004m, tik dar geriau! Man tai labai patinka, super daina! Saunuoliai turkai, kaip visada siuncia daug demesio vertas dainas!

  6. visai nk dainike 😀 mldc tox gabaliux cia del finalo tai pateks kas be ko finale kaip bus tai nezinia bet is tu dainu kurios jau atstovaus savo salim tai norvegu ir turku kolkas tikrai atrodo geriausiai 🙂

  7. Aš manau, kad į finalą pateks, nes ritmas atitinka Balkanų stilių 😀 O dar šitas žydukas toks gražuolis… 😀

  8. Kaip jau sakiau, pateks i finala garantuoju,kas bus finale dar neiaisku nes dar daug neisrinktu dainu, bet kolkas geru ipac geru tikrai dar nematau. Bet sitas turkas tikrai pateks daina tikrai nebloga. Manga geriausi buvo kas be ko 🙂

Komentuoti