Eurovizija 2012 (dalyviai)

Gruzija išsirinko savo atstovą

Ką išsiųsti į Azerbaidžano sostinę Baku, nusprendė ir gruzinai. Finale, kuriame iš devynių pasirodymų didžiąją dalį dalyvių sudarė roko stiliaus dainos, pergalę išplėšė Anri Jokhadze, su daina „I’m a jocker“. Nugalėtojas išrinktas susumavus teisėjų ir žiūrovų balsus. Renginyje svečių teisėmis pasirodė Azerbaidžano atstovė Sabina Babajeva, pernai sužibėję ugningieji „Eldrine“ — suaugusių, ir „Candy“— vaikų „Eurovizijos“ dalyviai.

Nuo ketverių dainuojantis Anri yra dalyvavęs daugybėje konkursų ne tik gimtojoje Gruzijoje, bet ir užsienyje, ruošiasi išleisti penktąjį savo albumą. Be dainavimo jis taip pat užsiima naujų atlikėjų prodiusavimu, yra kompozitorius ir kuria scenarijus vaizdo klipams. Be to, Anri dirba su miuziklu, kuris turėtų pasirodyti po kelių mėnesių.

Gruzija, kaip ir Lietuva, „Eurovizijoje“ šiemet pasirodys antro pusfinalio antroje dalyje.

Anri Jokhadze — „I’m a jocker“:

17 Komentarai

  1. Labas vakaras Lietuva 🙂

    Please, please do not vote for Georgia this year. I am ashamed of this terrible song and the ways how he won the contest.

  2. kai pirma karta paklausiau nepatiko. po antro karto kazkaip vezt pradejo 🙂

  3. toks lietuviu ir skonis veza sako :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD wha haha hahahahha

  4. Tox ir lietuviu skonis – atpažįsta žauriai gerą balsą, vertina netipišką, nebanalią dainą bei palaiko mus mylinčią tautą;D
    Štai tokiu lietuvių skoniu aš didžiuojuosi;)

  5. paklausius pirma kart kazkaip kazkodel prisiminiau dumo pasirodyma:}. aisku vokalas 100 kart gerenis uz musiskio. savotiska, bet nuotaika kelia:}

  6. Pirmą kartą Gruzija išsirinko dainą, kuri man nuoširdžiai nepatinka. Bet vis tiek už ją balsuosiu ;)p

Komentuoti