Dalyviai

Sakartvelas Europą ir vėl stebins alternatyvia muzika

Stop kadras @circusmircus

Šiandien oficialus „Eurovizijos“ dainų konkurso internetinis puslapis eurovision.tv paskelbė, jog Sakartvelui atstovaus originalus ir kūrybiškas muzikinis projektas „Circus Mircus“!

Iš pirmo žvilgsnio smagūs ir nuotaikingi atlikėjai savo socialinio tinklo Youtube paskyroje pasidalino vaizdo žinute, kurioje prisistato:

Mieli žemės gyventojai,

žinutę jums siunčia „Circus Mircus“. Norime jums pranešti, jog Sakartvelo nacionalinio transliuotojo sprendimu, šaliai tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovaus „Circus Mircus“.

Klausiate, kas yra „Circus Mircus“? Tai judėjimas, sutelkiantis tuzinus profesionalų, dirbančių skirtingose srityse, kad sukurtų precedento neturinčią audiovizualinę patirtį.

Kertinis projekto filosofijos akmuo — visiškas muzikos rėmų nepaisymas.

Norėdami susisiekti su „Circus Mircus“ nariais dėl platesnės informacijos, parašykite el. p.

Kol kas informacijos apie dainą, skelbtame pranešime nepateikiama.

„Circus Mircus“ susibūrė Tbilisyje prieš vienerius metus. Visi trys grupės nariai buvo pašalinti iš cirko akademijos, kurioje ir susipažino: „Buvome prasčiausi komandoje, todėl ir tapome draugai“.

Projekto kūryba turėtų patraukti altenatyvios muzikos gurmanų dėmesį, kartvelai kuria eksperimentinę, įdomiai ir netikėtai skambančią muziką.

Netradiciniais sprendimais Kaukazo valstybė konkurse žiba ne vienerius metus, tačiau dar nė karto nėra iškovojusi pergalės suaugusiųjų „Eurovizijoje“.

Pernai valstybei atstovavo Tornike Kipianis, pusfinalyje likęs priešpaskutinėje vietoje. Aukščiausias šalies pasiekimas — 2010-aisiais pusfinalyje iškovota 3 ir finale 9 vietos.

Komentuoti