Eurovizija 2012 (atrankos)

Į „Eurovizijos“ atranką „Sound’s Engineers“ įneš elektroninės muzikos dozę

„Griežta boso linija, psichodelinė minčių erdvė, sudėtingi muzikiniai sprendimai, minoras, pereinantis į šiuolaikinį mažorą, elektroninių bei gyvų garsų sintezė”, — taip savo naująją kompoziciją „Blind“ apibūdina „Garsų inžinieriai“, jau ateinantį šeštadienį pasirodysiantys nacionalinėje „Eurovizijos“ konkurso atrankoje. Būdami intelektualios šokių muzikos kultūros atstovai, „Sound’s Engineers“ kartu su vokaliste Natalie užsimoję šiemet į konkursą įnešti naujų iliuzinių skambesio akimirkų.

Kūrinys „Blind“, anot kūrėjų, skirtas planetos Žemė gyventojui, gyvenančiam technogeninės civilizacijos konglomerate, kuriame žmogus minta visuotine prana, vadovaujantis visatos dėsningumu „kokybė, o ne kiekybė“, surandant stabilios pusiausvyros tašką tarp intelektualios muzikos, kokybiško garso atkūrimo technikos ir akustinės erdvės, patvirtinant analogą, persipynusį į sintetinio reikšmingumo realybę.

Sound’s Engineers feat. Natalie — „Blind“:

19 Komentarai

 1. Gabalas nerealus. Jei bus taip gerai gyvai, tada pagaliau turėsiu aiškius savo favoritus 🙂

 2. Ciupki o kas yra eurovizinis kurinys 🙂 ??????
  ar apskritai kas nors yra mates reglamentuota eurovizinio kurio formos standarta ir forma ?????
  kas tas mistiskas eurovizinis standartas 🙂 🙂 🙂 ???????

  beje pagal kokius kriterijus apskritai yra suformuotas „eurovizinis kurinys“ 🙂 ????

 3. Labai patiko! Tikrai kokybiškai atlikta, ir šiuolaikiškai padaryta. Dvelkia naujove… Tikiuosi, kad komisija ivertins šitą neeilinį ir išskirtinį kūrinį

 4. Aišku, balsuokit, bet nesistebėkit, kad Eurovizijoj liekam gale…

 5. SE nuostabus, balsuojam uz JUOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Nezinau nezinau, eurovizijai toks stilius sunkiai klijuojamas. Zinot kaip ten viskas vyksta, reikia gero show ir uzvedancios dainos, o cia melancholiska gana, depresija varanti. Na, matysim rezultatus.

 7. Nu ką žinau… Jei kas prsimena Gruzijos debiutinę Sopho dainą. Tai buvo panašaus stiliaus daina. Profesionaliai atlikta ji atrodė tikrai efektingai 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.