Eurovizija 2012 (atrankos)

Specialiai „Eurovizijai“ — projektas „Chill out, have no doubt“

„Eurovizijos“ atrankoje dalyvauti pretenduojantys „Chill out, have no doubt“ — tai visiškai naujas, specialus projektas šiam konkursui, kurį sudaro įvairios spalvingos asmenybės iš įvairių vietų.

Eglė – perspektyvi, talentinga, stipraus vokalo dainininkė iš Klaipėdos, dalyvavusi keletame televizijos projektų, Justina — talentinga, keliais instrumentais grojanti atlikėja iš Utenos, Okeoghene — aktyvus visuomenės veikėjas, artistiškas šokėjas iš Nigerijos, dainininkė, dainų ir tekstų autorė Gražina iš Vilniaus, ir muzikos kūrėjas bei diskžokėjas Vytautas iš Vilniaus.

Mintis suburti projektą vasarą kilo Vytautui — aktyviam muzikinės ir klubinės kultūros mėgėjui. Ieškodamas ir rinkdamasis žmones, jis pabrėžė, kad norėjo atrasti kuo įdomesnius, spalvingesnius atlikėjus, „ikonas“, kurie nebūtų vien tik instrumento ar mikrofono šeimininkai. „Stengiamės sukurti konkretų ir įdomų įvaizdį, kuris patrauktų ir klausytojų, ir žiūrovų dėmesį“ — sako Vytautas.

„Nuo projekto pradžios esame pakeitę tris dainas, pastaroji — „Until the end“, tikrai galutinė, kurios klubinė versija bus oficialiai išleista sausį Ispanijoje, o scenoje atliktume pakoreguotą, trumpesnę versiją. Daina — greita, dramatiška, apie tai, kaip reikia kovoti už save, kaip reikia daryti viską iki galo, nepaisant kliūčių, kad ir kas bandytų jus traukti atgal. Manome, kad mūsų stiprioji pusė — žavingas atlikimas scenoje. Norime padaryti tai proporcingai subtiliai, tai yra, padaryti tiek greitą ritmišką kūrinį, tiek dainai pritaikytą sceninį atlikimą, choreografiją ir vaidybą“ — teigia kolektyvas.

Projektas mano, jog svarbiausia, norint sužibėti scenoje — būtent visas dainos atlikimo puses padaryti vienodai svarbias: „Jei nebus dainos, o bus šou, patys suprantate, kad tai bus pigus kičas“. Vytautas mano, jog nėra netinkamos dainos šiam konkursui, nėra stiliaus – „ne eurovizinė“ — „Tiesiog reikia atspėti laiku, kuriais metais ką paruošti, o tai yra sunku“.

„Manyčiau pati daina Eurovizijoje sudaro tik 50 procentų. Visa kita — jos įgyvendinimas, atlikimas, kadangi konkursas yra gyvai rodomas per televiziją, ir vertinama ne tik daina“ — sako pašnekovas.

„Taigi, tikime, kad mums pasiseks ir stengsimės parodyti tai, ką galime sukurti geriausio. To linkime ir kitiems dalyviams“ — teigia entuziastingai nusiteikę „Chill out, have no doubt“.

„Chill out, have no doubt“ — „Until the end“:

13 Komentarai

  1. Tikrai maloniai nustebino. Įdomu kaip jie šią dainą pateiks ir kaip atrodys scenoje.
    Bandžiau prisiminti, į kokį Eurovizinį kūrinį tai galėtų būti panašum, ir vienintelė šovusi mintis – Madcom ‘Glow’, kas manau buvo tikrai gan pavykęs projektas, nors ir nedalyvavo konkurse:)

  2. tai yra jeega, nemigdo, greita, idomu, ir kaip gyvai atrodys visa tai idomu

  3. Gal kas turi nuoroda kur galima ja atsiusti?Pilna versija?Nes man labai reikia!! parasykit kas nors arba eurodienos administratoriai atsiuskit man ja pastu kuri nurodziau..Buciau labaaai dekinga!! <3

  4. velgi vidutiniskai 😀 simet nieko nebus geriau manau tai prie favoritu 😀

  5. Tai – kažkas naujo, išskirtinio ir įdomaus. Šaunu. Man be galo patinka!

  6. Džiaugiuosi,kad yra dar kūrybingų ir entuziastingų žmonių siekiančių suburti įdomius žmones ir padaryti kažką gražaus. Šiaip daina nebloga, tik trūksta efekto kažkokio. Tikiuos, kad kaip Vytautas sako, kad viskas pasiteisins, nes daina užima tik 50% vis pasirodymo. Taigi didelės sėkmės Jums 🙂

  7. MariauM, esate visiškai teisus. Dar būtina paminėti ir teisingą požiūrį bei didžiulį norą. Tuomet dauguma durų atsivers.Labai laukiame visų norinčiųjų išbandyti savo jėgas

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.