Eurovizija 2012 (dalyviai)

Serbija į „Euroviziją“ antrą kartą siunčia Željko Joksimovič

Serbija šiais metai nusprendė neiškoti naujų talentų, o į tarptautinį dainų konkursą siųsti patyrusį atlikėją ir tikrą „Eurovizijos“ žinovą — Željko Joksimovič, kuris yra žinomas ne tik gimtojoje šalyje bet ir visame Balkanų pusiasalyje ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip kompozitorius bei prodiuseris.

39 metų dainininkui tai jau bus trečiasis pasirodymas „Eurovizijos“ scenoje: 2004 metais Stambule vykusiame konkurse jis atstovavo tuo metu dar bendrai Serbijos ir Juodkalnijos valstybei. Daina „Lane Moje“ užėmė antrą vietą finale, nusileisdama tik laimėtojai Ruslanai. Antrąjį kartą konkurso scenoje Željko pasirodė ne kaip šalies atstovas, bet kaip pusfinalių ir finalo vedėjas — 2008 metais Belgrade vykusios „Eurovizijos“ metu. Jis yra sukūręs ne tik savo dainą „Lane Moje“, bet taip parašė kūrinius Bosnijos ir Hercogovinos atstovui Hari Mata Hari, kuris 2006 metais su „Lejla“ užėmė 3 vietą bei Jelenai Tomaševič, kuri 2008 metais konkurse atlikusi „Oro“ užėmė 6 vietą.

Dainos, kuri atstovaus Serbijai Azerbaidžane, sukūrimas ir atlikimas paliktas Željko Joksimovič. Planuojama, kad specialios laidos metu šis kūrinys bus pristatytas ateinančių metų pradžioje.

Željko Joksimovič 2004 metais „Eurovizijoje“ atlikta daina „Lane Moje“:

7 Komentarai

  1. Dziugu, neblogas dainininkas, taciau nuostabus kompozitorius – tiesiog dievinu dainas „Oro“ bei „Lejla“

  2. Labai rimta daina.Ačiū kompozitoriui už kūrinį bei atlikėjui už balsą. Vieta penketuke garantuota.Šaunuoliai.

Komentuoti