Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2011“: specialus apdovanojimas (finalas)

„Eurodienos apdovanojimai“ — tai projektas, skirtas simboliškai išrinkti tuos, kurie šių metų „Eurovizijoje“ buvo geriausi ir kuriais labiausiai liko sužavėti lietuviai. Daugiau informacijos apie apdovanojimų eigą rasite paspaudę čia.

Specialus apdovanojimas: tai apdovanojimas už tai, kas netilpo į ankstesnių 15 nominacijų rėmus. Tarp išrinktų finalo dalyvių atrasite Italiją, kuri labai sėkmingai sugrįžo į konkursą po 13 metų pertraukos, taip pat „Eurovizijos“ vedėjus, kurie šiemet sugebėjo prajuokinti ne vieną. Šiam apdovanojimui nominuotas ir Graikijos kūrinys — už puikų dviejų muzikinių stilių suderinimą. Tarp 5 kandidatų atrasite ir Azerbaidžaną, įrodžiusį, kad „Euroviziją“ laimėti galima ir be didelių vokalinių sugebėjimų… Nebuvo pamiršti ir Islandijos atstovai, kurie, mirus dainos kompozitoriui ir atlikėjui, nusprendė kūrinį vis tiek pristatyti šalies publikai. Kiek sensacingai Sjonnio draugai triumfavo nacionaliniame finale, įveikę lyderę laikytą Yohanną. Dar vieną sensaciją vaikinai pateikė „Eurovizijos“ pusfinalyje — jie nesunkiai pateko į finalą ir puikiai įamžino mirusiojo draugo atminimą.

Kviečiame išsirinkti vieną iš kandidatų ir atiduoti savo balsą. Šioje, ir dar likusiose penkiolikoje kategorijų, balsuoti galite iki rugpjūčio 10 dienos.

[polldaddy poll=“5331912″]

9 Komentarai

  1. Balsavau už vedėjus, nors šio titulo yra verti Azerbaidžano atstovai, nes puikių vokalo sugebėjimų tikrai neparodė.
    Graikija, SĖKMINGAS dviejų žanrų sujungimas ?? Juokus mėgstat ? sėkmingas ?? :DDD prikolistai. ten tik Louko dalis buvo gera, nu bet Mik’o tai sorry

  2. rinkausi tarp Islandijos ir vedeju, bet vistik pasirinkau vedejus ;DD pavare jie. xDD

  3. pataisysiu azerbaidziano vaikinukas moka dainuoti o mergina… ne. Uz ja dainavo back vokalistes is swedijos 🙂

Komentuoti