Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2011“: metų pasirodymas ir metų daina

„Eurodienos Apdovanojimai“ — tai projektas, skirtas simboliškai išrinkti tuos, kurie šių metų „Eurovizijoje“ buvo geriausi ir kuriais labiausiai liko sužavėti lietuviai. Daugiau informacijos apie apdovanojimų eigą rasite paspaudę čia.

Pirmąją dieną kviečiame jus balsuoti už metų pasirodymo ir metų dainos nominacijas.

Metų pasirodymas: Europiečiai geriausiu pripažino Azerbaidžano dueto Ell ir Nikki pasirodymą, tačiau Jūs galite turėti visai kitą nuomonę. Apdovanojimas skiriamas už pasirodymo „Eurovizijos“ scenoje visumą, vadovaujantis bendru dainos, atlikimo bei vaizdo ekrane įspūdžiu. Šiai ir kiekvienai kitai nominacijai kviečiame pasirinkti iki 5 kandidatų.

[polldaddy poll=“5198794″]

Metų daina: tai nominacija vien tik už kūrinį. Siūlant kandidatus šioje kategorijoje reiktų atsiriboti nuo to, ką matėte scenoje ir prisiminti tik dainos įrašą. Įvertinkime dainos kūrėjų ir atlikėjų bendrą darbą.

[polldaddy poll=“5198829″]

14 Komentarai

  1. tą „kviečiame pasirinkti iki 5 kandidatų“ buvo galima paryškinti, nes per žioplumą nepastebėjau ir pasirinkau tik vieną šalį (aišku, kad čia mano paties kaltė, tik šiaip pamaniau) P.S. dėkoju, kad yra toks tinklapis kaip Eurodiena.lt nes „oficialus“ Eurovizijos tinklapis Lietuvoje miega vasaros miegu…

  2. Metų pasirodymas – Airija, Estija, Gruzija, Rusija ir be abejo Švedija.
    Metų daina – Estija, Italija, Slovėnija, Švedija ir Turkija :))

  3. Užknisa, kad visur tas švedas. Baisu jo klausyt, o dėl veiduko mergaitės pamišusios..

  4. bulgarija, gerai dainavo, gaila tik kad nesuprantama kalba, butu angliskai, tikrai butu finale.

  5. Švedija ir Airija. Nors aš balsuoju tik už Airiją, nes Eric ir taip daug balsų turės 😀

Komentuoti