Eurovizija 2011 (renginys)

„Esprit“ areną sudrebino „Blue“

Iš Diuseldorfo praneša „Eurodiena“ reporterė Virginija.

Alain Douit nuotr.

Nors daugelis „Eurovizijos“ dalyvių po repeticijų vis dar sumišę pasakoja, kad tai — pirmoji tokia didelė bei svarbi scena, kurioje jiems teko pabuvoti, Jungtinės Karalystės atstovams turbūt ši scena neatrodo labai įspūdinga. Grupės „Blue“ ketvertuko repeticija tikrai nepanaši į daugelio bailiai į sceną lipančių dalyvių pasirodymus: daugiau nei dešimtmetį visame pasaulyje koncertuojantys vaikinai ant scenos jaučiasi lyg namuose. Patirtis puikiai atsispindi, atliekant dainą „I can“: pradžioje matome tik du vokalistus, likusieji slepiasi už juodų ekranų, stovinčių kiek atokiau, ir pasirodo tik sudainavus pirmąjį posmą. Mažuosiuose ekranuose nuolat matomos grupės narių nuotraukos ar trumpos šokių ištraukos. Tiek didžiajame ekrane, tiek visoje salėje vyrauja žalia spalva, pasirodymą papildo ne tik energinga choreografija, bet ir pirotechnika.

Bene didžiausio susidomėjimo šiandien susilaukusi Jungtinės Karalystės atstovų repeticija tikrai nenuvylė. Viena iš Didžiojo penketo šalių pastaraisiais metais išbandė daugybę skirtingų nacionalinės atrankos būdų, bet, ar taip norimą tikslą iškovoti pergalę šiai valstybei pavyks pasiekti su legendine grupe, sužinosime lygiai po savaitės vyksiančiame finale.

17 Komentarai

  1. man ši daina asmeniškai visiškai nepatinka, nors vaikinai dainuoja, kaip bebūtų keista, neblogai. tačiau jie, mano manymu, užims aukštą vietą tik dėl to, kas jie yra.

  2. Šiemet Anglija pagaliau turi kažką gero. Manau, kad užims tikrai neprastą vietą ;]]

  3. ta vyraujanti ekranuose tamsiai žalia spalva labai netinka, tikiuosi šis trūkumas bus ištaisytas.

  4. ten kur priedainis buvo per irasa ou buvo geras be jo dingsta daina nepatiko

  5. visi sako, kad blogas atlikimas, galbūt jis nera geras, bet ir nėra labai blogas.Pasilkausykit savo švedo pirmos repeticijos, va ten tai tragedija,bet antros repeticijos metu dainavimas pagerėjo, čia lygiai tas pats variantas.

  6. daina tikrai grazi, ko noret pirma repeticija viska jie dar sutvarkys siandienai, saunuoliai jie

  7. Tikiuosi garso režisierius su jų balsais padirbės, nes jei ne- bus siaubinga klausytis…

Komentuoti