Eurovizija 2009 (renginys)

„Eurovizijos“ raktai perduoti Maskvai

Šiandien į Maskvą atvyko Belgrado meras Draganas Dilas. Tęsiant tradiciją, iškilmingoje ceremonijoje Maskvos merui buvo perduotas simboliškas „Eurovizijos“ raktas.

Šimtai žurnalistų susirinko tam, kad Europos Transliuotojų Sąjungos ir abiejų miestų merų spaudos konferencijoje išgirstų tik kelis naujus faktus:

„Pirmojo kanalo“ vadovas Konstantinas Ernstas painformavo, kad Rusijos atstovas bus renkamas ne uždarai, bet atrankinėse laidose.

Vyriausiasis „Eurovizijos“ prodiuseris Svante Stockselius mįslingai patikino, kad galime laukti naujo šalių rekordo — t.y. 44 ar daugiau valstybių. Galbūt tai reiškia Monako sugrįžimą? Oficialios informacijos turėsime palaukti.

Miesto meras Jurijus Lužkovas ir jo pavaduotojas Velerijus Vinogradovas dar kartą patvirtino, kad konkursui bus išleisti 35 milijonai eurų.

Dar anksčiau Maskvos meras pranešė, kad sporto rūmuose „Olimpijskij“, kur vyks dainų konkursas, bus vykdomi renovacijos darbai. Jų metų bus įrengta VIP zona, pakeistos kėdės, patobulinta elektros energijos tiekimo sistema.

Iki didžiosios „Eurovizijos“ liko tik penki mėnesiai. Jų metu kviečiame kartu su mumis sekti nacionalines atrankas.

3 Komentarai

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.