Eurovizija 2011 (dalyviai)

Išleistas Vokietijos dainos „Taken by a stranger“ vaizdo klipas

lena-meyer-landrutVos prieš kiek daugiau nei savaitę išsirinkę kūrinį, skambėsiantį „Eurovizijoje“, vokiečiai jau sukūrė ir  oficialų jo vaizdo klipą, kuris iš karto buvo išsiųstas į Europos šalių televizijas, transliuojančias muzikinius kūrinius.

„Taken by a stranger“ vaizdo klipe veiksmas rutuliojasi name, kuriame vyksta paslaptingi dalykai. Jame galime pamatyti daug dūžtančių veidrodžių, neaiškios kilmės šokėjų bei dvi Lenas, kovojančias viena prieš kitą.

Primename, kad Lena Meyer—Landrut, pernai triumfavusi „Eurovizijoje“ su kūriniu „Satellite“, Vokietijos televizijos buvo pasirinkta šaliai atstovauti ir šiemet. Nacionalinėje atrankoje atlikėja sudainavo 12 kūrinių, iš kurių žiūrovai išrinko geriausią.

„Eurovizijoje“ merginą vėl išvysime gegužės 14 dieną, didžiojo 56-tosios „Eurovizijos“ finale.

Kūrinio „Taken by a stranger“ vaizdo klipą galite pamatyti oficialioje Lenos svetainėje.

11 Komentarai

  1. Visu pirma Kom buvo daina ir Timotej atlikejas, kuris net neatstovavo Svedijai, ir Svedija isvis nepateko i finala. Pjauni juodai 😀

  2. sorri nezejau VISOS eurovizijos atrankos svedijoje. Zinau kad laimejo ana. Mes kalbam ape 2010 EUROVIZIJOS nugaletoja LENA MEYER Osle, Norvegijoje. Nezinau kodel cia tu uzvedei kalba apie kazkoki atlikeja kuris svedijos atrankoje nelaimejo pirmos vietos. Geda man uz tave.

  3. :DDDD Kaip savo durnumu žmonės mėgsta kitus iš kantrybės vest, nesinervuokit gi, stumia dūrą.

  4. pagal sios dainos populiaruma pamatysim siaubeku fanu skaiciu europoj…

Komentuoti