Eurovizija 2011 (dalyviai)

Serbijos viltis „Eurovizijoje“ — Nina

Nina_SerbijaŠį vakarą jau žinomų „Eurovizijos“ dalyvių gretas papildė Nina iš Serbijos, kurią su daina „Čaroban“ išvysime pirmojo pusfinalio metu gegužės 10 dieną. Serbija pastaraisiais metais savo atstovo ieško ne atviru atrankos metodu, o pasirenka kompozitorių, kuris sukuria konkursui dainą ir pats pasirenka, kas iš dainininkų galėtų ją atlikti. Šiemet buvo pasirinkta garsi kompozitorių Kovačų šeima, kuri „Eurovizijai“ pateikė net tris dainas. Žiūrovai nusprendė, kad Vokietijoje norėtų matyti būent Niną ir jos atliekama greito tempo kūrinį.

Tikrasis atlikėjos Ninos vardas yra Danica Radojčić. Dvidešimt dviejų metų jaunoji dainininkė lankė muzikos mokyklą, puikiai groja pianinu, o pastaraisiais metais savo žinias gilina ne muzikos, o medicinos srityje. Įdomu tai, kad Ninos talentą Kristina Kovač, kuri ir sukūrė „Eurovizijos“ scenoje skambėsiantį kūrinį, atrado populiariame Youtube.com portale.

Finalą atidarė 2007 metais visą Europą užkariavęs serbės Marijos Šerifovič kūrinys „Molitva“, o viso renginio metu scenoje pabuvojo daugybė kaimyninių valstybių ir pačios Serbijos buvusių atstvovų „Eurovizijos“ dainų konkurse – tai Jelena Tomaševič (Serbijai atstovavusi 2008 metų konkurse), Karolina Gočeva (Makedonija 2002, 2007), Dado Topic (Kroatija 2007), Boris Novkovič (Kroatija 2005).

Nina ir „Čaroban“:

3 Komentarai

  1. Tikrai su tokia daina tai man atrodo kad lietuvai daugeja sansu buti finale is 45% tai jau jauciu kokie 55%

Komentuoti