Eurovizija 2011 (dalyviai)

Ispanijai „Eurovizijoje“ atstovaus Lucía Pérez

lucia-perezNauja Ispanijos viltis „Eurovizijos“ konkurse — 25 metų Lucía Pérez. Paskutiniame nacionalinio finalo etape surinkusi net 68% žiūrovų balsų, mergina bandys užkariauti senąjį žemyną su daina „Que me quiten lo bailao“.

Šį vakarą įvykusiame renginyje karaliavo vos trys dalyviai, kurie ankstesnių nacionalinės atrankos turų metu sėkmingai atliko žymius „Eurovizijos“ kūrinius. Finalistai šįkart pristatė po tris naujas dainas. Komisijai tarus savo žodį, žiūrovų valiai buvo atiduota po vieną kiekvieno atlikėjo kūrinį.

Įdomu tai, jog dviems Lucios dainoms surinkus vienodą balų skaičių, mergina pareiškė simpatiją kūriniui „Abrázame“, tačiau negailestingos žiuri nuomonė buvo kita — į paskutinį etapą Lucia žengė su Aistės Pilvelytės „eurovizinių“ dainų autoriaus Rafael’o Artesero kūriniu „Que me quiten lo bailao“. Kaip jaunai atlikėjai seksis Diuseldorfe, sužinosime gegužės 14 dieną.

Lucía Pérez — „Que me quiten lo bailao“:

 

12 komentarų

  1. man viai miela daina, tikrai geriau negu pernykste, bet aisku nera jau ten kazkas tokio, bet sioje atrankoje tai nieko nemaciau kazko tai tokio :DDD

  2. o man pernykštė žymiai geresnė buvo. o ši tokia tipiška ispaniška – nieko ypatingo. nei gera, nei bloga, mano manymu.

  3. Pernykštė jų daina buvo superinė dar dabar galiu priedaini padainuoti,o šiemetinė nelabai

  4. D’Nash kolkas geriausa daina buvo iš ispanijos ta I love You Mi Vida 😀

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.