Eurovizija 2011 (dalyviai)

Anna Rossinelli — Šveicarijos viltis „Eurovizijoje“

Šį vakarą vykusioje Šveicarijos atrankoje į 2011 metų „Euroviziją“ nugalėjo jaunoji Anna Rossinelli su daina „In love for a while“. Atlikėja buvo išrinkta iš dvylikos dalyvių, už kuriuos galėjo balsuoti žiūrovai.

1987 metais gimusi Anna muzika susidomėjo gan anksti. Sulaukusi trylikos metų, mergina pirmą kartą pasirodė scenoje kaip solistė. 16-kos įstojo į džiazo mokyklą Bazelyje, ten mokėsi vokalo, muzikos teorijos bei grojimo pianinu. Vėliau atlikėja savo muzikinę veiklą tęsė, būdama grupių „The Monotones“ bei „The Fabulous Tools“ sudėtyje. Šiuo metu atlikėja yra trio „Anne Claire“ narė.

Šveicarija nėra viena iš „didžiojo ketverto“ valstybių, kurios automatiškai dalyvauja finale, tad mergina  pasirodys viename iš dviejų „Eurovizijos“ pusfinalių, vyksiančių gegužės 10-12 dienomis.

 

Anna Rossinelli — „In love for a while“:

 

14 Komentarai

  1. Kaip ir reikejo tiketis po Lenos pergales 2011 Eurovizijoje, bus begales kukliu berniuku ir mergaiciu su paprastomis dainomis.

  2. Paprasta, pozityvi, miela daina.. Tik neišsiskiria ir kiek primena ir neprilygsta Satellite. 🙁 Gaila… Būtu porą metų anksčiau šią dainą siuntę būtų žymiai geriau.

  3. man ji gal labiau panasi i „this is my life” tik aisku ir jai neprilygsta :DDD

  4. Man zinokit pasirode,kad labai jau paprasta ir silpna daina,manau netgi i finala ne pateks.

  5. bet jūs palaukit, pamąstykit, ką ji gali su šia daina padaryt, juk dažnai pradinės aranžuotės būna nerealiai patobulinamos ir būna jėga, pvz. šiemetinė Albanija;D

  6. Graži daina, o ir reikalingi žodžia yra..na, na, na, na…garantuotai užkibs ir bus hitas;) asmeniškai man patiko muzika:)

  7. grazi daina, tokia isimenanti:) manau i finala paklius

  8. Gal ir graži bet man nuobodi pasirode gal tai tik del ne kokios mano nuotaikos 😉

Komentuoti