Vaikų Eurovizija

Lietuva „Vaikų Eurovizijoje“ pasirodys pirmu numeriu! [atnaujinta]

JESC 2010 Generic Logo Design-RESIZE-800-450-fitŠiandien visų „Vaikų Eurovizijos“ konkurse dalyvaujančių šalių delegacijų atstovai susibūrė Minske, kur viena pagrindinių užduočių buvo surikiuoti visus dalyvius eilės tvarka, kuria jie pasirodys didžiojoje scenoje jau lapkričio 20 dieną.

Labiausiai „pasisekė“ Lietuvai — Bartas su daina „Oki Doki“ pasirodys pirmas. Po jo pasirodys Moldova, Olandija, Serbija, Ukraina, Švedija. Šių šalių eiliškumas dar nėra aiškus, organizatoriai rytoj paskelbs, kurios šalys pasirodys 2 — 7 numeriais.

Antroje dalyje pasirodysiančios šalys — Armėnija, Belgija, Gruzija, Latvija, ir Malta — taip pat bus surikiuotos tik rytoj. Konkurso šeimininkė Baltarusija pasirodys 12 numeriu. Konkursą užbaigs Makedonijos pasirodymas.


Papildymas: šiandien Svante Stockselius, „Eurovizijos“ vykdomasis prodiuseris, paskelbė galutinį pasirodymų eiliškumą lapkričio 20 dieną vyksiančiame „Vaikų Eurovizijos“ konkurse:

 1. Lietuva
 2. Moldova
 3. Nyderlandai
 4. Serbija
 5. Ukraina
 6. Švedija
 7. Rusija
 8. Latvija
 9. Belgija
 10. Armėnija
 11. Malta
 12. Baltarusija
 13. Gruzija
 14. Makedonija

15 Komentarai

 1. KOMA!!!!!! Kas per reikalai. Lietuvele visur pirma………………..

 2. Jei Barto pasirodymas patiks Europai, tai tada nieko baisaus ir tas pirmas numeris B]
  Bet tai tikrai nėra labai nuostabu, nes gali būt kaip ir mums per ESC 2010.
  Todėl ir reik linkėt labai didelės sekmės.. :)***

 3. ESC 2010 tai kitos priežastys lėmė nesėkmę, ne Nr.1, bet šiaip pirmu visad blogai būti ir nesvarbu, kad balsavimas prasideda iškarto. Ir patys atlikėjai nenori būti pirmi, ir žiūrovai dar nebūna „apšilę“ balsavimui(nori išgirsti daugiau pasirodymų).

  /Bevardis/

 4. Net organizatoriams viskas aišku, kad „mažas vaikas“ nelaimės ir padarė nors sąraše pirmuoju:))

 5. OMg ir vel pirma. Krc cia kazkas jauciu uzbure Lietuva kad visada pirma numeri isitrauktu ;D

 6. Nors ir gerai, atidainuos pirmas ir rami galva, sedes ziures kitus… O jei dainuoji paskutinis, lauki savo eilės, nervus sau tampais… Bet keista, kad 3 pastaruosius kartus esam pirmi… (:

Komentuoti