Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2010“: metų daina (finalas)

eurodienos-apdovanojimai-2010

„Eurodienos Apdovanojimai 2010“ — tai projektas, skirtas „Eurodienos“ skaitytojams, neatsižvelgiant į šių metų „Eurovizijos“ rezultatus, įvertinti ir išrinkti tai, kas renginio metu buvo geriausia. Daugiau informacijos apie apdovanojimų eigą rasite, paspaudę čia.

Porą savaičių trukęs pirmasis balsavimo etapas baigėsi. Šešiolikoje kategorijų Jūs bei „Eurodienos“ komanda išrinko po penkis apdovanojimo verčiausius dalyvius. Nuo šiol, kiekvieną dieną būsite supažindinami su dviejų kategorijų geriausiųjų penketuku ir galėsite atiduoti savo balsą už, Jūsų manymu, geriausią nominantą.

Metų daina: tai nominacija vien tik už kūrinį. Renkant favoritą šioje nominacijoje, reiktų atsiriboti nuo to, ką matėte scenoje ir prisiminti tik dainos įrašą. Įvertinkime dainos autorių, aranžuotojų ir atlikėjų bendrą darbą.

[polldaddy poll=“3549397″]

Prisiminkime šių šalių kūrinius:


Izraelis — „Milim“

Švedija — „This is my life“

Ukraina — „Sweet People“

Vokietija — „Satellite“

Turkija — „We could be the same“

13 Komentarai

  1. Na ką, nėra Serbijos, tai teks prabalsuot už Harelį Skaatą 😀 vis dėlto, daina tikrai gera…

  2. Ooh, aš matau, pakeitė video 🙂 Nebuvo už ką balsuot, tai pasirinkau Turkiją 😛

  3. Kadangi dvi mano favoritės (Ukraina bei Vokietija) yra metų pasirodymo ir dainos nominacijose , tai pasirodymo prabalsuosiu už Vokietiją , o daina – už Ukrainą 🙂

  4. Turkija,vienintelė kuri iki šiol skamba mano winape. Ir džiaugiuosi atradus,tikrai nerealia grupe,kuri turi ne tik we could be the same daina,bet ir daugybe kitų. Tai mano balsas atitenka maNgai ir we could be the same

  5. Rinkausi tarp Ukrainos ir Izraelio, bet vis dėlto – Izraelis.

  6. Gaila, kad nėra Tom Dice – Me And My Guitar, manau čia buvo geriausia daina, bet kadangi jo nėra tai balsavau už Lena – Satellite, nes daina lig šiol neatsibosta…:)

Komentuoti