Lietuvos Dainų Daina

Lietuvos Dainų Daina. [nuolat atnaujinama]

„Lietuvos Dainų Dainos 2009“ konkursas 2009 šiemet pakeis iki šiol buvusią nacionalinę atranką į „Euroviziją“. Nors konkurso idėja yra išrinkti geriausią Lietuvos dainą, o bilietas į „Euroviziją“ tai tik prizas pirmai vietai, mes į konkursą žvelgsime iš „Eurovizinės“ pusės.

Prizai atlikėjams:

1laimejo

15000 Lt ir atstovavimas Lietuvai „Eurovizijoje“

2laimejo

7000 Lt

3laimejo1

3000 Lt

Paraiškų priėmimas tęsėsi iki gruodžio 5 d. Komisiją, susidedanti iš prodiuserio Jono Vilimo, muzikologo Dariaus Užkuraičio, kompozitoriaus Lino Rimšos ir režisieriaus Donato Ulvydo, gruodžio 12 dieną perklausė visus šešiasdešimt gautų kūrinių ir išrinko 36 dalyvius.

Sausio 10, 17 ir 24 dieną vyko ketvirtfinaliai. Kiekviename dalyvavo po 12 dalyvių. Po šešis pateko į pusfinalius. LRT savo ruožtu į pusfinalius delegavo dar keturis atlikėjus. Sausio 31 bei vasario 7 dienomis vyko pusfinaliai, kuriuose išvydome po 10 dalyvių, dainavusių kartu su gyva LRT grupės muzika. Pusė dalyvių pateko į finalą. Finale, Valentino dieną, susirėmė 10 geriausių kūrinių. Atlikėjams pritarė orkestras. Viso renginio metu balsavo tik žiūrovai. Komisija turėjo tik patariamąją galią.

„Lietuvos Dainų Dainos vedėjai – Audrius Giržadas ir Livija Gradauskienė.

Naudingos nuorodos:

Pirmojo pusfinalio rezultatai
Antrojo pusfinalio rezultatai
Finalo rezultatai
Interviu su Sasha Son
Interviu su Dariumi Pranckevičiumi
Interviu su Aurelija

Finalo rezultatai:

 1. Sasha Son — „Pasiklydęs žmogus“ – 120
 2. Donatas Montvydas — „I remember last time“ – 100
 3. „69 danguje“ — „Meilės simfonija“ – 76
 4. Rūta Ščiogolevaitė — „Redemption“ – 72
 5. Linas Adomaitis — „Tavo spalvos“ – 62
 6. Karina ir Milanno — „Kelias pas tave“ – 48
 7. Darius ir Violeta — „Nelytėta viltis“ – 39
 8. Jonas Čepulis ir Skirmantė — „Uosilėli žaliasai“ – 31
 9. „Saulės kliošas“ — „Saulė“ – 19
 10. Aurelija — „Part of me“ – 13

„Lietuvos Dainų Dainos“  konkurso dalyviai:

 

Pirmas ketvirtfinalis (sausio 10 d.):

(patekusieji į pusfinalius paryškinti)

 • „69 danguje“„Meilės simfonija“: 
 • Alanas — „Geras jausmas“: 
 • Augustė — „Not the best time“ (vaizdo įrašas)
 • Darius Pranckevičius („Dangaus“ dalyvis) ir Violeta Valskytė („Žvaigždžių vartų“ dalyvė)„Nelytėta viltis“ (vaizdo įrašas)
 • Egidijus Sipavičius„Per mažai“:
 • Jonas Čepulis ir Skirmantė — „Uosilėli žaliasai“ (vaizdo įrašas)
 • Kamilė (grupės „Pokeris“ vokalistė) — „No way to run“: 
 • Milana — „Ar tu mane matei“: 
 • Sasha Son„Pasiklydęs žmogus“: 
 • Vilius Tarasovas„Aš tik tavim tikiu“ (vaizdo įrašas)
 • Violeta Tarasovienė„Aš būsiu šalia“: 
 • Vita Rusaitytė (pakeitė pasitraukusį Ruslaną Kirilkiną) — „Dar pabūkim drauge“ (vaizdo įrašas)

Pirmojo ketvirtfinalio rezultatai ir visų dalyvių vaizdo įrašai.

.

Antras ketvirtfinalis (sausio 17 d.):

 • „YVA“ —  „Į dangų“: 
 • „Biplan“ — „Ar lauksi manęs“: 
 • „Siela“ — „Euforija“: 
 • „Kastaneda“ — „Aš – tik šoumenas“: 
 • Deivis„Lietuva“ 
 • Urtė Šilagalytė („Muzikos akademijos“ dalyvė) — „The elegant blues“: 
 • „Bix“„Visko pradžia“: (Vaizdo įrašą rasite paspaudę čia)
 • Linas Adomaitis„Tavo spalvos“
 • Taja — „Vėjai keturi“ 
 • Soliaris, Greta ir „Sel“„Noriu žinoti“: 
 • Rosita Čivilytė ir Donatas Montvydas„Dainų daina“: 
 • Rūta Ščiogolevaitė„Redemption“: 

Antrojo ketvirtfinalio rezultatai ir visų dalyvių vaizdo įrašai.

.

Trečias ketvirtfinalis (sausio 24 d.):

 • Asta Pilypaitė ir Onsa„Labas“
 • Aurelija„Part of me“: 
 • Donatas Montvydas„I remember last time“ 
 • „el Fuego“„Žvaigždžių milijonai“ 
 • Indraja — „Tobula“ 
 • Karina ir Milanno„Kelias pas tave“: 
 • Rūta Lukoševičiūtė„I would wish“ 
 • „Saulės kliošas“ — „Saulė“: 
 • Stano — „Viskas pasakyta“: 
 • „Širdelės“ — Visko per mažai“ 
 • „ŠokoLedas“ — „Plastmasinė širdis“
 • Zvonkai — „Mes gyvenam gerai“ 

Trečiojo ketvirtfinalio rezultatai ir visų dalyvių vaizdo įrašai.

Žinoma, kad savo paraiškas taip pat buvo pateikę, tačiau vėliau atsiėmė arba nebuvo išrinkti komisijos: Aistė Pilvelytė (pasitraukė), Erica Jennings, „Funny Beat“, „Kreizas“, „Laiptai“, Merūnas (pasitraukė), N.E.O., Vaidas bei Žilvinas Žvagulis.

Likus mažiau negu savaitei iki konkurso pradžios, pasitraukė Ruslanas Kirilkinas, turėjęs atlikti kūrinį „I call for freedom“.

Jau prasidėjus „Dainų Dainos“ laidoms pasitraukė „Blogos Mergaitės“ ir Irena Starošaite. Jų vietas užėmė Linas Adomaitis bei Astos Pilypaitės ir Onsos duetas.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

291 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
karolina
karolina
prieš 13 metus

69 danguj labai geros dainos negali peikti

as
as
prieš 13 metus

geda …..visiskas :pravalas: —ir ziuri …ir…nupirkti-ar ne- balsuotojai….
6/9 – ABSOLIUTAS….

monika
monika
prieš 14 metus

labai grazai dainuojete

monika
monika
prieš 14 metus

labai grazai dainuojete labai piukai sokate

jurga
jurga
prieš 15 metus

gerai kad sasha son,jis geriausius londono muzikos mokyklas baiges,o kiti ka is ltv nosies\ nebuvo iskise.ir akcentas baisus.o ka gal ltv uzdainuojam oi bus puiku!!!!!

emilija
emilija
prieš 15 metus

man jos geriausios merginos taip ir toliau stenkites jus geriausios

inga
inga
prieš 15 metus

Mes kaip visada naivus lietuviai tikimės pirmos vietos.

liepaaa
liepaaa
prieš 15 metus

Dima geriausias 😉

gin
gin
prieš 15 metus

skaiciau ir as komentarus, visus….zinot, kas blogiausia is visos sitos situacijos?… kad dainu dainos konkurso rengejai nenorejo ar jiems neapsimokejo apibrezti sio konkurso formato
– tai lietuvos dainos konkursas, ar renkam daina, atstovauti lietuvai EUROVIZIJOS konkursui. Daugelis is jusu sakysite- o koks skirtumas?, deja, yra. Vertinant Dainu dainos konkurso atzvilgiu- Sasha Son turetu buti pirmas: grazus balsas,profesionaliai atliktas prodiuserio darbas, patrauklus ivaizdis, gera daina,KURIOS TURINYS atinka dabartine Lietuvos socialine pADETI.
kAS LIECIANT, DEL EUROVIZIJOS: MANO nuomone, Montvydui nebuvo lygiu. nebloga daina, balsas- super (o viskas dar pries akis), sou nerealus( eurovizijos konteksto lygyje).
Del ko Montvydas pranasesnis uz Sacha Son visu laukiamame konkurse( Eurovizijoje):
1. Kaip zinote, ne tik pas mus, bet deja ir visoje Europoje siuo metu – KRIZE. eSU ISITIkinusi.,kad represuojantys europos gyventojai ziures eurovizija, tikedamiesi pabekti, nuo visu tu kriziu, neteisybes, smurto ir. t.t… JIE PAPRASCIAUSIAI, ZIUREDAMI SI KONKURSA NORES ATSIPALAIDUOTI IR PABEKTI NUO TIKROVES…. kad ir kaip gerbiu sasha son- deja viskas ne musu naudai… TAD TIKIUOSI- KAD SI DAINU DAINA- NESUSIPRATIMAS,ar balsuotti uz dainu daina ( sacha, tu favoritas), ar uz eurovizija…

DJ
DJ
prieš 15 metus

Kaip paziurejau kitu saliu atstojus tai ne ka skirias nuo sashos (gali uzmigti)

ana
ana
prieš 15 metus

Labai nusivyliau, kai sirinko sasha, pati neisimintiniausia daina. Butu protingas zmogus, uzleistu vieta vaziupoti donatui arba rutai, bet ne. vos nuo kedes nenuvirtau, kaip jis suvaidino supermena iskeles triumfo statulele, nieko pries zmogu si neturiu, bet tiesiog jo daina dainu dainos finale buvo prasciausia man. Pagal mane, jis tikrai nera vertas vaziuoti i eurovizija, pernykste jo daina nors buvo grazi, siemetine apsaugok viespatie… Sasha, turi laiko, susimildamas persigalvok! ir uzleisk kitiems vieta! nedaryk gedos.

Tatjana
Tatjana
prieš 15 metus

Ei, labai butu idomu suzinoti, is kur gi Jus esate tokie muzikos zinovai… Kazkodel, kai Lietuva issiunte tokius atslikejus, kaip Aivaras ir pan. visi tylejo ir galbojo, „Kaip gerai”. Si syki, kai isrinktas tikrai vertas atlikejas, visi varo.
Kazkodel anksciau, na iki finalo, cia tokiu zmoniu, kurie taip ismantyu muzika, napastebejau… Tai kaip cia? Gal cia visur pavydas? Na neisrinkome si karta nei Montvydo (kuris visa daina pertempinejo savo balso stygas), nei ko kito, nes labiausiai to vertas buvo SASHA SON…
Na gi lietuviai, palaikykite visos salies vieninga sprendima.

.Viktorija.
.Viktorija.
prieš 15 metus

Kietas esi.. !

Rimante
Rimante
prieš 15 metus

Laimejo tas kas turejo ir cia nevarykit ant Sasha so., jis tikrai labai geras dainininkas ir IS JO DAUG KAM REIKETU PASIMOKINTI!!! Nevarykit o pasidziaukit kad isrinko ta zmogu kuris labai graziai dainuoja ir nenusidainuoja kaip 69 danguje!!!Donatas irgi buvo geras, bet gal kitais metais jam pasiseks ir gales vaziuoti i ta eurovizija, geriau dabar palaikykit, o nevarykit!!!!!!!!!!

Kęstutis
Kęstutis
prieš 15 metus

Mielieji, kaip čia toj Lietuvoj visos pirmosios vietos visuose regionuose. Ar negalėtų būti balsavimas viešas t.y. ekrane matytume visus balsuojančius ir iš visų regionų? Tikrai tai afiora su tuo balsavimu ir kas už tai atsakingas? Labai prašom paaiškinti. Eurovizijos dainą išgirdęs turi niuniuoti o jūs paniūniuokit Sašos dainą ? Košmaras. Nutautėja Lietuva su kažkieno pagalba

laure
laure
prieš 15 metus

turejo laimet Donata o ne kazkoks sacha son!!!!!!!!!!!!!Donatas tai gerai dainuoji ir seip buvo idomu,o sacha tai nieko gero neparode!!!!!!geriau butu jai Donatas butu laimejas!!!!!!o su sachos daina kaip ir beveik visada uzimsim paskutine vieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ir manau visi uz ji balsavo tik todel kad jis isgarsejo”Muzikos akademijoje”o seip Donatas daug geriau pasirode ir jis buvo vertas laimeti!DONATAI tu vistiek kitais ar dar kitais metais vaziuosi i Eurovizija!!!!!!!;D

Kritika
Kritika
prieš 15 metus

gerb. sacha Son, jeigu nori, kad tave Eurovizijoje pastebėtų, tai nors sdainą išsirink linksmesnę, o dabar , jug užmoks žiūrovai nuo tavo dainavimo. Arba kaip Montvydo, Ščiogolovaitės dainos, tai tiesiog migdančios”lopšinės” Mano manymu Eurovizijai tinka linksmos, užburiančios dainos, o ne kaip Sacha Son,

Kritika
Kritika
prieš 15 metus

Tai jau eilinė Lietuvos nesėkmė Eurovizijoje, jug neturime iš ko rinktis. Kokie jau tie atlikėjai-Sacha Son, vaikis net scenoje elgtis nemoka, biski kojas pakinoja, skrybėlė uždėta, mikrofonas laiko jį, o jis mikrofoną, balsa silpnas, tai kas, kad daina dera, bet ar tokių reikia Eurovizijai. Eurovizijai reikia charizmatiško, artistiško, linksmo, judraus atlikėjo, kuri pirmomis minutėmis sudomintų žiūrovus.
Montydo balsa iš vis kažkoks , kai pediko, inksčia po nosimi, o norint suprasti ką jis dainuoja, turi ausis ištemti, gi žiūrovams neįdomu, žiūrovas pirma turi pamatyti akimis, o paskui klausytis ką dainuoja. Patikėkite, tai eilinė LIETUVOS nesėkmė Eurovizijoje.

Justina
Justina
prieš 15 metus

O jus pazvelkit i 49 komentara irgi ne ka geriau nors gal ten tik mano nuomone bet bent jau sasha geriau pasirode o donatas butu tas pats kas ir jaronimas bet nezinau gal ir sacha ne ka geriau pasirodys bet man ispudi didesni padare ISVISO LIETUVIAI NETURI GEROS MUZIKOS TJ JAU NIEKO NEPADARYSI! Tik man idomu kuo montvydo daina geresne uz sacha son?

to Justina ir Kristina
to Justina ir Kristina
prieš 15 metus

DONATAS profesionalas. Shasha son irgi.. bet Sasha nepadarė jokio šou.. Apgailėtina.. kažkokią liepsnelę uždegė.. nepaims nieko tikrai eurovizijoj.. DOnatas turi ne tik balsą bet ir choreografiją sutvarkytą… 🙂 DONATAI NENULEISK RANKU 🙂

Juste ir Kriste: kiekvieno žmogaus nuomonė turi būti išklausyta ir gerbiama, bet neįmanoma vertinti objektyviai, kai nesi profesionalas ir nenusimanai apie sceninį įvaizdį ir talentą.. Tyliu apie tokius komentarus.. Nė vieno atlikėjo negalima smerkti, nes jis jau turi talentą ir stengiasi įtikti jums – Lietuviams.. Keista būtų jei nebūtumėt lietuvės, nesupraščiau jūsų.. o dabar svarbu stūmt 😀 Juokinga man iš mūsų tautos…

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

matai koks cirkas …

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

no no no no no no no o u o o u o

Profesionalas
Profesionalas
prieš 15 metus

I Eurovizija turejo vaziuoti tikras profesionalas Donatas Montvydas 🙂

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

Ne jum plazdent …

pijus to Kristina ,JustinaLNK
pijus to Kristina ,JustinaLNK
prieš 15 metus

Montvydas holyvudas gal norite kad jis nusiregtu , o del pasirodimo tai jai nezinote kas yra modern dance gaila parodete savo lygi …

Kristina
Kristina
prieš 15 metus

ASgaliu pasakyt apie donata tik taip
1.Nusidainuoja
2.Balso neturi
3.Sokejos isejusios kaip striptizo sokt{pritariu komentarui 65}
4.Neturi ka apsirenkt
5.Yra lopu lopas netokiam eurovizija!

Justina
Justina
prieš 15 metus

Zmones ka jus cia per nesamones pezat?ka jus radot gero tam donate?gal jus neklausot normalios muzikos?kiek atlikeju dar yra be to kaip as vadinu gejaus o jo tos sokejos tai kaip stiptizo isejusios sokt

saulius
saulius
prieš 15 metus

tinkamiausiai i laimetojus buvo 69 danguje,karino milano,darius violeta,sacha son,donatas seip turejo atsidurt paskutinioje vietoje ,deja netikime balsavimo teisingimu.negalejo visi regijonai balsuoti vienodai.Zmones galu gale paziurekit kur tikras balsas kur fonograma.

Pentagonas
Pentagonas
prieš 15 metus

Ar jus su mumis si vakara Matau saulyte brangia ”=]

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

Ko nepaminejau tie yra muzikiniai brokai ir zemo lygio atlikejai … Sekmes Montvydai tu Winner

saules kliosas”=]

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

Montvydai nenusimink tu favoritas 99% tai yra surusinimas lietuvos respublikos televiziju laidos , koncertai ir dainu ivertinimas nekopetetingai zmones be balsiai ir be ritmei abejojama, ar istikruju saha son tipinis dima bilan kopyja merunas baskovas zodziu lietuva , ir projektai sukurti bando surusint Lietuvos Respublika,ir dar kaip galima pretenduojama eurovizijos daina dainuoti kitose televizijose ar tai ne pazeidzia istatymu 69 danguje abba plagiatas sacha son copijuoja dima bilan ….tai nenusimink Tu Winner Montvydai ”=]Surusinimas Lietuvos Respublikos televiziju laidos , koncertai , muzika, zurnalai ,filmai ,Politika Politinis kelias ,kelias i zvaigzde projektai favoritiniai finalistai Soliaris, Greta ir „Sel“ — „Noriu žinoti“,Jonas Čepulis ir Skirmantė — „Uosilėli žaliasai, Linas el Fuego“Augustė — „Not the best time“ Donatas Montvydas — „I remember last time kiti atlikejia yra muzikiniia televiziju brokai ir zemo lygio atlikejai
Adomaitis — „Tavo spalvos ,Rūta Ščiogolevaitė — „Redemption , , Urtė Šilagalytė („Muzikos akademijos“ dalyvė) — „The elegant blues“: Aurelija — „Part of me“: Saulės kliošas“ — „Saulė

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

el Fuego“ — „Žvaigždžių milijonaie Petronio daina geriausias dirigavimas montvydas linas adomaitis

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

Augustė — „Not the best time“ Donatas Montvydas — „I remember last time kiti atlikejia yra muzikiniia televiziju brokai ir zemo lygio atlikejai

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

favoritiniai finalistai Soliaris, Greta ir „Sel“ — „Noriu žinoti“,Jonas Čepulis ir Skirmantė — „Uosilėli žaliasai, Linas Adomaitis — „Tavo spalvos ,Rūta Ščiogolevaitė — „Redemption , , Urtė Šilagalytė („Muzikos akademijos“ dalyvė) — „The elegant blues“: Aurelija — „Part of me“: Saulės kliošas“ — „Saulė

DJ
DJ
prieš 15 metus

Kai susinervinau vakar jau geriau 69 arba Donatas bet nesitikejau kad jis. Nors 69 kaskas nepritapdavo manau kad kalte buvo pritareju.

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

Surusinimas Lietuvos Respublikos televiziju laidos , koncertai , muzika, zurnalai ,filmai ,Politika Politinis kelias ,kelias i zvaigzde projektai , dainu dainos favoritai Montvydsa , ,sciogolovaite, aurelija ,saules kliosas …

Xujnia
Xujnia
prieš 15 metus

Sasha Son Dainos Ritmai Labai Panasus Y Filmo Srekas, Viena Is Dainu.

Pijus
Pijus
prieš 15 metus

Montvydai nenusimink tu favoritas 99% tai yra surusinimas lietuvos respublikos televiziju laidos , koncertai ir dainu ivertinimas nekopetetingai zmones be balsiai ir be ritmei abejojama ar istikruju saha son tipinis dima bilan kopyja merunas baskovas zodziu lietuva , zmones bando surusint ,uz Montvyda ,sciokolovaite , aurelija ,saules kliosa ir dar kaip galima pretenduojama eurovizijos daina dainuoti kitose televizijose ar tai ne pazeidzia istatymu 69 danguje abba plagiatas sacha son copijuoja dima bilan ….tai nenusimink Tu Winner Montvydai ”=]

šarka
šarka
prieš 15 metus

nu neblogai dainuoja tas Saša, aišku skonio reikalas. bet Donato didžiausia klaida, kad perdirbo dainą. Neliko dainoje pačių gražiausių momentų, kuriuos girdėjome patį pirmą kartą. Visada jį palaikiau, bet išgirdus pakeistą variantą pasidarė liūdna. Gaila, bet pats kaltas, kad taip sudergliavojo gražią dainą…

Eglė
Eglė
prieš 15 metus

Pilnai pritariu 47,48,49,50,51.

1 4 5 6
Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.