Lietuvos Dainų Daina

Lietuvos Dainų Daina. [nuolat atnaujinama]

„Lietuvos Dainų Dainos 2009“ konkursas 2009 šiemet pakeis iki šiol buvusią nacionalinę atranką į „Euroviziją“. Nors konkurso idėja yra išrinkti geriausią Lietuvos dainą, o bilietas į „Euroviziją“ tai tik prizas pirmai vietai, mes į konkursą žvelgsime iš „Eurovizinės“ pusės.

Prizai atlikėjams:

1laimejo

15000 Lt ir atstovavimas Lietuvai „Eurovizijoje“

2laimejo

7000 Lt

3laimejo1

3000 Lt

Paraiškų priėmimas tęsėsi iki gruodžio 5 d. Komisiją, susidedanti iš prodiuserio Jono Vilimo, muzikologo Dariaus Užkuraičio, kompozitoriaus Lino Rimšos ir režisieriaus Donato Ulvydo, gruodžio 12 dieną perklausė visus šešiasdešimt gautų kūrinių ir išrinko 36 dalyvius.

Sausio 10, 17 ir 24 dieną vyko ketvirtfinaliai. Kiekviename dalyvavo po 12 dalyvių. Po šešis pateko į pusfinalius. LRT savo ruožtu į pusfinalius delegavo dar keturis atlikėjus. Sausio 31 bei vasario 7 dienomis vykos pusfinaliai, kuriuose išvydome po 10 dalyvių,dainavusiu kartu su gyva LRT grupės muzika. Pusė dalyvių pateko į finalą. Finale, Valentino dieną, susiremė 10 geriausių kūrinių. Atlikėjams pritarė orkestras. Viso renginio metu balsavo tik žiūrovai. Komisija turėjo tik patariamąją galią.

„Lietuvos Dainų Dainos vedėjai – Audrius Giržadas ir Livija Gradauskienė.

Naudingos nuorodos:

Pirmojo pusfinalio rezultatai
Antrojo pusfinalio rezultatai
Finalo rezultatai
Interviu su Sasha Son
Interviu su Dariumi Pranckevičiumi
Interviu su Aurelija

Finalo rezultatai:

 1. Sasha Son — „Pasiklydęs žmogus“ – 120
 2. Donatas Montvydas — „I remember last time“ – 100
 3. „69 danguje“ — „Meilės simfonija“ – 76
 4. Rūta Ščiogolevaitė — „Redemption“ – 72
 5. Linas Adomaitis — „Tavo spalvos“ – 62
 6. Karina ir Milanno — „Kelias pas tave“ – 48
 7. Darius ir Violeta — „Nelytėta viltis“ – 39
 8. Jonas Čepulis ir Skirmantė — „Uosilėli žaliasai“ – 31
 9. „Saulės kliošas“ — „Saulė“ – 19
 10. Aurelija — „Part of me“ – 13

„Lietuvos Dainų Dainos“  konkurso dalyviai:


Pirmas ketvirtfinalis (sausio 10 d.):

(patekusieji į pusfinalius paryškinti)

 • „69 danguje“„Meilės simfonija“:
 • Alanas„Geras jausmas“:
 • Augustė„Not the best time“ (vaizdo įrašas)
 • Darius Pranckevičius („Dangaus“ dalyvis) ir Violeta Valskytė („Žvaigždžių vartų“ dalyvė)„Nelytėta viltis“ (vaizdo įrašas)
 • Egidijus Sipavičius„Per mažai“:
 • Jonas Čepulis ir Skirmantė„Uosilėli žaliasai“ (vaizdo įrašas)
 • Kamilė (grupės „Pokeris“ vokalistė)„No way to run“:
 • Milana„Ar tu mane matei“:
 • Sasha Son„Pasiklydęs žmogus“:
 • Vilius Tarasovas„Aš tik tavim tikiu“ (vaizdo įrašas)
 • Violeta Tarasovienė„Aš būsiu šalia“:
 • Vita Rusaitytė (pakeitė pasitraukusį Ruslaną Kirilkiną) — „Dar pabūkim drauge“ (vaizdo įrašas)

Pirmojo ketvirtfinalio rezultatai ir visų dalyvių vaizdo įrašai.

.

Antras ketvirtfinalis (sausio 17 d.):

 • „YVA“ —  „Į dangų“:
 • „Biplan“„Ar lauksi manęs“: 
 • „Siela“„Euforija“: 
 • „Kastaneda“„Aš – tik šoumenas“:
 • Deivis„Lietuva“ klausyti
 • Urtė Šilagalytė („Muzikos akademijos“ dalyvė)„The elegant blues“:
 • „Bix“„Visko pradžia“: (Vaizdo įrašą rasite paspaudę čia)
 • Linas Adomaitis„Tavo spalvos“ klausyti
 • Taja„Vėjai keturi“ klausyti
 • Soliaris, Greta ir „Sel“„Noriu žinoti“:
 • Rosita Čivilytė ir Donatas Montvydas„Dainų daina“: klausyti
 • Rūta Ščiogolevaitė„Redemption“:

Antrojo ketvirtfinalio rezultatai ir visų dalyvių vaizdo įrašai.

.

Trečias ketvirtfinalis (sausio 24 d.):

 • Asta Pilypaitė ir Onsa„Labas“
 • Aurelija „Part of me“:
 • Donatas Montvydas„I remember last time“ klausyti
 • „el Fuego“„Žvaigždžių milijonai“ klausyti
 • Indraja„Tobula“ klausyti
 • Karina ir Milanno„Kelias pas tave“:
 • Rūta Lukoševičiūtė„I would wish“ klausyti
 • „Saulės kliošas“„Saulė“:
 • Stano — „Viskas pasakyta“:
 • „Širdelės“Visko per mažai“ klausyti
 • „ŠokoLedas“„Plastmasinė širdis“
 • Zvonkai — „Mes gyvenam gerai“ klausyti

Trečiojo ketvirtfinalio rezultatai ir visų dalyvių vaizdo įrašai.

Žinoma, kad savo paraiškas taip pat buvo pateikę, tačiau vėliau atsiėmė arba nebuvo išrinkti komisijos: Aistė Pilvelytė (pasitraukė), Erica Jennings, „Funny Beat“, „Kreizas“, „Laiptai“, Merūnas (pasitraukė), N.E.O., Vaidas bei Žilvinas Žvagulis.

Likus mažiau negu savaitei iki konkurso pradžios, pasitraukė Ruslanas Kirilkinas, turėjęs atlikti kūrinį „I call for freedom“.

Jau prasidėjus „Dainų Dainos“ laidoms pasitraukė „Blogos Mergaitės“ ir Irena Starošaite. Jų vietas užėmė Linas Adomaitis bei Astos Pilypaitės ir Onsos duetas.

291 Komentarai

 1. Donatas Montvydas tikras profesionalas negi Jus Lietuviai eilini akrta norit issiusti kazkoki slamsta i ta eurovizija siuskim Donata ir visi pamatys kokia talentinga ta Lietuva, manau jog jis savo balsu, sugebejimu improvizuoti ir taip islakiai isdainuoti sudetinga daina zymiai geriau butu ivertintas negu kazkokios 69 kurios tik apie grozi ir te nusimano kaip labiau uzriesti blakstienas ir bla bla..man geda net pagalvoti jog gyvenu tokioj muzikos nesuprantanciu zmoniu salyje …tarp tu gyvenu, kurie tik grozi mato ir daugiau jiems niekas nerupi svarbiausia krutine ir kad paneles ,o kad balso neturi ir seip …nu srr ,bet tokia mano nuomone

 2. Palikom finale visi Donata juk toks talentas su tokia nuostabia daina, butu gaila jai jo pacio sukurta tikrai gera daina butu nepastebeta ir uzmirsta. Tai gi palaikom ji ne vien komentarais internete, bet ir balsais sestadienio finale

 3. Saunuoles 69 danguje jos visu geriausios , o ne koks SASA SOOON, arba MONTVYDAS is kazkur islindo su balta maike CHA CHA geda LIETUVAI toks padarytu cipaila, be jokios kulturos mano tevas meslus tvarte meta su balta maike o ne i eurovizija eiti jam.

 4. as uz bix aiste pilvelyte nu jau tik nemeluok kad tu pilvelyte net juokas ima 😀
  d: AS UZ 69 danguje

 5. Virsune, visada maniau, kad lietuviam kazkas ne taip su skoniu… bet kad sitaip slovint 69 danguj, is kuriu vienintele Karina pataiko i tona… Tfu

 6. sutinku, kad 6 padare pasirodyma, bet kur ju balsai? as girdziu labiau pritarianciasias, nei tas tris paneles, kurios dainuoja kaip pagrindiniai balsai, kai karina soka ;D as uz donata, juk jei jis jau laimes, tai manau tikrai padirbes dar labiau prie savo garderobo ir pasirodymo, nes atsiras daugiau lesu ;p bet net ir to gal nereikia, uztenka isgirsti jo balsa, jo talenta. ;]

 7. Jaučiu, kad baisiau nebuvo dar. 69 į Euroviziją? Žmonės, kur jūsų skonis? Bent išrinkime tai, ką nebūtų gėda parodyt, o dabar tos pačios geriausiai dainuojančios panos važiuos atstovaut Lietuvai.. Jau verkt noris. Supopsėję lietuviai. BIX, Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas.. paklausykit, jie bent balsus labai gerus turi, o jos ką? nieko.

 8. As labai tikiuosi, kad pagaliau issiusime i Eurovizija tikria verta atlikeja. Manau sio statuso yra vertas, ir labai vertas Sasha Son.

 9. VERCIAU JAU 69 DANGUJE ARBA RUTA BET JOKIU BUDU NE SASA SON NES TADA BUS KAIP IR MILIUJ

 10. Garbina garbina tas 69 danguje… Bet pasilikim garbint jas Lietuvoj,nesiųskim į Euroviziją Lietuvai gėdos padaryt… Aš už Aureliją arba Sasha son (tik negalvokit,kad aš jo gerbėja,tiesiog jo LABAI stiprus vokalas,o būtent to mums ir reikia). O Aurelija man patiko,nes štai-paprasta mergina prasimušė į finalą tarp visų žvaigždučių,o ir dainuoja kur kas geriau už daugumą finalistų… Pagarba tau mergyt,stenkis laimėt,o mes į Euroviziją,jei laimėt norim siųskim ne grožį,o kokybę… Aš už Aureliją.

 11. Tai palaikykim Sasha son si sestadieni, jis tikrai to vertas. O 69 danguje tikrai padarys geda, jei jos laimes. Bukit geri zmones, gerai paklausykit, kaip jos dainuoja, juk pagal fonograma jos Maskvoj negales dainuoti, joms dar reikia daug mokintis, kad gerai padainuotu, nors bendriau ka ten ismoksi, jei balsu neturi. Isiklausykit i ju balsus, tik nebalsuokit uz jas!!!

 12. Gal ir bus tas pats ir kaip su miliumi, bet jis nors gedos nepridarys, graziai padainuos, parodys normalu ir grazu balsa!!!

 13. jei 69 danguje išrinks tai nusišausiu. Geriau kokį Donatą arba Sasha Son siųst.
  Net jei nepereis į finalą nebus gėda. Panašiai kaip su Jeronimu praeitais metais
  ATSIPEIKĖKIT
  NERINKIT 69 DANGUJE

 14. Dieve, padek Lietuvos zmonems suprasti jog jie neturi balsuoti uz 69 danguje!!!!!
  Juk tai butu blogiau net uz Jeronima,jis nors balsa turejo! Geriausi kandidatai tai Ruta, Sasha Son ir aisku Linas Adomaitis!!!!! Uz juos ir balsuosiu!

 15. Dieve.tikrai padaryk taip kad laimetu SASHA SON.,atpeikek lietuvius ir parodyk jiem ssviesa,meldziam

 16. Na, 69 daina ir šokis gal ir neblogas, tačiau manyčiau , kad Karina su bac’ais ir viena susitvarkytų – viena dainuotų, tie vyrukai galėtų būti , o kol ji šoktų, būtų kas dainuoja, arba net dainuodama šoktų- būtų dar efektyviau;na, o dar tos trys merginos kaip ir nebūtinos-kartais dainuodamos taip grybą pjauna, kad net nėra ką ir sakyti…

 17. TIK UZ DONATA MONTVYDA! ZMONES, SUPRASKIT, KAD NE KIEKVIENAIS METAIS TURIM TOKIA GALIMYBE ISSIRINKTI ATLIKEJA SU TOKIU TALENTU. SUSIPROTEKIT IR NEPADARYKIT KLAIDOS, NEGI LIETUVA TIK PIGIU TRIUKU BESIVAIKANTI SALIS?

 18. alicija says:
  Vasaris 13, 2009 13:43
  alicija says:
  Vasaris 13, 2009 13:43
  uz ruta sciogolevaite rytoj balsuokit bet ne uz sasa son

 19. nebukit durni balsuokit sestadieni ne uz sasa son o uz ruta sciogolevaite

 20. tik 2 yra favoritai tai 69 arba ruta sciogolevaite rytoj pasirinkit uz ka is siu pretendentu balsuosit

 21. Manau tinkamiausia daina yra sashos son…isimintinas priedainis ir melodija visai nk.beje jei jis vaziuos tai dainuos angliskai o visa kita, pvz show, kurs po finalo…juk prisiminkime bilana- laimejo su grazia daina ir tik po pergales pasisamde ciuozeja ir smuikinika ;P

 22. Eurovizijai reik sou! O tai padare 69 danguje! Nely biski pasitaise…. O ka nuvarys tas Montvydas visi uzmigs ir nk negausim! tas pas su Sasha Son…. Mastykit praktiskai!

 23. kas vertas laimet tik 69 ir Alanas ju Dainos kurios bent biski veza nes kiti gryba pjauna ziurejau ir vos neuzmigau tokiu tikrai nereik i eurovizija siust…

 24. Sasha son verciausias keliauti i eurovizija, nes 69danguje daina grazi tik tada kai dainuojama su fonograma o siaip jeigu negirdejote kaip jos gyvai baisiai dainavo tai nzn baisu klausyt 🙂 be karinos isvis varnu pulkas gaunasi :DD

 25. Ot zvengciau jei issiustumem koki Sasha son..Jau apsikvailintumem tj kaip nz kas…kas dar gali balsuot uz ji???? ziauru….dar ta jo kepure, wemt vercia……O to montvydo daina tokia tuscia labai, ten truksta kzk priedainio ar siaip ko….Man tj geriausiai Aurelija ir Violeta & Darius…

 26. 69 tai kosmaras, ten balaganas kazkoks!!!! Jau tik nerinkim jokio sasha son ar montvydo!!!!!! Geriau zymiai Aurelija

 27. Adomaitis geriausias!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Saunuolis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Taip ir toliau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 28. As nesuprantu su kuo lietuviai klauso…. 69 danguje sou padare, o daina tai savsiem kazkokia ne i tema. Nors tikrai man jos patinka, bet daina ju netinkama Eurovizijai. Sasha son tai lietuviskai normaliai nemoka, su rusisku akcentu dainuoja. O vat Donatas tai saunuolis yra, tikras talentas. Ir nors daina liudna, bet bent visiem suprantama kalba dainuoja. Ir tikrai matosi, kaip jis savo daina jaucia. Grazu ziuret… Na bet jau si vakara pamatysim, kuo lietuviai klauso. 🙂

 29. Donatas pristato daina kaip Eurovizijai, ziurisi visai neblogai, man patinka

 30. Sasha Son dainuoja gerai. Taigi manau, kad Eurovizijoje galetu dalyvauti vienas is triju :
  Donatas
  Adomaitis
  Sasha Son
  Ziuresim ka isrinksim???!!!!

 31. Sacha – geras atlikėjas, bet ne Eurovizijai jo daina, tas savaime aišku. O Donatas Montvydas tai dainuoja puikiai, bet taip jau kniaukia, taip jau kankinasi scenoj – gimdo gimdo ir neišgimdo, atrodo, kad jį teroristai dainuojant kankina. Nė vienas iš jų Eurovizijoj nebūtų pastebėti.

 32. Nu jus duhai duhai kur jusu protas nx isrinkot Sasha kaskoki amara neprofesionala dar tik pradejusi dainuoti galesit db ziuret ka ans parves Lietuvai ir jo karjiera po eurovizijos bus baigta … NEGALVOJAT NEI BISKI.

 33. Pritariu DJ 😉 kazkoki Šaša isrinko musu tauta, nu ka padarysi. ciuju kaimas rulezzzz! :/ Donato toks geras pasirodymas buvo, toks profesionalus, kad net neatrodo, jog jis tik pradedantis atlikejas… Mes su drauge sian uz tave geriam, Donatai! 🙂 Nenuleisk ranku, mes su tavim! :))))

 34. kaip toki kaip sasa son galim siust i eurovisia
  1.nusidainuoja
  2.balsas s.. vietoj
  3.daina neisimintina ir jos daugeliui greit atsibosta klausytis
  P.S
  su tokia daina i finala toli. R.Siogolevaite vienintele kuri eurovizijoje galejo iseit i finala!!!

 35. Pasakykit man kvailam, ka padare Son’as, kad ji siust i Eurovizija?????
  Padainavo nutrinta daina su nutrinta skrybele?????
  Vot liuks esam lietuviai…..Patys issirenkam lohus, o po to diorginames, kad lohiskai pasirodo…..
  Susinervinau…..

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.