Eurovizija 2010 (renginys)

Scenoje — Norvegijos atstovas

norvegija_repeticija

norvegija_repeticija1

Alain Douit (EBU) nuotr.

Iš karto po Ispanijos finale pasirodysiantis Didrik Solli-Tangen šiandien į sceną lipo pirmajai repeticijai.

Auksine spalva blankiai apšviestoje scenoje atlikėjas pasirodė su violetines sukneles vilkėjusiomis trijomis vokalistėmis ir dvejais vyriškiais. Pastarieji, kaip ir Didrik’as, buvo apsirengę tamsius kostiumus. Nuo pat pirmos pasirodymo sekundės atlikėjas skendo dirbtiniuose dūmuose, dainos gale buvo įjungta ir vėjo mašina. Galingą balsą turintis vaikinas šiandieninėje repeticijoje sudainavo puikiai.

Galime net neabejoti, kad daina sulauks didelio palaikymo arenoje, tačiau, ar pasiseks jai atrasti kelią ir į visos Europos klausytojų širdis?

14 Komentarai

  1. Sitas uz Azerbaidziana milijona kart geriau vokalas tai nerealus 😉 viena geriausiu siu metu balade

  2. Ir kas saket, kad balades nk gero eurovizijoje?m? Nuostabi daina ir nuostabus vokalas, bus aukstai, gal net laimes vel… Man atrodo, pasigailesit, kad Aistes neisrinkot…

  3. Labai graži daina, puikus balsas. Tikrai turėtų būti top 10, nes manau, tiek komisija, tiek žiūrovai palaikys.

  4. Dauguma vistiek nesuprantat kad visu skoniai labai skiriasi. Vat vieno nuomone si balade net milijona kartu geresne uz Safuros daina! Nebukit tokie isitikine nes rezultatu nuspeti neimanoma…viskas buna kitap nei tikites.

  5. man sita daina tiesiog labiau patinka 😉 as uz kitus nesneku tiesiog sita balade nors ir siek tiek plagijatas You Raise Me Up, bet vistiek super vokalas , grazu. =]

  6. Kas cia lygina sita balade su Aistes? nu nejuokaukit…… cia optimizmu tryksta, malonu klausytis, O Aiste tebuvo pesimizmas ir lietuviskas niurumas (tai atbaido, kad ir koks geras vokalas butu).

  7. tikrai, visiškas plagiatas You raise me up, bet man baisiai patinka pastaroji daina, todėl ir šita patinka. geras vokalas nerealiai, o ir pats vaikinas tikras gražuolis! ;D tik kad laimės – tikrai ne.

Komentuoti