Eurovizija 2010 (renginys)

Antroji Rusijos delegacijos repeticija

rusija_2repeticija

Alain Douit (EBU) nuotr.

Antrieji antradienį į „Eurovizijos“ sceną lips Rusijos atstovai Piotr Nalytčius su Draugais. Jų pasirodymas mažai kuo pakitęs nuo pirmosios repeticijos — tas pats kuklus įvaizdis, melancholija, nuo lubų krentantis dirbtinis sniegas. Atlikėjas po pirmojo priedainio iš kišenės išsitraukė nuotrauką ir dainavo žiūrėdamas į ją, dažnai priglausdamas prie širdies. Dainos pabaigoje su paskutiniais akordais paleidžia ją iš rankų.

Ar melancholišku pasirodymu Rusijai pavyks sužavėti Europą ir vėl išsikovoti vietą finale? Sužinosime mažiau nei po savaitės.

9 Komentarai

  1. Na, sakyti, kad visai nepatobulejo, tai negaleciau, bet ir toliau beveik nei vieno zodzio nesuprantu + jei bandyti atgaivinti Bremeno muzikantus, tai geriau ir reikejo juos pilnai nukopinti (bugnininkas – gaidys, ten dar asilas… ir pns.) Va cia tai butu ideja ir daug kas prabalsuotu.

  2. na kai maciau juos rusu finale, tai maniau, cia daina su dideliu humoru..atrode, kad kasete butu tempe, taip vilko.. o cia zek, visai nebe atrodo, kad butu satyrine daina..man net patiko.

Komentuoti