Lietuvos Dainų Daina

„Lietuvos Dainų Daina“ jau nuo sausio

Dar vasarą LRT pranešė, kad tradicinę nacionalinę atranką pakeis „Lietuvos Dainų Dainos“ konkursas. Informaciją apie konkursą buvo papildyta konkrečiais faktais.
Norą dalyvauti konkurse jau pareiškė dešimt atlikėjų ir grupių. Pirmines paraiškas Lietuvos televizijai jie dar gali teikti iki lapkričio 3-iosios – pavėlavusieji neteks galimybės varžytis scenoje.

Kai kurie užsiregistravę muzikantai labiau nori pasirodyti „Lietuvos dainų dainos“ konkurse nei bandyti laimėti kitąmet Maskvoje rengiamą Euroviziją.

Jei pirmosios vietos laimėtojas atsisakytų garbės atstovauti mūsų šaliai, ši teisė būtų perleista antrąją vietą užėmusiam dalyviui.

Nuo šiol lietuviai rinks dainą ne Europai, o Lietuvai, ir šie rinkimai bus visai kitokie nei ankstesnės nacionalinės atrankos į Eurovizijos konkursą.

J.Vilimas nuramino, kad pertvarkymai nereiškia užtrenktų durų iki šiol atrankose aktyviai dalyvavusiems scenos naujokams, tik taisyklės jiems buvo griežtesnės nei pernai.

„Lietuvos dainų dainos“ rinkimuose ketina dalyvauti grupė „Bix“, atlikėjai Rūta Ščiogolevaitė, Stano, Aistė Pilvelytė, Donatas Montvydas, Irena Starošaitė.

„Lietuvos dainų dainos“ rinkimai prasidės nuo kitų metų sausio.

Visą straipsnį skaitykite lrytas.lt svetainėje

Atlikėjai, kurie iš LRT negavo asmeninio kvietimo, turi vos kelias dienas pranešti apie savo norą dalyvauti „Lietuvos Dainų Dainos“ konkurse.

7 Komentarai

  1. taip pat Eurovizijos dainu konkurse dalyvaus 69 danguje , ko eurodienos redaktoriai nesugebejo parasyt.

  2. Tai nesupratau, nebebus Eurovizijos atrankos?
    Ar dainu dainos laimetojas vyks i maskva?

  3. Dainų dainos laimėtojas vyks į Maskvą. Jei jis nenorės, tai vyks tas kuris antrą vietą užims 🙂

  4. tie, kas dalyvaus „lietuvos dainu dainose“, tures irodyt lietuvai, kad tikrai gali jai atstovauti ir eurovizijoje, todel isrinkti bus geriausi, nesvarbu, ar naujokas, arba kaip kas cia teigia „senos tarkos“ xDD
    gi ne jos pacios uz save balsuoja, o mes… tai va tiek norejau pasakyt 8]

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.