Eurovizija 2010 (renginys)

Repetuoja svajingieji Rusijos atstovai

rusija-repeticija

Giel Domen (EBU) nuotr.

Jei prieš tai buvęs pasirodymas — itin dinamiškas, tai Rusijos kolektyvui „Piotr Nalič & Friends“ judesio visai nereikia. Jų tikslas — tiesiog atlikti dainą. Pasirodyme beveik atsisakyta spalvų, taigi dominuoja baltos šviesos. Įdomu tai, kad Rusijos pasirodymą puoš, ankstesniais metais neleistas, iš lubų krentantis dirbtinis sniegas, taigi visai tikėtina, jog šiuo efektu pasinaudos ir kiti konkurso dalyviai.

Scenoje vėlgi maksimalus žmonių skaičius — šeši . Dainą vainikuoja į vokalistą nukreipta, plaukus plaikstanti vėjo mašina.

Ar Rusija, kiek neįprastame sau amplua, sužavės žiūrovus su savo kūriniu „Lost and Forgotten“, sužinosime jau po devynių dienų.

Ištrauka iš repeticijos:

18 Komentarai

 1. O tai kur žadėtasis sniegas ? ;D
  Nežinau , gal aš vienintelis toks , bet man patinka ši daina , linksmas atlikėjo akcentas pagyviną visą pasirodymą , tikrai , graži daina , pasirodymui jokio šou netrūksta 🙂

 2. manau, kad po Eurovizijos ši daina pateks į Btv sveikinimo koncerto dainų sąrašą 😀

 3. o man visai petiko 🙂 Tik operatoriui reikejo vakar maziau gert matosi kad rankos dreba 😀 pradzioje bent 😀

 4. Ot bajeris butu jei i finala nepatektu ;D noreciau, kad nepatektu, bet rusu visur pilna tai ciuju prabalsuos uz ji

 5. Visiškai nepatiko, bet Rusija garantuotai pateks, nes tai yra Rusija. Tik finale aukščiau 12-15 vietų nemanau, kad pakils.

 6. Nežinau, man tai nepatinka… Jei pateks į finalą, tai tik dėl to, kad tai Rusija.

 7. 2 numeris – RUSIJA.

  Daina tikrai išsiskiria. Deja(o gal tai visai gerai), bet ši daina susilaukė labai prieštaringų vertininimų. Vieniems daina labai patinka, o kitiems žiūrėk jau labai nepatinka. Visgi svarbiausia, kad būtų balsuojančių, o tokių tikrai bus. Ir vėl grįžtu prie to pačio, tai antras vakaro numeris, neparankus.

  Ką „kalba“ lažybų bendrovės ?
  Bwin 1.55 (2.30)
  Unibet 1.50 (2.40)
  TopSport 1.45 (2.50)
  Orakulas 1.45 (2.40)
  TrioBet 1.45 (2.55)

  Mano verdiktas : Daina turėtų patekti į finalą, nors ir su antru pasirodymo numeriu, nes šis pusfinalis akivaizdžiai „silpnesnis“. Prabalsuos „savas kiemas“ : Baltarusija, Latvija, Estija, Lenkija. Sakyčiau 70/30% arba 1.40/2.60

  Ekspertas /Bevardis/ 🙂

 8. girtuoklių lėbavimą primena. baisiau už basu. jei pateks į finalą (o taip manau, kad ir bus), tai tik dėl Putino politikos ir todėl, kad visur pilna rusų..

 9. Pritariu, kažkuom žavi.
  Ausrine- tai matyt, kad toks užmanymas apie tą lėbavimą. Kodėl gi neparodyt kažko kito? Juk pilna visokių saldžiabalsių. 🙂

 10. Savotiška daina. Bet rusai visai rusų kalbą pamiršo: praėjusiais metais ukrainietė, šiais metais vėl nesuprasi ką dainuoja 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.