Eurovizija 2010 (dalyviai)

Izraelio atstovas Osle dainuos „Milim“

harel-skaat-2Vos prieš kelias minutes baigėsi specialus šou, per kurį Izraelio atstovui Harel Skaat buvo išrinktas kūrinys, su kuriuo jis pasirodys „Eurovizijoje“. Atlikėjas sudainavo keturis kūrinius, kurios išrinko IBA televizija. Komisija kartu su žiūrovais nusprendė, kad verčiausia „Eurovizijos“ yra daina „Milim“.

Vaikinas savo gimtinėje tapo žinomas 2004 metais, sudalyvavęs antrajame „Kokhav Nolad“ sezone — muzikiniame realybės šou, kuris davė pradžią ir ankstesniems Izraelio atstovams: Shiri Maimon bei Boaz’ui Maudai. Šiame realybės šou Harel užėmė antrąją vietą, per plauką likęs nuo pergalės.

Po dviejų metų atlikėjas išleido savo debiutinį albumą, kuris mažiau nei po mėnesio gavo auksinio, o vėliau ir platininio titulą. Savo sąskaitoje Harel turi sukaupęs įvairių apdovanojimų. Tarp jų — „metų atlikėjas“ ir „metų daina“.

Izraelis pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 27 dieną. Pernai šaliai atstovavo žavusis Noros ir Miros Awad duetas. Atlikėjos pateko į finalą ir ten užėmė 16 vietą.

Harel Skaat – „Milim“

9 komentarai

  1. Aha, pritariu Tautviui, kad tikrai gera daina;) Kaip visad, Izraelį finale matysim:)

  2. Tiesiog nereali daina, be priekaištų atliktaĄ
    super!
    Mano favoritas!

Komentuoti