Eurovizija 2010 (dalyviai)

Rusija į Oslą siunčia muzikinį kolektyvą

Peter+NalitchŠįvakar Rusijoje vyko nacionalinis „Eurovizijos“ finalas, kuriame galimybę kovoti dėl bilieto į dainų konkursą Osle turėjo net dvidešimt penki atlikėjai. Iš jų tik vienam nusišypsojo sėkmė.

Nacionalinį finalą pradėjo svečio teisėmis pasirodęs praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas, atlikęs laurus jam atnešusią dainą „Fairytale“. Savo kūrinį taip pat atliko ir Dima Bilanas, kurio dėka „Eurovizija“ pernai vyko Rusijoje.

Po kiek daugiau nei tris valandas užsitęsusio šou, paaiškėjo, jog „Eurovizijos“ scenoje Osle išvysime Piotr’ą Nalič’ių bei jo grupę su daina „Lost and Forgotten“.

Kolektyvą sudaro: Piotr’as Nalič’ius, Sergėj’us Sokolov’as, Konstantin’as Švetsov’as, Jurij’us Kostenko, Dmitrij’us Simonov’as bei Denis’as Marinkin’as.

Piotr’as gimė 1981 m. Maskvoje. Atlikėjo muzikinis kelias prasidėjo itin keistai: dėl to jis turėtų būti dėkingas video portalui „Youtube“. Dar ne itin žinomas, Piotr’as į minėtąjį tinklalapį įkėlė savo paties kurtą dainos „Gitar“ klipą. Jau per pirmajį mėnesį peržiūrų skaičius viršijo 70 tūkstančių.

Pirmasis Piotr’o viešasis koncertas įvyko 2007 m. lapkričio 9 dieną. Renginys buvo sėkmingas, tad 2008 metų žiemą atlikėjas koncertavo su jau suburta grupe.

Šis muzikinis kolektyvas pasirodys pirmajame pusfinalyje  gegužės 25 d.

Piotr’as Nalič’ius ir grupė — „Lost and Forgotten“

20 komentarų

 1. UZAS na ir daina… geriau jau butu babushki vaziuotu i OSLA… nors linksma butu… 😀 😀 😀 o cia dabar… fuuu…. o kad nepatektu i finala…. 😀

 2. nereik daugiau linksmu dainu,lengviau mums nugalet bus be konkurencijos 😀

 3. po tokiu lyriniu isrinkimu manau butu geriau kad Lt atstovautu Asite del vienos priezasties is visu situ lyriniu nesamoniu ka isrinko kt.salys Aiste parodytu kaip reikiant auksta lygi, nei sitie visi, sudejus….

 4. Kurrr nuvažiavo RUSIJAAAAA!!!! Na tikrai apsaugok viešpatie, matosi kad dabar rungiamsi dėl paskutinės vietos. Manau kur kas sudėtingiau dabar stovėti ir paimti paskutinę vietą nei nešti vėliavą už savo šalį. O juk komisijoje atrankoje sėdėjo ižymūs kompozitoriai, kaip Igorius Krutoj, Maksas Fadėjėvas ir t.t.
  Ir aplamai ju atlikime visai neina suprasti apie ką dainuojama žodžiai ir muzika liejasi laisvai………

 5. Nuostabi daina, nors nelabai megstu lyriskas, bet nuo sios net siurpuliukai per kuna eina. Piotro balsas labai panasus i Demis Rusos.

 6. Absoliuti tragedija 😉

  Paskutinė vieta pusfinaly beveik garantuota xD

 7. kaip is rusu tai galvojau ka nors geriausnio sius 😀 o cia.. ziauru 😀

 8. Nusivyliau,tikrai nesitikejau,kad rusai isrinks toki š, tikrai buvo geresniu. Aišku paskutines vietos neuzims,bet aukstu ivertinimu tikrai negaus.

 9. Stebejau finala tiesiogiai. VISOS dainos neapsakomai ziaurios 😀 nu nera is ko rinktis net musu atrankos dainos geresnes buvo 🙂

 10. su savo balalaika net nesvajokit laimeti eurovizijos.tokio tipo dainos niekad nelaimi.bus isrinkta rimta daina

 11. Iš Rusijos tikrai tikėjausi daugiau. Nesuprantu kas čia per visuotinis baladžių antplūdis 😀

 12. ta daina tikrai patiks balkanams.be to uz rusija visada balsuojama.o musu atlikejai irgi negeriau atrodo ,nei statybininkai

 13. o siaubia, kox tarimas, susizalojau save is vidaus paklauses… 😀 apskritai ir daina nugi zeuru

 14. Nu ka as galeciau pakomentuot. Si daina yra labai faina ir grazi ir manau kad kokiam paprastam konkurse tikrai laimetu, bet Eurovizijai si daina netinka. Vien atlikimas nera itin profesionalus

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.