Eurovizija 2010 (atrankos)

Ketvirtojo „Melodifestivalen“ pusfinalio rezultatai

melodifestivalen2010

Šiandien Malmö mieste vyko ketvirtasis Švedijos nacionalinės atrankos konkurso „Melodifestivalen“ pusfinalis.  Paskutiniai 8 dalyviai atliko savo dainas ir tikėjosi patekti į finalą. Deja, tik 2 atlikėjai galėjo džiaugtis bilietu į finalą:

Anna Bergendahl — „This is my life“

Peter Jöback — „Hollow

NEO — „Human frontier“

Pernilla Wahlgren – Jag vill om du vågar“

8 Komentarai

  1. Jau antrus metus iš eilės 4 pusfinalis mane nuvilia :D. Gaila, kad nepateko Sibel ar Lovestoned. O iš patekusių geriausia manau yra Annos daina 🙂

  2. Nieko tame nuviliancio nera. Visvien daguma dainu MF yra geresnes uz dauguma musu dainu. Ten tie patys Merunai ir pan. lygio atlikejai nesiverzia patekti i Eurovizija.

  3. Niekada nelyginau ir nelyginsiu [nes nėra čia ką lyginti] Lietuvos ir Švedijos nacionalinių atrankų ir dainų. O omenį turėjau tai, kad mano favoritai nepateko į finalą, o ne kad dainos buvo blogos. Bendra jų dainų kokybė beabejonės lenkia mūsiškę ir dėl to diskutuoti manau neverta.

  4. kiek ziurejau uz Pilvelyte cia irgi nieko nera geriau! 🙂 Pilvelyte laimes eurovizija,vilnius 2011,kaip faina eurovizija o poto krepsinis,pasipelnis ltu ;))

  5. TO as ————-> nebuk per daug naivus, kitais metais to tikrai nebus.

    O is cia tai labiausiai man patiko Anna, tikiuosi ji keliaus i Osla :DDD

Komentuoti