Eurovizija 2010 (dalyviai)

„MaNga“ — Turkijos atstovė

untitledKelias savaites sklandę gandai, jog grupė „maNga“ gali atstovauti Turkijai Osle pagaliau pasitvirtino. Šiandien buvo oficialiai paskelbta, jog Turkijos nacionalinis transliuotojas TRT bei ši populiari Turkijoje ir ne tik grupė susitarė dėl atstovavimo „Eurovizijoje“.

Ši grupė praėjusiais metais laimėjo „MTV Europe“ apdovanojimą nominacijose „Best European Act“ ir „Best Turkish Act“

Grupė susikūrė 2001 metais, jos pavadinimas kilo iš žodžio „Manga“, reiškiančio japoniškus komiksus.

„maNga“ sudaro penki atlikėjai:
Ferman’as Akgul (gimė 1979 m. gruodžio 25 d.)
Yagmur’as Sarigul (1979 m. lapkričio 26 d.)
Cem’as Bahtiyar (1979 m. sausio 18 d.)
Efe’as Yılmaz (1979 m. spalio 3 d.)
Ozgur’as Can Oney (1980 m. lipeos 21 d.)

Anksteni „maNga“ darbai:

„Beni benimle birak“:

„Bitti ruya“:

14 Komentarai

  1. OMG mano mėgstmiausia Turkijos grupę važiuoja į Esc. Džiugu. Tikiuosi dainą gerą susikurs ir tuomet Turkijai gerą vietą nebus sunku užimti 🙂

  2. Man ši grupė itin neimponuoja, nu bent jau palyginus su Deli tikrai šlamštas;D nu bet jei kurinys bus geras ir geraj padirbes, gali būt mano favoritai, o šeip aš prieš žymius atlikėjus, kurių dėka užimama gera vieta…

  3. Na, turkai su „Deli“ tai nerealu buvo :)) po to turiu silpnybę turkų kalbai ir dainoms…. tikiuosi ir ši grupė parengs kažką gero 😉

  4. Gariau jau butu Tarkanas atstovaves. juk pirma jis zadejo atstovauti 🙂

  5. nelabai ispudi paliko, vien i foto paziurejus is rozu aisku, kad nekokie jie cia ir rockeriai, yra grupu kurios labiau rocka groja… Turkams jau kraujyje popsas iauges, nieko cia nepadarysi :). Bet cia tik mano nuomone.

  6. Man tai belenkaip patiko, svarbiausia, kad daina turi užvest, o ši daina žiauriai užvedo už tai ir laimėjo 2 vietą. Nors apie tą grupę nebuvau nieko girdėjus, tačiau kai jie padainavo eurovizijoje, pradėjau jais domėtis. Nes grupė tikrai varOOO!

  7. taigi jie n e roko o repo grupoe tik cia roka dainavo ir man visai patiko. as jau noreciau kad Ji ir butu laimejus vietoj Vokietijos. daug geriau sudainavo. :))

  8. Kieta, faina ši grupė. Verta buvo laimėt ESC šiais metais. :heart:

  9. Ši grupė, ir daina buvo verta laimėti, tačiau vokietė- Lena irgi neprastai pasirodė. Bet aš vistiek manau, kad maNga iš Esc buvo geriausia.

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.