Eurovizija 2010 (atrankos)

Paskelbti 10 „Eesti Laul“ finalininkų

estonia-flag-map-300x196Šiandien buvo paskelbti visi 10 finalininkų, kurie kovos „Eesti Laul“ (Estijos nacionalinė „Eurovizijos“ atranka) finale. Šis dešimtukas, kuris buvo atrinktas net iš 155 kandidatų, pasak renginio prodiuserės Heidy Purga yra geriausias iš geriausių.

Jūsų dėmesiui, pateikiame šį laimingųjų sąrašą:
Iiris Vesik – „Astronaut“
Disko 4000 – „Ei usu“
Violina feat Rolf Junior – „Maagiline päev“
Nikita Bogdanov  – „Made Me Cry“ (diskvalifikuotas; jį pakeis Robin Juhkental su daina „Siren“)
Mimicry – „New“
Marten Kuningas – „Oota mind veel“
3 Pead – „Poolel teel“
Lenna Kuurmaa – „Rapunzel“
Groundhog Day – „Teiste seest kõigile“
Tiiu Kiik – „The One and Only – Love““

Estijos nacionalinės atrankos finalas vyks kovo 12 dieną.

15 komentarų

 1. kadangi finalas tik kovo viduryje, tai manau, sunku ką nors tiksliai pasakyti 🙂

 2. Violina feat Rolf Junior – „Maagiline päev“.Patiko man ši daina,o Iiris Vesik – „Astronaut“ tikrai nevykęs bandymas dar kartą užkariauti Europą su pnš,daina.

  Kitų dainų neteko girdėti.

 3. Mantas > Violina feat. Rolf Junior – „MAAGILINE PÄEV“ – eiline daina… o Vesik – Astronaut tikrai nėra panaši į pereitų metų, man labiau primena Bjork… Pakolkas viena favoričių 🙂

  Spakainas > tikiuosi tavo tiesa… reikės pasidomėt.

  /Bevardis/

 4. nu jo, tik gaila kad nedalyvauja visa Vanilla Ninja grupė bet tik vienintelė Lenna iš jų atstovaus kaip solo artistė 🙂 Ai, aš kažkaip galvojau kad atranka bus jau šeštadienį bet pasirodo kad tik kovą xD ačiū už info 🙂 Kiek žiūrėjau estai labiausiai palaiko Lenna dainą. Kažin kada bus įmanoma išgirsti

 5. spakainas o lenna titrai labiausiai palaiko labai noreciau jog ji vaziutu ir su kitom ninjom kaip su pritariajancia vokaliste ir pianiste,?

 6. lenna sake jei laimes piret jarvis ir katrin siska vaziuos su ja kaip pritariancioji vokaliste ir pianiste

 7. sorry matyt ne ten bet kaip ten bebutu ji taip sake. per interwiu gal tiksliai neprisimenu ir tikrai kad jau seniai kaip isleido kelias dainas bet aip bebutu neprisimenu.

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.