Eurovizija 2008 (dalyviai)

Ruslan’o Alehno turas po Europą

Ruslan’as Alehno, Baltarusijos atstovas šių metų „Eurovizijoje“, pradėjo turą po Europą. Taikinys Nr.1 – Juodkalnijos sostinė Podgorica. Kelionėje buvo šiokių tokių nesklandumų, tačiau Baltarusijos atstovas atvyko laiku. „Temperatūra +15, saulė, kalnai, sniego nėra, viskas šviečia! Tikras kurortas!“ Laisvu laiku Ruslan’as vaikščiojo po miestą, vėliau – repeticija. Vakare buvo koncertas, kuriame kartu su Ruslan’u pasirodė ir šeši pretendentai atstovauti Juodkalniją „Eurovizijoje“ (priminsime, laimėjo Stefan’as Filipovič’ius) . Ruslan’as buvo labai šiltai sutiktas publikos, kuri netgi garsiau už jį dainavo „Hasta la Vista“ dainos priedainį.
Podgorica Ruslan’ui paliko didelį įspūdį. Dabar jo taikinyje – Lietuvos nacionalinis „Eurovizijos“ finalas vasario 2d., Vilniuje. Toliau laukia Makedonija, Graikija ir kitos Europos šalys.

12 Komentarai

 1. sitas pigus popsas su rusisku akcentu atvarys i Lietuva? 😀 mda… vistiek uz ji nebalsuosiu^^

 2. geriau jis cia nevyktu… kazkaip man keistai atrodo tas dirbtinis apsimetinejimas 'butinai uz jus balsuosim, jus patys geriausi…' kam visa tai?
  bet, kita vertus, manau, kad uz si pigu pop'sa vis tiek nemazai pabalsuos..

 3. kaimieciai:DDD
  ir tie, kuriu tik toks intelektas, kad tokia muzika suprastu.. (sorry, nieko izeisti nenoriu) kiekviena turi visiska laisve pasirinkti muzika, kuria klauso. niekas neturi teises teisti. bet kitiems kisti savo muzika per prievarta.. fee..

 4. Vajėzau jau ir turai prasideda ;D Kažkaip man atrodo kad kuo daugiau reklamus dainą tuo daugiau ji spės visiems atsibosti…

 5. Tas apsimetinejimas, kad "mes *** balsuosim uz *** ir jus palaikom!" (***-kazkokios valstybes pav.) jau pradeda uzknisti! Visi gali prisneket tokiu nesamoniu, bet dar nei karta ju zodziai neissipilde. O nuo tu turu, tik dainos atsibosta ir viskas.

 6. na, siaip ziurint, kokia ta daina…
  viena paklausius viena karta, ja susizavima, o po antro jau darosi bloga, o kitas reikia bent kelis kartus paklausyti, kad pradetum myleti.;)

 7. Negi jis šį vakara pas mus į nacionalinę atranka atvaziuos? 😀 žiūrėsiu ir kritikuosiu :]

 8. atvaziavo, na ir ka 🙂
  saunuolis. 🙂
  reklama darosi 🙂
  visi zinos dabar ji kai jau jis dalyvaus 🙂
  taip ir reikia 🙂

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.