Eurovizija 2008 (atrankos)

Šiandien išgirsime Vengrijos dainą

Šiandien 21:10 val. Lietuvos laiku prasideda nacionalinis Vengrijos finalas, trūksiantis maždaug iki 22:50. Šou metu pasirodys 15 žiuri išrinktų atlikėjų. Šalies atstovą išrinks žiūrovai kartu su komisija.
Tiesioginę finalo transliaciją galite stebėti paspaudę čia arba čia (priklausomai nuo to, kuri nuoroda veiks, kadangi šiuo metu ryšys su Vengrijos televizijos serveriu yra gan prastas).
Vengrija dalyvaus tame pačiame „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje, kaip ir Lietuva.

6 Komentarai

  1. Na taip,paspaudus pirma nuoroda tai maciau tik juoda langa apie kelias minutes 🙂 antra tai per ilgus vargus,media player'is bufferino procentus ir nieko nesigavo 🙂 zodziu sunkiai,bet jeigu ir pavyktu tai turbut krautu su dideliu lagu,tad vis tiek nieko ten nesuprasciau :/

    P.S rysys tikrai prastas.. :/

  2. Taigi,pavyko gal kelias sekundes isgirsti kas ten ka dainuoja 🙂 siaip idomu bus suzinot kas ten laimejo ir apskritai kokio stiliaus daina atstovaus..

    Beto linkiu jiems issirinkti pati geriausia 🙂

  3. nemanau, kad siais metais jie issiriks ka nors labai ypatingo, nes anais metais buvo labai gera daina. siais metais mazai tiketina, kad bus geriau. bet.. sekmes:)

  4. na gali buti,kad nieko jiems neiseis,bet paklausius ju ta daina,nelabai man ji patiko,nors ir nugaletoji,bet neturetu stipriai issiskirti scenoje.

  5. pritariu somewhere. po ju pernykstes dainos vargu ar atsiras kas geriau stipriau ir ispudingiau 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.