Vaikų Eurovizija

„Vaikų Eurovizija“ 2009: apžvalga realiu laiku

Labas vakaras mielieji „Eurodienos“ skaitytojai. Šį gražų šeštadienio vakarą, aš, redaktorius Tautvydas, padėsiu Jums stebėti septintąjį „Vaikų Eurovizijos“ konkursą. Jūsų laukia nuolat atnaujinama renginio apžvalga, o komentaruose apie konkursą galėsite diskutuoti su kitais „Eurodienos“ skaitytojais. Taip pat galėsite dalyvauti apklausose. Deja, bet šiemet Lietuva nesiuntė savo atstovo, todėl balsavimo teisės mūsų šalis neturi.

Kur galima stebėti transliaciją, sužinosite paspaudę čia.

Linkiu gero vakaro ir bent jau suspaustais kumščiais palaikykite savo favoritus.

Kurią dainą siųstumėte atstovauti Prancūzijai Kopenhagoje?

 • Destan – „Sans Toi“ (38%, 14 balsai)
 • „TWIN TWIN“ – „Moustache“ (27%, 10 balsai)
 • Joanna – „Ma liberté“ (24%, 9 balsai)
 • Nežinau / Neturiu Nuomonės (11%, 4 balsai)

Iš viso balsavo: 37


21.15 skambantis „Eurovizijos“ himnas praneša apie septintojo „Vaikų Eurovizijos“ konkurso pradžią. Šou prasideda šokėju pasirodymu. Po ketures minutes trukusių šokių pristatomos visos konkurse dalyvaujančios šalis: Švedija, Rusija, Armėnija, Rumunija, Serbija, Gruzija, Nyderlandai, Kipras, Malta, Ukraina, Belgija, Baltarusija ir Makedonija.

Pasirodo renginio vedėjai – Ani Lorak ir Timuras Mirošničenko. Vedėjams pasveikinus visus dalyvius, paminėjus esminius dalykus ir pradėjus balsavimą prasideda šio vakaro pasirodymai.


svedija01. Švedija

Šiemet Švedijai teko garbė atidaryti koncertinę programa. Scenoje Mimmi kartu su dvejomis pritariančiosiomis vokalistėmis. Nors atlikėja vakar turėjo problemų su balsu, tačiau šiandien jos vokalas skamba puikiai.


rusija02. Rusija

Toliau – Rusija.  Scenoje matome pagrindinę vokalistę ir keturis šokėjus. Scenoje pastatytas suolas, ant kurio stovi Ekaterina. Merginos vokalas puikus. Pasirodymo pabaigoje suolas pradeda suktis. Tai viena didžiausių šio vakaro favoričių!


armenija03. Armėnija

Trečiuoju numeriu šiandien pasirodo merginos iš Armėnijos. Pasirodymas labai energingas, visą laiką merginos šoka. Vokalai taip pat puikūs. Atlikėjos vilki „Barcelonos“ klubo spalvų marškinėlius ir sijonus.  Dainos gale į žiūrovus yra spiriami kamuoliai.


rumunija04. Rumunija

Konkursas įsibegėja ir dabar scenoje Rumunijos atstovės. Scenoje be šešių žmonių matome dar kartotines „šokėjos“, kurios iš tiesų atrodo nekaip. Vokalai pakankamai geri, tačiau pats pasirodymas yra šiek tiek nuobodokas. Rumunija turi nedaug šansų užimti gerą vietą.

Kurią iš jau išrinktų „Eurovizijos“ dainų vertinate geriausiai?

 • Nežinau / Neturiu Nuomonės (30%, 57 balsai)
 • Italijos „La mia città“ (23%, 45 balsai)
 • Suomijos „Something Better“ (16%, 31 balsai)
 • Ukrainos „Tick-tock“ (13%, 24 balsai)
 • Baltarusijos „Cheesecake“ (8%, 15 balsai)
 • Šveicarijos „Hunter of stars“ (7%, 14 balsai)
 • Albanijos „„Zemërimi i një nate“ (3%, 6 balsai)

Iš viso balsavo: 192


3dflags_srb0001-0001a05. Serbija

Penktoji šiandien yra Serbijos atstovė. Scenoje matome keturis žmones. Pasirodymas judrus, toks, per kurį tikrai norisi šokti. Merginos balsas taip pat skamba gerai. Serbija drąsiai pretenduoja į gerą vietą.


3dflags_geo0001-0001a06. Gruzija

Pasirodymai jau beveik įpusėjo. Dabar scenoje – „Princesses“ iš Gruzijos. Scenoje matome 6 grupės nares, už jų stovi dekoratyvinis medis ant kurio – merginų apdainuojamas mėlynas paukštis. Atlikėjų vokalai labai geri, grupė sulaukia didelio palaikymo iš žiūrovų. Tai pati lyriškiausia ir ko gero gražiausia šių metų konkurso daina.


olandija07. Nyderlandai

Nyderlandams šiemet atstovauja Ralf Mackenbach. Kartu su Ralfu dar yra keturi šokėjai. Atstovus labai palaiko publiką, kuri nenutilo beveik visą pasirodymą. Daina išsiskiria iš kitų, vokalai labai geri. Tai vienas geriausių šio vakaro pasirodymo, kuris beabejonės turėtų užimti gerą vietą.


kipras08. Kipras

Toliau – Kipras.  Scenoje keturi žmonės. Scenoje dominuoja raudona spalva. Pasirodymas geras, tačiau merginos vokalas nebuvo tobulas. Vis dėl to tokia daina labiau tiktų suaugusiųjų, o ne vaikų „Eurovizijai“.

Kuris iš atrankoje likusių atlikėjų geriausiai atstovautų Lietuvai „Eurovizijoje“?

 • Mia (33%, 113 balsai)
 • Vaidas Baumila (27%, 93 balsai)
 • Vilija Matačiūnaitė (25%, 84 balsai)
 • Monika Linkytė (12%, 42 balsai)
 • Nežinau / Neturiu Nuomonės (3%, 9 balsai)

Iš viso balsavo: 297


malta09. Malta

Maltai atstovauja iš ties įdomiai atrodantis duetas – Francesca ir Mikaela.  Vizualizacijose dominuoja rožinė spalva. Atlikėjos daug juda. Vokalai taip pat geri. Beje, tai vienintelė angliška daina šių metų konkurse.


ukraina110. Ukraina

Šeimininkų ukrainiečių atstovas pasirodo dešimtas. Iš karto dėmesį atkreipia scenoje stovintis vežimas, kuriame sėdi Andranik. Po pakankamai (galbūt net per ilgos) ižangos prasideda vokalinė partija. Ją atlikėjas sudainuoja puikiai. Vizualizacijose galima pamatyti baltas ramunes.


3dflags_bel0001-0001a11. Belgija

Toliau – daugelio lydere laikoma Belgija. Pirmą – lyrinę dalį Laura atlieka sėdėdama ant supynių. Vėliau ji nueina į scenos vidurį, kur prasideda judresnė dainos dalis. Turbūt dauguma išgirdo tirolietiškų elementų, kuriuos atstovė puikiai atlieka. Pasirodymas puikus, tačiau kolkas dar neaišku ar belgai nuskins laurus šių metų konkurse.


3dflags_blr0001-0001a12. Baltarusija

Dabar scenoje vienų mylimas, o kitų nemėgiamas Baltarusijos atstovas. Scenoje dominuoja tamsios spalvos. Kartu su pagrindiniu atlikėju matome dar keturis šokėjus, kurie ant galvos užsidėję zuikio ausis. Pasirodyme susipina daugybę muzikos stilių, kas suteikia išskirtinumo. Pabaigoje Yury dainuoja pakankamai aukštu tonu.


3dflags_mkd0001-0001a13. Makedonija

Ir paskutinė šių metų konkurso dalyvė yra Makedonija. Scenoje matome šešis žmones. Pasirodymas pakankamai geras, vokalai geri, tačiau pati daina nėra ypatinga ir įsimenanti. Vis dėl to neblogą vietą Makedonija gali užimti dėl gero pasirodymo numerio.

Kurios šalies 2014-ųjų „Eurovizijai“ išrinktą dainą vertinate geriausiai?

 • Negirdėjau visų kūrinių (39%, 64 balsai)
 • Ukrainos (24%, 40 balsai)
 • Neturiu nuomonės / Sunku apsispręsti (15%, 24 balsai)
 • Baltarusijos (13%, 22 balsai)
 • Albanijos (9%, 15 balsai)

Iš viso balsavo: 165


Dabar trumpai pakartojamos visos dainos. Po to sceną užima Ani Lorak, kuri atlieka dvi dainas („I’m Alive“ ir „Shady Lady“). Po to pamatome dalyvius „žaliajame kambaryje“. Likus 4.30 min. iki balsavimo pabaigos dar kartą pakartojamos visos dainos. Sustabdomas balsavimas. Jau greitai paaiškės 2009 metų „Vaikų Eurovizijos“ nugalėtojas.

Kol skaičiuojami balsai, Kijevo sporto rūmuose vėl pasirodo šokėjai ir akrobatai, kurie surengia įdomų šou. Po trumpos vedėjų kalbos, išvystame dar vieną gražią šokių kompoziciją, kuri vadinasi „Gyvenimo medis“.

Ir pagaliau atėjo metas labiausiai jaudinančiam metui – balsų skelbimui, tačiau prieš tai dar parodomas filmukas apie tai, ką vaikai visą savaitę veikė Kijeve.

Balsavusios šalys: 13/13

 1. Nyderlandai
 2. Rusija
 3. Armėnija
 4. Belgija
 5. Ukraina

Sveikinimai Nyderlandams ir linkime jums gero vakaro!

Ar patikėtumėte Vilijai atstovauti Lietuvai su kūriniu „Attention“?

 • Taip, man labai patiko šis derinys (38%, 117 balsai)
 • Ne, man visiškai nepatiko (25%, 76 balsai)
 • Greičiausiai ne, nepakankamai stipru (17%, 51 balsai)
 • Tikriausiai taip, pasirodymas buvo geras (16%, 50 balsai)
 • Nežinau / Neturiu Nuomonės (5%, 14 balsai)

Iš viso balsavo: 308

Kurį iš atrankoje likusių atlikėjų norėtumėte matyti atstovaujant Lietuvai „Eurovizijoje“?

 • Vaidą Baumilą (27%, 132 balsai)
 • Viliją Matačiūnaitę (21%, 104 balsai)
 • Mią (17%, 84 balsai)
 • Ievą Zasimauskaitę (17%, 83 balsai)
 • Moniką Linkytę (12%, 60 balsai)
 • Martyną Kavaliauską (4%, 20 balsai)
 • Nežinau / Neturiu Nuomonės (2%, 10 balsai)

Iš viso balsavo: 493

21 Komentarai

 1. 1. Russia
  2. Holland
  3. Sweden
  4. Goergia
  5. Serbia
  6. Cyprus
  7. Romania
  8./9. Armenia and Malta

 2. 1. Baltarusija (WOW!).
  2. Belgija (gražus balsas, o ir pasirodymas ne blogiausias).
  3. Rusija (kaip visad… boring šiek tiek).
  4. Olandija (gerai skamba).
  5. Švedija (gražus balsas).
  6-7. Grazija (kaip pernykštis birzgezys iš bitučių…), Ukraina (vežimas – scenoje – NE!).
  8-9. Serbija (nžn…), Makedonija (jau ne į JESC :D).
  10. Kipras (ką žinau…).
  11. Rumunija (kraupoka).
  12-13. Armėnija (baisu!), Malta (nekoks vaizdas, nekokia daina, nekokia scenos spalva :D).

Komentuoti