Šalys: Serbija

Spalvingoji Latvija ir ramioji Serbija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteriai Tautvydas ir Virginija. Tretieji šiandien ant scenos pasirodė Latvijos atstovai, grupė „Triana Park“. Maištingieji atlikėjai savo pasirodymo nuo pirmadienio nepakeitė, tačiau pagrindinė vokalistė šiandien pasirodė jau su pilnu sceniniu kostiumu. Agneses vokalas šiandien skambėjo gan (...) 

Antrojo pusfinalio repeticijas pradeda nuskriausta Serbijos atstovė

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Antradienio rytą pradedame su Serbijos atstove Tijana Bogićević. Jau ankščiau serbų delegacija pranešė, jog į Kijevą norėjo atsivežti kabantį lanką, kurį galima išvysti oficialiame „In Too Deep“ vaizdo klipe, tačiau konkurso organizatoriai liepė jo atsisakyti. Gaila. (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Serbija

Šalis: Serbija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1; Atlikėja: Tijana Bogićević; Daina: „In too deep“; Dainos autoriai: Borislav Milanov (m/ž), Joacim Persson (m/ž), Lisa Desmond (m/ž), Johan Alkenaes (m/ž). APIE TIJANĄ: Serbijos vardu Kijeve pasirodys uždaru būdu išrinkta Tijana Bogićević. (...) 

Serbijos atstovei Tijanai „eurovizinį“ kūrinį parašė sėkmės paženklintas kolektyvas

Serbijos nacionalinis transliuotojas Radio-televizija Srbije (RTS) antrus metus iš eilės į „Euroviziją“ savo atstovą išrinko uždaruoju būdu. Ginti Serbijos garbę konkurse patikėta Tijanai Bogićević, o šįvakar pagaliau pristatyta ir daina, su kuria ji sieks pergalės savo šaliai – „In Too (...) 

Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio rezultatai: Lietuva keliauja į finalą!

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Ketvirtadienio vakarą įvyko antrasis 61-osios „Eurovizijos“ pusfinalis, jo metu scenoje pasirodė 18 šalių, tarp kurių ir Lietuva. Donatas Montvydas sužavėjo Europos, o galbūt ir Australijos, žiūrovus ir komisiją, tad vaikinas dar kartą kūrinį „I’ve Been (...) 

Scenoje – „nuogas“ baltarusis ir balsingoji serbė

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Aukšto lygio vaizdo projekcijos – neginčijama šių metų „Eurovizijos“ tendencija. Išsirengti scenoje norėjęs Baltarusijos atstovas Ivan savo tikslą pasiekė netiesiogiai – pasirodymo pradžioje kameros filmuoja stiklo plokštę, kurioje rodomas nuogo klūpinčio baltarusio ir prieš jį stovinčio vilko (...) 

Sukurta: MyMadWeb