Šalys: Serbija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Serbija

Šalis: Serbija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1; Atlikėja: Tijana Bogićević; Daina: „In too deep“; Dainos autoriai: Borislav Milanov (m/ž), Joacim Persson (m/ž), Lisa Desmond (m/ž), Johan Alkenaes (m/ž). APIE TIJANĄ: Serbijos vardu Kijeve pasirodys uždaru būdu išrinkta Tijana Bogićević. (...) 

Serbijos atstovei Tijanai „eurovizinį“ kūrinį parašė sėkmės paženklintas kolektyvas

Serbijos nacionalinis transliuotojas Radio-televizija Srbije (RTS) antrus metus iš eilės į „Euroviziją“ savo atstovą išrinko uždaruoju būdu. Ginti Serbijos garbę konkurse patikėta Tijanai Bogićević, o šįvakar pagaliau pristatyta ir daina, su kuria ji sieks pergalės savo šaliai – „In Too (...) 

Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio rezultatai: Lietuva keliauja į finalą!

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Ketvirtadienio vakarą įvyko antrasis 61-osios „Eurovizijos“ pusfinalis, jo metu scenoje pasirodė 18 šalių, tarp kurių ir Lietuva. Donatas Montvydas sužavėjo Europos, o galbūt ir Australijos, žiūrovus ir komisiją, tad vaikinas dar kartą kūrinį „I’ve Been (...) 

Scenoje – „nuogas“ baltarusis ir balsingoji serbė

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Aukšto lygio vaizdo projekcijos – neginčijama šių metų „Eurovizijos“ tendencija. Išsirengti scenoje norėjęs Baltarusijos atstovas Ivan savo tikslą pasiekė netiesiogiai – pasirodymo pradžioje kameros filmuoja stiklo plokštę, kurioje rodomas nuogo klūpinčio baltarusio ir prieš jį stovinčio vilko (...) 

Pirmoji ekspresyviosios Serbijos atstovės Sanjos Vučić repeticija

„Eurovizijos“ sceną pirmą kartą išbandė ir serbė Sanja Vučić. Atlikėja konkurso gerbėjų yra matoma kaip viena ekspresyviausių šių metų dalyvių, todėl daug kas nekantravo išvysti, kokį pasirodymą „Eurovizijai“ paruošė ši Balkanų šalis. Sanjai scenoje talkina 4 pritariančiosios vokalistės ir vienas (...) 

„Eurovizijos 2016“ dalyvių pristatymas: Serbija

Šalis: Serbija; Pasirodymo data: gegužės 12 d., antrasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 6; Atlikėja: Sanja Vučić ZAA; Daina: „Goodbye (Shelter)“; Dainos autorė: Ivana Peters (m / ž). Apie atlikėją: Šių metų Serbijos viltis „Eurovizijoje“ – 22-ejų grupės „ZAA“ vokalistė Sanja Vučić, kurią išrinkti uždaru būdu nacionaliniam transliuotojui (...) 

Sukurta: MyMadWeb