Šalys: Portugalija

Apie ką gi jie dainuoja: nelaimingos meilės istorija Portugalijos kūrinyje

Į „Euroviziją“ sugrįžę portugalai lieka ištikimi savo tradicijoms ir į konkursą siunčia paraišką portugalų kalba. Romantiškąjį „Amar pelos dois“ Kijeve atliks Salvador Sobral. Ši daina Salvadorui yra labai svarbi, kadangi ją parašė artimiausias atlikėjo žmogus, sesuo Luiza. „Amar pelos dois“ yra be atsako įsimylėjusio vyro išpažintis, (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Portugalija

Šalis: Portugalija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėjas: Salvador Sobral; Daina: „Amar Pelos Dois“; Dainos autoriai:  Luísa Sobral (m/ž). APIE SALVADORĄ: Po metų pertraukos į „Euroviziją“ sugrįžtančios Portugalijos garbę konkurse gins Salvador Sobral. Jaunuolis užtikrintai nuskynė pergalę (...) 

Į konkursą grįžtančios Portugalijos vėliavą „Eurovizijoje“ neš Salvador Sobral

Vėlų sekmadienio vakarą baigėsi Portugalijos nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Po metų į konkursą grįžtančios šalies dainų festivalyje „Festival da Canção“  pasirodė aštuoni dalyviai, kurie įveikė pusfinalių barjerus: 1. Jorge Benvinda – „Gente bestial“ 2. Pedro Gonçalves – „Don’t Walk Away“ 3. Lena d’Água (...) 

Šįvakar žiūrėkite: paaiškės dar du didžiosios „Eurovizijos“ dalyviai – ką išsirinks Portugalija ir Rumunija?

Praėjusią savaitę vykusiame Rumunijos pusfinalyje iš 15 dalyvių komisija išrinko 10 finalistų, kuriuos ir išvysime šįvakar: 1. Ana-Maria Mirică „Spune-mi tu“ 2. Ilinca feat. Alex Florea „Yodel It!“ 3. Eduard Santha „Wild Child“ 4. Xandra „Walk On By“ 5. MIHAI (...) 

Portugalijos ir Rumunijos pusfinalių metu išrinkti finalo dalyviai

Paskutiniai šios savaitės „Eurovizijos“ atrankų renginiai įvyko Portugalijoje ir Rumunijoje. Pastaroji šalis į konkursą grįžta po metų pertraukos, kai jau išrinkusi atstovą iš konkurso pasitraukė dėl skolų Europos transliuotojų sąjungai. Šis Rumunijos pusfinalis buvo pirmoji atrankos laida iš dviejų. Šį vakarą (...) 

Šįvakar stebėkite: Latvijos finišas, Portugalijos ir Rumunijos pusfinaliai

Kaip jau tapo įprasta, sekmadienio vakarus leidžiame drauge su Latvijos bei Portugalijos „Eurovizijos“ atrankomis. Šįsyk savo atranką pradėjo ir Rumunija, kurioje šiandien bus surengtas pusfinalis. Tuo tarpu Latvija šiandien baigia atrankų maratoną, o daugiausiai žiūrovų balsų sulaukęs dalyvis bus paskelbtas (...) 

Sukurta: MyMadWeb