Šalys: Portugalija

2018 metų „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks Lisabonoje!

Nepraėjus nė dviem paroms po pergalės „Eurovizijoje“, Portugalijos nacionalinis transliuotojas RTP paskelbė, jog 2018 metų dainų konkursas bus surengtas šalies sostinėje Lisabonoje. Informacija buvo paskelbta žinių laidoje „Jornal da Tarde“. Kol kas neaiškios tikslios datos ir koncertų salė, tačiau Europos transliuotojų (...) 

Salvador Sobral gimtinėje sutiktas kaip tautos didvyris

Vakar Lisabonos „Portela“ oro uoste susibūrė virš 2 tūkst. gerbėjų ir žurnalistų, atvykusių sutikti ir pagerbti pirmą pergalę portugalams „Eurovizijoje“ iškovojusį Salvador Sobral. „Nenoriu skambėti arogantiškai, tačiau ši pergalė yra labai svarbi portugalų kultūrai“, – žurnalistams tarė Salvador. Taip pat atlikėjas (...) 

Lyriškasis Salvador Sobral pavergė širdis – „Euroviziją“ laimėjo Portugalija!

Vėlų šeštadienio vakarą baigėsi 62-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas. Pasirodžius visiems atlikėjams paaiškėjo, jog nugalėtoju tapo Portugalijos atstovas Salvador Sobral su kūriniu „Amar pelos dois“. Tiek komisijos, tiek ir žiūrovų favoritu tapęs atlikėjas nepaliko jokių vilčių artimiausiems varžovams. Įdomu tai, jog (...) 

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Kijevo scenoje – Portugalija ir Graikija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija. Kaip ir pirmosios repeticijos Tarptautiniame parodų centre metu, vietoj teisėto Portugalijos atstovo išvydome jo seserį Luisą Sobral. Dėl širdies sutrikimų Salvador negali ilgą laiką būti be savo medicininės komandos, todėl atlikėjo kelionė Į Kijevą (...) 

Pirmosios dienos individualias repeticijas užbaigia Portugalija

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Paskutinė šiandien pasirodė Portugalijos atstovo Salvadoro Sobral sesuo Luiza. Būtent ji pavaduos savo brolį iki pirmų generalinių repeticijų. Atlikėja visą pasirodymą stovi ant mažesnės scenos, priešais didžiąją. Fone vyrauja žali atspalviai – pasakų miškas. Kameros (...) 

Sukurta: MyMadWeb