Eurovizija 2008 (renginys)

Atėjo metas repetuoti Lietuvos atstovui

Nuotraukų šaltiniai: eurovision.tv, All kinds of everything, OGAE Lenkija

Pagaliau atėjo metais pirmajai Lietuvos atstovo repeticijai. Jeronimo pasirodymo metu scenos vizualizacija buvo panaši į nacionalinio finalo (tik be abejo žymiai geresnė): tai didelis mėnulis tamsoje. Vokalas skamba geriau nei girdėjome iki šiol.
Specialiai dainininko pasirodymui pagamintas specialus mėnulis. Tai tabletės formos pakyla, kurioje įrengti stiprūs šviesos šaltiniai. Ant šios pakylos J. Milius užlipa pasirodymo pabaigoje ir dainą baigia apsuptas šviesos.
Repeticijos ištrauka:

52 Komentarai

  1. O kuo prastesni Jeronimo dainos žodžiai? Dėl to ,kad jis lietuvis? O Bilano šių metų daina tikrai skysta. 2006 buvo daug geresnė, nes ne tik žodžiai viską nulemia, dar yra ir melodija. O tie visi šou asmeniškai man juokingi. Dabar toks vaizdas susidaro -vieni varžosi kas pasirodys juokingiau, o kiti-kas geresnį šou padarys. Prisiveža visokių kopėčių, čiuožyklų ir pradeda lenktyniaut. O daina nueina į antrą planą.

  2. po bilano sekmingo pasirodymo 2006 metais, lietuvoje panasiu bilanu (isvaizda) priviso..negaliu nepakenciu toki nesamoniu..kiek galima tu kvailu, neprasmingu sou..bele isei pasikraipyt, ant kopeciu pasedet ar dar kur..atsibodo..norisi kazko rimtesnio jau, emociju…jeronimo daina stipri…vien tuo, kad s*** nemala…o kaip pasiseks jau ne nuo musu priklauso…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.