Eurovizija 2008 (renginys)

Atėjo metas repetuoti Lietuvos atstovui

Nuotraukų šaltiniai: eurovision.tv, All kinds of everything, OGAE Lenkija

Pagaliau atėjo metais pirmajai Lietuvos atstovo repeticijai. Jeronimo pasirodymo metu scenos vizualizacija buvo panaši į nacionalinio finalo (tik be abejo žymiai geresnė): tai didelis mėnulis tamsoje. Vokalas skamba geriau nei girdėjome iki šiol.
Specialiai dainininko pasirodymui pagamintas specialus mėnulis. Tai tabletės formos pakyla, kurioje įrengti stiprūs šviesos šaltiniai. Ant šios pakylos J. Milius užlipa pasirodymo pabaigoje ir dainą baigia apsuptas šviesos.
Repeticijos ištrauka:

52 komentarai

 1. Nu mėnulis tai tikrai pagerintas:)) Tikėkimės, kad atrodys ne kaip ta****ė.
  Tai kur video?Kažkaip ilgai delsiat:)

 2. tikrai ,palaikykim bent youtubėj Jeronimą, nes jau pradėjo pilt pamazgas. ir kas svarbiausia įdėjo kažkokį brokuotą įrašą…ką žinau..

 3. Aha,dėl įrašo pritariu,net komentaras yra "bent iš pagarbos tiems klausantiems normalų video įkeltų".

 4. @kazin kodel ji visa laika is sono filmavo. tikiuosi kad nebus taip per finala.

  nes filmuota is vienos paprastos kameros saleje. Per finala tikrai taip nebus 🙂

 5. taigi cia kai montavo video apsisiko nes nuo video atsilieka garso takelis taip ir atrodo,normaliai sudainavo bycas daug geriau nei finale lt

 6. nu tai aišku, kaip lietuviam, tai ir apsišika..Visom šalim sugebėjo normalų įrašą padaryt.. O Jeronimo vokalas tikrai patobulėjęs, šaunuolis.

 7. seip is specifektu nieko gero nesimate nes filmavo levai is kampo kazkokio,tikiuosi kameras gerai nustatys ir bus norma,tikrai vokalas patobulejo dziugu 🙂

 8. ir čia repeticija? žmonės, atsimerkit :DDDD išėjo kažkoks kaimietis j******as, atsistojo lyg įbestas, pastaugė žudančiu ausis balsu ir išėjo 😀 juokinga…

  Redagavo Eurosavaite 2008-05-13 18:25

 9. Citata: "Anonimas – 2008-05-13 17:05
  ir čia repeticija? žmonės, atsimerkit :DDDD išėjo kažkoks kaimietis jobanutas, atsistojo lyg įbestas, pastaugė žudančiu ausis balsu ir išėjo 😀 juokinga…"

  Taip,tai tik repeticija.Na,dėl kaimiečio – Vilnius nėra jau toks didelis miestas,tačiau pats/pati parašėte,kad tai REPETICIJA.Be to,tik pirmoji ir Jeronimas turi puikią aprangą pasirodymui pusfinalyje.Tiesa,panašiai apsirenks ir Paolo,atstovaujantis Šveicariją,bet mums kaip ir nėra ko pergyventi:) Kitas dalykas – įrašo kokybė buvo siaubinga,o Jeronimas dainą atliko labai gražiai ir įtikinami.Apžvalgininkai repeticiją įvertino kaip stiprią,o tai kur kas svarbiau negu mažų popso sugadintų vaikų pasisakymai įvairiuose komentaruose,kurie nežino nei kur,nei kas yra toji Lietuva.
  Be to,Jūsų komentaras būtų daugiau arba mažiau teisingas,jeigu jį būtumėtę parašę nacionalinės atrankos metu,o dabar toks pasisakymas skamba nekorektiškai.Mes jį išrinkome atstovauti mūsų šaliai ir dabar turime palaikyti jį iki galo.Kol kas matyti,kad paskutiniai nebūsime:) Žiūrėsime,kaip bus toliau.PEACE

 10. Jeronimas repetavo pasitikedamas savimi,sekmes dar geriau pasirodyti.Rasot,kad uzsienis pila pamazgas ant Jero,ne visi tokie,uztenka ir saviskiu nepalaikymo.Matysim,kas buvo teisus.

 11. Taip,tai tik repeticija.Na,dėl kaimiečio – Vilnius nėra jau toks didelis miestas,tačiau pats/pati parašėte,kad tai REPETICIJA.

  Aš puikiai žinau, kad tai repeticija. Taip parašiau todėl, kad tai nė kiek nepanašu į tai, kaip repetuoja kiti. Tai – apgailėtina! Kaimiečiu jį pavadinau dėl išvaizdos, dainos, melodijos skambesio, stiliaus. Sudainavo jis kitaip? Sudainavo jis lygiai taip pat baisiai, kaip ir visad. O dėl vienos vienintelės priežasties – jo tautybės, palaikyti jo tikrai nesiruošiu. Išsirinkome? Greičiau jau senyvi Lietuvos kaimo žmonės, tik ir tematantys Lietuvos televiziją, išrinko. Tačiau čia susiduriame su kita problema – Lietuvos televizijos nesugebėjimu surengti dėmesio verto šou, atrankos, patrauklios jaunimui. Štai ir turim rezultatą – eilinis apsijuokimas, vieta gale… Sėkmės, Lietuvos žmonės. Nesigadinkit nervų, geriau jau iškart nusiteikit, kad Euroviziją žiūrėti bus gėda 🙂

 12. O gal palaukime pusfinalio,nerašydami tuščių faktų?
  Ir nei jis kaimietis,nei bebalsis.ir vertina jį pakankamai palankiai,tik ne visiems tai suprasti;)

 13. va nervin mane tokie pesimistai!! kad tiek kartu nesiseke tai nereiskia kad ir si karta nepasiseks!!! o gal ims milius ir i finala pateks! 😀 bent kazkiek issiskirs is europinio popso.

 14. žmonės, nespėliojam.. nepasiduodam pesimizmui.. nenužudom vilties. bet kokiu atveju laimi kaiminystė 🙂 žiūrėsim ar šiemet kas pasikeis 🙂

 15. Aš džiaugiuos kad niekas nerepetavo taip kaip mes, kad neturim šou, kad neturim pritariančio vokalo ir šokėjų. Mes išsiskirsi, ir tai bus tikrai liuks 🙂

 16. Nu jeigu jau Jeronimas taip nepatinka,tai nekomentuokit,juk apima kaikuriuos kartelis,kad ne Aiste laimejo?

 17. Kuo čia džiaugtis? Išsiskirsim savo pigumu ir investicijų stygiumi… Jau seniai Eurovizijoje akcentuojama, kad jai reikia šou! Geros (arba, šiuo atveju, nelabai) dainos tikrai nepakanka.
  Nepamenat graikės, dalyvavusios 2006 metais? daug kas pranašavo jos pergalę – stiprus balsas, gera, melodinga daina, talentas, patirtis…
  Staiga išėjo vienut vienutėlė, atidainavo kaip mūsų Jeronimas ir liko tarp outsaiderių…
  Ok, pažiūrėkim į paskutinių metų laimėtojus:
  Lordi – kažkas naujo, neįprasto, didžiulis, daugelį sužavėjęs, šou.
  Marija Serifovic – stipri, emocinga daina, puikiai parinkta scenografija.
  Išvada peršasi viena – šou nebūti negali. Jei daina stipri, emocinga – reikia lėtos, emocingos ir stiprios scenografijos.
  Jei dainoje nėra nieko stipraus, užkoduoto – reikia stipraus šou. Dar ir kaip stipraus…
  Neslėpsiu, sergu už Bilaną. 2006 metais jis turėjo puikų šou, daina buvo ganėtinai vidutiniška, neturėjo jokios stiprios minties. Rezultatas – antra vieta. Šiemet – viskas kitaip – stipri daina su prasmingu tekstu, o ir šou nusimato nepaprastas. Ko daugiau reikia? Sėkmės jam!
  O jau mūsų Jeronimas – nei šou, nei dainos. Sakysit stipri? Na, balsas gal ir stiprus, tačiau daina apie klajūnus – visiškai nieko įdomaus ir prasmingo. Daina lėta, įspūdingas, judrus šou čia netiks. Tačiau būtų jau bent apmąstę ką, prisikvietę šokėjų, ar dar ko… Dabar – stovi kaip įbestas stulpas, padainuoja ir išeina. Jūs tai vadinat šou? Apgailėtina, nežiūrėkit pro rožinius akinius.
  Sėkmės Bilanui! Peace!

 18. Cha, nu ir prajuokinai su savo komentaru. Visų pirma, kai parašei,kad sergi už Bilaną, visų antra,kai parašei, jog šių metų jo daina daug geresnė nei praeita. Aš nors ir nemėgstu to nulaižyto saldaus berniuko bilaniuko, bet ir tai suvokiu, kad aukščiau 2006 metų antros vietos ji nepakils. Nes daina visai skysta, scenoje chaosas. Aišku, kam patinka beskonybė ,tam puikiai "sueis" ir bilanas šiais metais.
  o šiaip tai būtų smagu matyti iš savo tautiečių nors kiek pagarbos mūsų atstovui. Yra tokių normalių žmonių, kurie nors ir nusivylė išrinktu atstovu, bet neburnoja ant jo. Tau reiktų pasimokyt mandagumo.

 19. Bilanas,albananas.. kOks skirtumas? rEikia palaikyti pirmiatsia savus,kol turime tam pagrindo!

 20. O as paziurejau ir man patiko. Jei islaikys toki dainavimo ir pasirodymo lygi tai man visiskai negeda bus! Saunuolis Jeronimas, nieko neprikisi, atitinka Europos standartus 🙂

 21. Cha, dbr jau aš juokiuosi 😀 Žinai, aš dėl jo tikrai nesilydau, juolab, kad aš net ne ji 😀
  O šiumetinė Bilano daina skysta? Įsiklausyk į žodžius, jei nors kiek angliškai supranti…
  sutinku, chaosas. Bet chaosas, kurį matys tik salės žiūrovai. Kameros perteiks visai kitokį vaizdą, viskas joms ir ruošiama.
  Aš visai nesiruošiu gerbti Jeronimo tik todėl, kad jis mūsiškis. Dar ko… Geriau jau palaikysiu talentus ir ne trumpalaikes, pagamintas žvaigždutes…

 22. man tas balso pasokinejimas priedainyje yra berysio – kas per kvaila inovacija??????

  Bilanas visiskas sudas, nesuprantu kaip negeda prisipazinti, kad del jo lydaisi???

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.