Fanai

Paskelbti OGAE „Antrojo šanso“ konkurso dalyviai

LRT nuotr.

Tradiciškai pasibaigus didžiajai „Eurovizijai“, tarptautinis konkurso gerbėjų klubas (OGAE) organizuoja internetinį „Antrojo šanso“ konkursą („OGAE Second Chance“ contest), kuriame yra renkama geriausia nacionalinių atrankų daina, nepasiekusi didžiosios „Eurovizijos“ scenos. Lietuvos fanų klubas nusprendę į konkursą deleguoti trečiąją vietą atrankoje užėmusią Lolitą Zero.

Skelbiant šių metų dalyvius neišvengta nesklandumų, mat Ukrainos fanų bendruomenė buvo nusprendusi į konkursą deleguoti nacionalinėje atrankoje nugalėjusią, o po skandalų pasitraukusią atlikėją Aliną Pash. Visgi konkurso rengėjai patikslino, kad atrankoje laimėjusios ir pasitraukusios/diskvalifikuotos dainos „Antrojo šanso“ konkurse dalyvauti negali, tad ukrainiečiams teko išsirinkti kitą atstovą.

Savo paraišką konkurse turės ir OGAE „Likęs pasaulis“, kurį sudaro konkurso fanai iš šalių, kurios „Eurovizijoje“ dalyvauti negali (Kanada, Jungtinės Valstijos, Venesuela, Kolumbija, Kosta Rika ir daugybė kitų). Taip pat čia šliejasi fanai ir „Eurovizijoje“ dalyvaujančių šalių, kurios neturi subūrusios savo OGAE bendruomenių (Bosnija ir Hercegovina, Sakartvelas, Moldova, Monakas ir San Marinas). Būtent iš Moldovos ir San Marino atrankų OGAE „Likęs pasaulis“ galėjo išsirinkti savo atstovą „Antrojo šanso“ konkursui.

Dalyvių sąrašas:

Šalis Atlikėjas Daina
1 Ukraina Roxolana Girlzzzz
2 Kroatija Marko Bošnjak Mola Za Nas
3 Švedija MEDINA In i dimman
4 Lenkija Kuba Lovesick
5 Ispanija Rigoberta Bandini Ay Mamá
6 Izraelis Eli Huli Blinded Dreamers
7 Airija Rachel Goode I’m Loving Me
8 Italija La Rappresentante di Lista Ciao Ciao
9 Serbija Sara Jo Muškarčina
10 Suomija BESS Ram Pam Pam
11 Rumunija Gabriel Basco One Night
12 Čekija GIUDI Jezinsky
13 Portugalija SYRO Ainda Nos Tamos
14 OGAE likęs pasaulis Cristina Ramos Heartless Game
15 Latvija Bermudu Divsturis Bad
16 Vokieija Felicia Lu Anxiety
17 Islandija Daughters of Reykjavik Turn This Around
18 Albanija Alban Ramosaj Theje
19 Norvegija NorthKid Someone
20 Australija Voyager Dreamer
21 Estija Anna Sahlene Champion
22 Malta Denise Boy
23 Slovėnija Batista Cadillac Mim Pravil
24 Šiaurės Makedonija Viktor Apostolovski Superman
25 Lietuva Lolita Zero Not Your Mother
26 Danija Fuld Effekt Rave Med De Hårde Drenge
27 Prancūzija Pauline Chagne La nuit Pauline

Visų dainų pakartojimas:

Pernai tokį konkursą triuškinamai laimėjo norvegai „KEiiNO“, o Lietuvos atstovas Gebrasy užėmė 7 vietą.

 

Komentuoti