AnonsaiEurodiena.ltReakcijos

Antrojo pusfinalio apžvalga: dainininkėms didžiausią įspūdį paliko Serbija

„Pati pasidariau“ podkasto kūrėjos Justė Kraujelytė ir Petunija išklausė pirmųjų antrojo pusfinalio dainų.

Kokia kalba dainuoja estas Stefanas, kuo dainininkes nuvylė paauglystės dievaičiai The Rasmus, o kuris pasirodymas privertė išsižioti? Atsakymai šiame „Eurovizijos“ naujienų tinklaraščio Eurodiena.lt reakcijų video.

YouTube player

Kurias dar antrojo pusfinalio šalių dainas atlikėjos turi išgirsti? Komentuokite!

Pati pasidariau 

„Pati pasidariau“ — iš atlikėjų ir muzikos kūrėjų kilęs judėjimas siekiantis skatinti profesionalių Lietuvos moterų atlikėjų ir menininkių matomumą viešojoje erdvėje ir tarpusavio bendradarbiavimą. Tinklalaidėje siekiame kalbėti temomis, susijusiomis su muzikos industrija ir asmeninėmis patirtimis, kurios dažnai paliekamos paraštėse. Vienas iš tikslų – kokybiškas turinys lietuvių kalba. Antrajame epizode merginos diskutavo apie rūpestį sau.

Apie daininkes ir reakcijų projektą išsamiau skaitykite šiame straipsnyje. Ar jau girdėjote naujausią Justės Kraujelytės dainą „ne_jausmas“? Gegužės 27 d. susitikime Justės Kaujelytės EP albumo pristatymo koncerte!

YouTube player

Kviečiame sekti Eurodieną socialiniuose tinkluose: Facebook, Instagram ir Youtube, o mūsų kas savaitę kuriamų podkastų galite klausytis SpotifyApple Music ir kitose tinklalaidžių platformose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus