Eurovizija 2009 (dalyviai)

Patricia Kaas lietuvius žavėjo dainomis

Vakar vakare Vilniuje įvyko geriausios Europos dainininkės Patricios Kaas koncertas. Atlikėja iš Prancūzijos į Lietuvą atvyko pristatyti naujo savo albumo „Kabaret“ ir pasireklamuoti prieš  šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursą. Interviu vienam lietuviškam žurnalui garsi atlikėja prasitarė, kad Maskvoje įvyksiančiame dainų konkurse tikisi ir lietuvių palaikymo. „Eurovizijos“ dainų konkurse Patricia Kaas dainuos dainą „Et s’il fallait le faire”.

Pateikiame Jums keletą nuotraukų iš koncerto.

pati1 pati2 pati3

A. Salomino nuotraukos, delfi.lt .

18 Komentarai

 1. Šiaip ne „keliatą“, o „keletą“ turėtų būti, nes keletas (pries. et). Nors eurodiena niekad nepasižymi raštingumu. 🙂

 2. Siaip neprivalai skaityti, jeigu taip akis bado. Sitiems zmonems nieks nemoka uz tai, kad jie raso.

 3. Turiu priminti, kad mes esame paprasti žmonės, be jokio žurnalisto išsilavinimo, tiesiog darome kas mus patinka, pranešame jums naujienas, taigi klaidos yra neišvengiamos.Ir ypač tokios smulkios.

 4. o man tokia apranga tai… vistiek jau nebe piemenė, ilgesni sijonai galėtų būt 😀
  tik nelaikykit manęs sena boba 😛

 5. Man tai ji čia labai elegantiškai atrodo, ir tikrai nekvailai. Kai kitą kartą atvažiuos į Lietuvą, jokiu būdu nepraleisiu jos koncerto, čia jau nuodėmė būtų.

 6. Aišku gailiuosi kiekviena sekundę, kai tik pagalvoju apie tai, jog nebuvau jos koncerte, bet toks jau gyvenimas… Turbūt nerasčiau nei vieno blogo žodžio apie šią dainininkę. She just Unique.

  P.S. Dėl straipsnio klaidų, tai tam manau ir reikalingi tie redaguotojai, kad jas taisytų… ką jie veikia ?

  /Bevardis/

 7. Kiek daug zmoniu. Jauciu lietuviai vel duos Prancuzijai viena is didziuju balu 😉

 8. man tai norvegija geriausiai o tie o tas musu lietuva nusiuncia kaskokius dainininkus su liudnom dainom geriau nusiustu manta su daina ciuoskim

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.