Eurovizija 2009 (dalyviai)

„Eurovizijos“ laimėtojas Rybakas koncertavo pustuštėje „Siemens“ arenoje

Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojas Aleksandras Rybakas spalio 6-osios vakarą surengė koncertą sostinės „Siemens“ arenoje. Nors koncerto reklama per televiziją imta transliuoti iki atlikėjo pasirodymo Lietuvoje likus daugiau nei mėnesiui, panašu, kad sunkmetis gerokai pakoregavo A. Rybako gerbėjų planus, mat arena koncerto metu buvo pustuštė.

Tą vakarą scenoje susitiko dviejų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvių keliai: Norvegijos atstovą „apšildė“ Lietuvoje puikiai žinomas atlikėjas, taip pat bandęs laimę „Eurovizijos“ dainų konkurse – Sasha Son. Pastarasis koncerto žiūrovams padovanojo beveik valandos trukmės pasirodymą, kurio metu atliko geriausias savo dainas. Scenoje Sasha Son dainavo gyvai, o jam talkino klavišininkas ir pritariančioji vokalistė.

Toliau skaitykite bei žiūrėkite koncerto akimirkas Alfa.lt straipsnyje

11 Komentarai

  1. cha cha… toks jausmas tarytum žmonės ne į rybako, o į sashos son koncertą susirinko 😀

  2. tai kad tas sasha mažai kam patiko, nuobodu jo klausyt buvo bent jau man. o Alexas pasirodė puikiai, teko ir pabendrauti su juo po koncerto, jis visiškai paprastas ir labai linksmas. Džiaugiuosi kad atvyko į Lietuvą 🙂

  3. aaaaaaaaai neisiskaiciau. galvojau Sasha ir Rybakas vienu metu skirtingose vietose koncertavo xD
    As buciau nuejes, paklauses Sashos ir isejes xD

  4. Kas jums cia visiems su tuo Sasha? Man tai ten kai jis dainavo ziauriai nuobodu buvo ;DD O Alexas tai tikrai nerealus zmogus, toks mielas, na bent jau kiek teko pabendrauti, nors tikrai nedaug teko, gaila aisku del to…Bet jis tikrai toks paprastas, nuosirdus, o ir koncertas buvo superinis

  5. Siaip tokiu dainu kaip love nemegstu, bet ta daina kazkuo ipatinga… 🙂

  6. „panašu, kad sunkmetis gerokai pakoregavo A. Rybako gerbėjų planus, mat arena koncerto metu buvo pustuštė.”. Kodėl nieks nepagalvojo, kad jis tiesiog niekam nebuvo įdomus?

  7. Buvau tame koncerte. Man nepatiko Sašos pasirodymas, nes jis man buvo labai nuobodus. Aleksandro pasirodymas man labai patiko.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.