Eurodiena.lt

„Eurodienos“ gimtadienio viktorina: keturioliktoji atrankinė užduotis

UŽDUOTIS: Pasižiūrėkite toliau pateiktą „eurovizinio“ atviruko ištrauką. Kelintais metais ir kurioje šalyje vyko „Eurovizijos“ konkursas, kurio metu jis buvo parodytas?

Jeigu iki 20.30 val. nesulauksime teisingo atsakymo, pateiksime užuominą.

Pirmasis, teisingai parašęs atsakymą šio pranešimo komentaruose, bus pakviestas dalyvauti viename iš kovo 16–17 dienomis vyksiančių viktorinos pusfinalių. Daugiau informacijos apie konkursą rasite, paspaudę čia.

Rašydami komentarą, nurodykite savo tikrą el. pašto adresą – jei laimėsite, su jumis bus susisiekta šiuo el. adresu.

Tai yra paskutinioji atrankinė užduotis į šių metų „Eurodienos“ gimtadienio viktoriną. Dėkojame visiems už dalyvavimą ir linkime sėkmės kitąmet! Na, o su pirmaisiais atrankinio turo laimėtojais susitiksime kovo 16 dieną vyksiančiame pirmajame pusfinalyje.

26 Komentarai

  1. nu taigi sakiau ukraine 2005 vapse ka jus cia trinate?????? istrina komentarus savus prastumia lol vargsai.

  2. ukrainos veliava matesi krc rasau ukraine praejo keliolika min komentara istryne nu brilliant

  3. Gerbiamas Kiba, fos4, sanji, asas ir t.t., 100 spėjimų keičiant vardus ir el. paštą mes laikome nesąžinigu elgesiu. Taip pat nebuvo nurodytas naudojamas elektroninis paštas, todėl atsakymas negalėjo būti užskaitytas. 🙂

  4. ne tai suprantu kad el pastas nurodytas ne esme tame svarbu kad is pirmo kart teisinga nurodziau pats pirmas komentaras o tada 10 zmoniu rasinejo kol istrynet mano komentara atejo ta pati ciole ale ir parase teisinga na tai galejot sakyt i kart del adreso niekad cia nenurodziau savo o tiesiog juokinga kad tyciojates is saves

  5. kuriat kazkokias viktorinas tai darykit nrml teisinga pamatet atsakyma nebutina trint del ale el pasto netinkamo galit pasakyt po visko kad email netiko ir panasiai o ne istrint ir kitam uzskaityt nabagai..

  6. Aiškiai pasakyta – rašydami komentarą, nurodykite savo tikrą el. pašto adresą – jei laimėsite, su jumis bus susisiekta šiuo el. adresu. Jūsų komentaras buvo pašalintas todėl, kad laukėme pirmo sąžiningai atsakysiančio dalyvio.

  7. Na jei taisyklės reikalavo el.pašto tai pats kaltas ponas „kiba“, nes tikrai čia gali betkas prirašinėt 100 atsakymų su ale skirtingais slapyvardžiais ir lengvai laimėt. O, kad trynė tai irgi teisingai, nes žmonės pamatę spėtus metus gali nebespėt daugiau teisingo atsakymo galvodami, kad šis jau spėtas ir yra neteisingas.
    P.S. Lengviausia kaltinti adminus.

  8. gerai nebeprakaituokit 100karciai viena as spejau teisingai po to broliai ir seserys spejo matai turim savo pc skirtingus tik netas tas pats reikia skirtis.

Komentuoti