Eurovizija 2016 (dalyviai)

Išgirskite Armėnijos atstovės Ivetos Mukuchyan „eurovizinį“ kūrinį „LoveWave“

Iveta
1in.am nuotr.

Šiandien pagaliau buvo pristatyta emocionali baladė „LoveWave“, kurią Stokholme atliks populiari Armėnijos dainininkė Iveta Mukuchyan. Daugiau apie šią atlikėją galite perskaityti mūsų ankstesniame straipsnyje.

Konkursinės dainos muziką kūrė Lilith Navasardyan ir Levon Navasardyan, o tekstą – Stephanie Crutchfield ir pati Iveta. „Meilė keičia žmones ir jų vidinį pasaulį, taip pat kaip meilės banga – pirmoji žemės drebėjimo banga, keičianti Žemės struktūrą“, – dainos prasmę aiškina Iveta. Atlikėja teigia, jog „Eurovizijoje“ norėjo dainuoti apie jausmą, kurio visi laukia ir geidžia. Apie tą jausmą, kuris stato ir griauna, stiprina ir malšina. „Meilė nenuspėjama kaip vandenynas ir galinga kaip banga, todėl už ją verta kovoti“, – savo išgyvenimais dalijosi Armėnijos atstovė. Šalies komanda paruošė meniškai abstraktų vaizdo klipą, kuriame vietoj veiksmų didžiausias dėmesys skiriamas emocijoms, padedančioms atskleisti veikėjų kovas jų vidiniuose pasauliuose.

Primename, jog Armėnijos atstovė pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 10 dieną. Kaip vertinate šių metų armėnų „eurovizinę“ dainą?

Iveta Mukuchyan – „LoveWave“:

Kviečiame įvertinti kūrinį: 

[starrater tpl=10]

6 Komentarai

  1. Momentas iki priedainio nerealus! pats priedainis neturi nieko ypatingo, bet muzikaliai labai, instrumentu panauduota nemazai, ir graziai skamba, nors balsas man jos nepatinka ir siaip tokia keista daina, daug pliusu ir daug minusu

  2. man patinka si daina tuom, kad nesilaiko dabartiniu popso gairiu ir pilnai savo stiliuje 🙂

    (pvz. Frans – If I Were Sorry – visiskas siu dienu atitikmuo)

  3. hmm, tikrai daina nebloga, turetu nebloga vieta paimt. Man visai patinka 🙂

  4. Bet pradzia, Hello, its me, man Adele primena 🙂
    Bet va sios dainos noris dar paklausyti, ne taip, kaip Latvijos nuobodos, Ukrainos zviegikes i babaika panasios.

  5. Tikėjausi kažko geresnio… Nuvylė šį kart Armėnija. Daina šiaip sau.

Komentuoti