Eurodiena.ltEurovizija 2009 (dalyviai)

Ar atspėsi Sashos Son rezultatą?

Tęsdami tradiciją, šiemet vėl kviečiame spėlioti, kuri vieta atiteks Lietuvos atstovui „Eurovizijoje“. Pasistengti yra dėl ko, nes skaitytojui, kuris tiksliausiai išpranašaus rezultatą Sashai Son, internetinis knygynas ManoKnyga.lt įteiks puikų prizą — 50 Lt vertės dovanų kuponą.

manoknygaManoKnyga.lt – tai elektroninis knygynas, kuriame  Jūs galite lengvai ir patogiai įsigyti norimas knygas neišeidami iš namų ir už mažesnę, nei tradiciniuose knygynuose, kainą.

sasha-son-ddApačioje esančioje formoje įrašykite savo vardą bei pirmą pavardės raidę, taip pat el. pašto adresą, kuriuo bus išsiųsti patvirtinimo nurodymai.

Žaidimo esmė — atspėti galutinę Sashos vietą. T.y. jeigu manote, kad mūsų šalies atstovas nepateks į finalą, rinkitės vietą pusfinalyje, jei galvojate, kad pateks — finale.

Norint nugalėti, privalu ne tik teisingai nurodyti vietą, bet ir kuo tiksliau atspėti taškų, kurie bus gauti iš kitų valstybių, skaičių.

Kiekvieno žmogaus atsakymas privalo būti unikalus, todėl pasirinkę tokį patį taškų skaičių, kaip ir kitas žaidėjas, gausite el. laišką su prašymu pakeisti savo spėjimą.

Jeigu pasirinkote, kad Sasha pateks į finalą, spėkite finalo taškus. Priešingu atveju — pusfinalio.

Vienas žmogus pateikti spėjimą gali tik kartą. Iš vieno kompiuterio bus priimama tik po vieną registraciją.

Spėjimai priimami iki gegužės 2 dienos.

Iki to laiko savo spėjimą galite keisti, siųsdami laišką adresu info@eurodiena.lt

Linkime sėkmes!

P.S. Jeigu negavote laiško, prašančio patvirtinti Jūsų dalyvavimą konkurse, ieškokite „šlamšto“ kataloge. Jeigu mūsų laiškas Jūsų vis dėlto nepasiekė, tuomet prašome iš el. pašto, kurį pateikėte kartu su spėjimu, išsiųsti žodį „TVIRTINU“ adresu info@eurodiena.lt

SPĖJIMŲ PRIĖMIMAS BAIGĖSI. DĖKOJAME.
REZULTATAI GEGUŽĖS 17 D.

56 Komentarai

  1. nebusim finale tikrai 6 ar 5
    busim kokie 20 ir viskas
    nebent jei pasisektu bet siaip noreciau kad laimetu Graikija arba Norvegija jos mano nuomone geriausiai dainuoja ir ju dainos fainos

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.