Eurodiena.ltEurovizija 2009 (dalyviai)

Ar atspėsi Sashos Son rezultatą?

Tęsdami tradiciją, šiemet vėl kviečiame spėlioti, kuri vieta atiteks Lietuvos atstovui „Eurovizijoje“. Pasistengti yra dėl ko, nes skaitytojui, kuris tiksliausiai išpranašaus rezultatą Sashai Son, internetinis knygynas ManoKnyga.lt įteiks puikų prizą — 50 Lt vertės dovanų kuponą.

manoknygaManoKnyga.lt – tai elektroninis knygynas, kuriame  Jūs galite lengvai ir patogiai įsigyti norimas knygas neišeidami iš namų ir už mažesnę, nei tradiciniuose knygynuose, kainą.

sasha-son-ddApačioje esančioje formoje įrašykite savo vardą bei pirmą pavardės raidę, taip pat el. pašto adresą, kuriuo bus išsiųsti patvirtinimo nurodymai.

Žaidimo esmė — atspėti galutinę Sashos vietą. T.y. jeigu manote, kad mūsų šalies atstovas nepateks į finalą, rinkitės vietą pusfinalyje, jei galvojate, kad pateks — finale.

Norint nugalėti, privalu ne tik teisingai nurodyti vietą, bet ir kuo tiksliau atspėti taškų, kurie bus gauti iš kitų valstybių, skaičių.

Kiekvieno žmogaus atsakymas privalo būti unikalus, todėl pasirinkę tokį patį taškų skaičių, kaip ir kitas žaidėjas, gausite el. laišką su prašymu pakeisti savo spėjimą.

Jeigu pasirinkote, kad Sasha pateks į finalą, spėkite finalo taškus. Priešingu atveju — pusfinalio.

Vienas žmogus pateikti spėjimą gali tik kartą. Iš vieno kompiuterio bus priimama tik po vieną registraciją.

Spėjimai priimami iki gegužės 2 dienos.

Iki to laiko savo spėjimą galite keisti, siųsdami laišką adresu info@eurodiena.lt

Linkime sėkmes!

P.S. Jeigu negavote laiško, prašančio patvirtinti Jūsų dalyvavimą konkurse, ieškokite „šlamšto“ kataloge. Jeigu mūsų laiškas Jūsų vis dėlto nepasiekė, tuomet prašome iš el. pašto, kurį pateikėte kartu su spėjimu, išsiųsti žodį „TVIRTINU“ adresu info@eurodiena.lt

SPĖJIMŲ PRIĖMIMAS BAIGĖSI. DĖKOJAME.
REZULTATAI GEGUŽĖS 17 D.

56 Komentarai

 1. Per daug gerai manau. Bet takime kad 9vieta. Nors abejuju. Bet kai pagalvoji viena fakta tai yra galimybiu

 2. AS FINALE DUODU nuo 3 iki 5 vietos! daina stipri ir manau, kad vaizdo klipas padarys savo. Uzgraibys nuosirdumu ziurovus 🙂

 3. Manau, finale butumeme nuo 20 iki 25 [Auksciau niekaip yra stipresniu pasirodymu bet zinoma cia tik mano nuomone]

 4. AŠ noriu tikėti kad mums pasiseks ir mes busime desimtuke!!!!

 5. Bukime realistai Sasha nepateks i finala.
  Pusfynalije jis bus mazdaug 14.

 6. kjas sju tjuo njuosirdumu? jis njeko nerjeiskjia viskja reiskjia muzjika ji turji butji trankji o nje tjokia kjaip djimos ljove bjusim pakjutiniai mjanau.

 7. Zinoma noreciau kad butu pirmas xD Bet taip nebus.
  Nu tai finale galbut kokia vienuolikta vieta.

 8. man atrodo kad sasha son gali kilti ir auksciau negu LTunited iskovota 6vieta,man atrodo kad normaliausias dainas yra isiunte tik svedija,graikija ir norvegija,tai cia ir yra pagr.konkurentai,o taip tai kitos dainos nera jau tokios geros as manau,ziuresim kaip bus.

 9. Eurovizijos puslapyje užsieniečiai Lietuvai skiria 9 – 10 vietą 🙂

 10. manau gal kokia 4…;] deshimtuke tai jau tikrai busime;)))

 11. Mes busim 3 vietoj! Esu isitikinusi, tikiu Sashos daina, manau, kad ir visa Europa tuo patikes:) Nuostabi daina, nepakartojamas atlikejas, ko daugiau reikia?:)

 12. Manau, kad būsime finale 9. Gal net geriau. Tačiau dabar kol kas manau šitaip. Žiūrėsim, kaip pavyks pasirodyti. Juk visko gali nutikti. 🙂

 13. Stipriausia balade siais metais….Desimtuke tikrai bus,o tiksliau,manau, 7- ta vieta…

 14. norėtųsi tikėti, kad pateks į finalą ir ten užims kurią nors vietą dešimtuke, bet.. kažkaip nesu labai jau optimistė šiuo klausimu, tad spėju, kad bus 15-uke finale.

 15. 1,nes dainuosim 14 ir bus 14d.bilanui juk suveike skaiciu magija

 16. Nelabai abėjoju kad Lt United pralenks ;DDD
  Na bet dabar kadangi dar komisija prisideda tai gal…
  Šeip prognozuoju kokia 7-9 vietas ;]

 17. Bellissima cazone! man I-ma vieta ir viskas, uztenka to pop ir spektaklio Eurovizijoje. Gera muzika patinka visiems, svelnus geras balsas… Saunuolis Sasha.. Kad ir nebus pirma vieta, bet si daina bus klausoma ir toliau … nepasens niekada.

 18. Pasikartos 2005 situacija. busim paskutiniai pusfinaly ir surinxim kokius 12 balu

 19. manau,kad sasha song tikrai neliks paskutis,argi gali nepastebėti talentingų žmonių?sasha song man jau dabar didelis žmogus,turintis nuostabų balsą,eik sasha son per gyvenimą drąsiai,dainuok,tu tiesiog sutvertas dainuoti,aš sužavėta,sėkmės tau,būk laimingas!!

 20. Manau i desimtuka turetume patekti,bent as tuo tikiu,nes daina nera prasta,yra ir prastesniu 🙂

 21. As tikiu Sasha… Manau jis i desimtuka pusfinalyje tikrai pateks, o spejau, kad paims 5 vieta… Bet butu neblogai ir aukstesne… 🙂 Europai jis tikrai patiks…

 22. As tikiu Sasha… Finalo desimtuke jis tikrai bus. Speju,kad paims 5 vieta… Europai jis tikrai patiks… 🙂

 23. apskritai is uzsienio esu girdejusi laaabai daug ivairiu prognoziu, net ir tokiu, kad Dima gali uzimti 3 vieta, ar net aukstesne 🙂 tad neturetume ir mes buti pesimistai 😉

 24. na šiaip tai sasha song tikrai talentingas bet eurovizija sumautas dalykas,politika daug ką daro ,talentai lieka už “borto“ šau laimi….manau kad sasha son turėtų pakliūti į dešimtuką,aišku noriu ir aukštesnės vietos,nes jis man pats pats pats pačiausias ,pats mieliausias,sėkmės SASHA SONG,stiprybės tau laikykis,jei nepasiseks nepergyvenk mes vistiek būsim su tavim ir už tave…..

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.